Aylık arşivler: Kasım 2014

Geçilmez Yerler

gecilmez-yerlr
Yabancı expanses tekerlekler, biz dikkatli olmak zorunda. Yani geçilmez yerler bile en deneyimli sürücüler yapmak süzün. Arazi aracı yönet ve herhangi bir kaza olmadan başka bir istasyondan almaya çalışın. Yol burada engellerin her türlü ile kaplıdır çünkü onlar, olmaya söz veriyorum. Orada ve hurda metal, ve terk edilmiş arabalar. Bir yerde bile uçuruma karşılayabilir. Ancak, burada bulabilir ve yararlı şeyler yapabilirsiniz. Onları toplanan sahip, Örneğin, mavi kristaller size iyi kar getirecek, o zaman pazara atlamak için hazırsınız.

Öldürücü Meydan

öldürücü-mydn
Her zaman gemide evrende yolculuk uzay aracı hizmet etmek istedim var. Ve rüya gerçek, ama o görünüyordu tüm sorunsuz olarak gider. Çok tehlikeli bir işgal – Aslında, galaksi yoluyla seyahat. Özellikle sert bilinmeyen canavarlar tarafından saldırıya gemiyi almak. Onlar size got kadar canavarları yok etmek için – Şimdi bir ölümcül bir görevle karşı karşıyayız. Odalar ve koridorlar uzun bir labirent Walk down ve mühimmat sona erecek asla makineli tüfek onları içeri.

Büyük Baba Boyama

Büyükbaba-Frost
İster çok sevinç renksiz Santa Claus getirebilir? O dizlerinin üzerine gitmek çocukların isteklerine dinlemek için böyle bir şekilde dünyayı dolaşmak olacaksa, çocuklar çok mutsuz olabilir ve onların sevgili eski büyü ne anlamıyorum. Aslında, nasıl Noel Baba aniden tüm boya kaybetti olabilir? Belki Kuzey Kutbu sadece soğuk yaşam koşulları tüm ücretli alınan sonra, ve tüm sıcak renkler sadece dondurulmuş? Sen, bunu düzeltmek için ne olabilir gel. Bu görevi gerçekleştirmek için bir sihirli fırça başka bir şey gerekmez. Hemen tüm büyük şeyler süslemek için kullanabilirsiniz. Tek bir tıklama, ve şimdi kızak istenen kazanmıştır gölge. Sıcak ceket, uzun sakal – hatta yukarıdaki gökyüzü ve ayaklarınızın altında kar ne gibi, sizin tarafınızdan değiştirilebilir. Palet üzerinde renklerin yüzlerce hatta en gelişmiş fantezi sanatçısı tatmin edecek. Bulunmadığı bir renk yok. Her yerde yavaş yavaş düşen kar taneleri izlerken, işe alın. Onun ren geyiği ile Noel Baba senin yardımına ihtiyacı var. Yaşlı adam hayal kırıklığına uğratma. Ama onun sıradışı varyantın sürpriz açıkça değer.

Mantar Çılgınlığı

mantar-cilginligi
Hayvanların her türlü – ormanda Bugün Kestaneleri, ayılar bir sürü cins. Onların sayısı aksi takdirde tüm kırpma boğması bile mantar yemek, ve olacak, hatta ağ koyar o kadar büyüktür. Ve bazı orman hayvanları ile bunların sarf paylaşmak istemiyorum. Mantar delilik herkes etrafında alanları tecavüz yapar. Kirpi biri istenilen elde etmek, o hemen onu taşımaya kısa sürede çalışıyor, dikenler yiyecek delin. Bu sürece tüm ileri pereb’ete yok gibi devam eder. Onlar yakında bitmiyor – hızlı zafer sayamayız. Bazen, özellikle başarılı seviyeden sonra, bir mini oyun oynamak için teklif verilecektir. Onların kuralları dinamik bir büyük ölçekli savaşlar, ana eylem farklı, ve sadece bu vardır. Tüm araçlar gibi eğlence katılmak tarafından eğlence için veya para kazanmak için. Görev bir patlama ile başa çıkmak için olacak eğer bile gidebilirsiniz Mantar delilik yarar. Her çivilenmiş hayvan gümüş ya da altın sikke bıraktı. Hazineleri almak unutmayın, ya da, zamanla, israf olacaktır olacaktır. Aşamaları arasında bu depoya bakmak cephanelik mühimmat satın alarak silah geliştirmek için daha iyi olurdu.

Eski Evin Gizemi

eski-evin-gizemi
Eski arkadaşının biri evinde yer alan ucube anlayamıyorum. Sadece son zamanlarda, yeni bir eve taşındıktan sonra bütün aile, o zaten onun kararını pişman etmişti. Gizemli ve uğursuz güçleri onu bir kabus kalmak yapma, binanın duvarlarında bulunur. Geceleri her yerde çıtırtı, birileri inilti duydum. Şüphesiz, yerde hayaletler onlarca yaşamaktadır. Ve bir şey oda dağılmış antik muska parçaları olduğunu. Eğer onları hep birlikte toplayabilir, ya da en azından sadece uzak atmak için Belki de, her şeyin yere düşecek. Eğer herhangi bir kötü ruh ile uymayan gibi eski evin Gizem sürece çözülmelidir. Oturma odası, yatak odası ile bir yolculuğa çıkıyorlar, bir tek köşe eksik değil. Yol boyunca, antik dışlayıcı Kayıp değil sadece parçaları bakmak zorunda. Ayrıca ilginç şeyler her türlü, hatta katta, raflar, masalar etrafında yalan. Alt panelde listelenen ilgili öğelerin listesi. Bir satırda tüm başarısız Pick up. Sürekli bloke bakışları arama, konuların bir listesini doğrulayın. Bir şey küçükse, anahtarların tipi, aynı türden öğelerin sayısı kadar dört ya da beş adet olabilir.

Jimmy Neutron Sualtı Macerası

jimmy-neutron-sualti-macerasi
Bir deha olmak için – tüm olası sıkıntılara karşı korunacak anlamına gelmez. Bunlardan başka, becerikli çocuk oldu anne ve babasının kaçırılmasını. Kötü güçler bir kahraman yağma mümkün olduğunca, kendi deniz sarayları içine sürükledi. Oyunda şimdi su altında Jimmy Neutron onlara iyi bir mücadele vermek için düşmanlarına karşı kırmak ve aile özgür olacak. Denizler, birçok tehlikeler ile dolu olduğundan, çok zor olacak hedefe alın. Onlar her zaman bir adam yemek için gönülsüz olmayan büyük yırtıcı balık, canlı. Jimmy Neutron sualtı bir motor olan bir cihaz ile yüzer. Bu cihaz zor ileriye taşımak için izin verir, fakat arzu daha hızlı hâlâ yavaş. Sınırına hızlandırmak için, turbo kullanmak için gereklidir. Onun stok sınırlıdır ve hızlı bir şekilde biter. Tekrar ve tekrar yakıt yenileyin, size teşekkür kemikleri sokmak olabilir. Kolayca çocuk tekrar zulüm uzak kırmak için izin, cihaz işlenir. Benzer şekilde, oksijen kaynağı özen, ya da sadece boğulur. Bunu önlemek için, büyük mavi kabarcıklar geçmiş atlamak yok. Ve kendinizi yakalanmayın izin vermeyin. kaliteli oyunlar için bizi takip etmeye devam edin

Vahşi Balık

vahsi-balik
En korkulan deniz yırtıcı ne olmalı? Senin balık sonsuz büyük büyümek yeteneğine sahip olduğunu varsayalım. Sonra tuzak kurbanların sayısı değeri bağlıdır ve dolayısıyla gücü, dayanıklılık. En küçük bir minnow ile başlayalım, avuç sığar. O inanılmaz zayıf, ve bu nedenle sadece ufak oda arkadaşı kendi gıda olabilir. Tüm diğerleri en lezzetli bir akşam yemeği sizi çevirmek için çalışacaktır. Deniz yırtıcı avı başlar beri. Nehrin büyük sularda yüzmek, giderek büyüyor. Bu tür oyunlar kötü sona çünkü, kar sağlığını riske asla. Diğer etçil balık olursa olsun ne kadar büyük senin sazan boyutlarını aşacak. Bu daha sonra yapılır hep öldürülme tehlikesi devam etmek. Hemen sonra zaten bu beyaz köpekbalıkları, balinalar katil araya olacaktır. Suda yaşayan canlılar yanı sıra, ikramiye ile kabarcıklar olabilir. En önemli, her zaman kalbimizde şeklinde yapılan ilave hayatını, vardır. Öldürülüyor, her zaman bu hediyeler birkaç toplayıp, güç geri yükleyebilirsiniz. Bazıları su üzerinde asılı olan, bu yüzden asla havaya yüksek atlama yapmak için acıyor.

Aç Bakteri

ac-bakteri
kolay bir görev sizi bekliyor. şekerden küçük bir parça yiyin. Eğer onları yemek Ama açgözlü bakteriler yakında bile bir at onun kahvaltı dönüşebilir olacaktır. vaka profesörü bir zaman makinesi icat etti laboratuvarda, başladı. Onlar küçük boyutu herhangi bir nesne yemesinden olabilir korkunç mikrop ışık yol açmıştır yol boyunca devam eden araştırma. Gizmo dışında dünya kabından kesinlikle izole tutmak gerektiğini çok tehlikeli geldi. Ama aptal yardımcısı kuralları kırdı ve obur bakteriler yiyecek edinin. O, kendi başlarına hareket giderek artan boyutta ve bu süreç imkansız hale gelmiştir durdurmak başladı. Kendi kurtuluş bilim uğruna dinozorların çağında, uzak geçmişte onu gönderdi. O obur bakteriler dev yırtıcılar için gıda haline, ya da sabit cilt sindirmek mümkün olmayacağını ümit? Her durumda, hatta orada onu durdurmak zor oldu, ve çok yakında mikrop gezegenimizin en öğle yemeği vardı için. Yani o insanların görünümünü önlemek için, onun hikayesini değiştirdi ve dolayısıyla doktor kim kez obur kendini icat etti. Her şey normale döndü, ama tekrar tekrar edilecektir. Bu kapalı döngü süresi hangi kaçış yoktur.

Uçan Kuş

ucan-kus
Bir uçan kuş engelli koordinasyon. O kadar kötü iyileşme umudu uzun zaman önce kaybetmiş olduğunu kendi işleriyle başa. Ve civciv bile normal yürümek mümkün değil ne olur? Uçan kuş, tüm izleyiciler için büyük bir eğlence olarak hizmet verebilir. Ama sadece kendi eksikliklerine alay, ama bunları verimli kullanmayı deneyin olmaz. Boru her türlü etrafında kalabalık bir alan. Onlar, gökyüzüne yükselen yerden yükselen ve üst asılı. Çok az bu demir şeyler arasındaki mesafe. Hatta onların hastalık uçan kuş olmadan kolayca başını parçalayarak, onları yumru. Bugünkü durumu hakkında ne söylemek için. Ama değer bir yine deneyin. Civciv gibi birçok engelleri aşmak edelim. Her geçen bariyer hesabınızda görünür, ve bu puanları bir prim değerlenir. Hiçbir diğer değerler ve başarılar gereklidir. Arkasında en az bir düzine bırakmak yeterli ve uygun kendini Dodgers aramak için. Kuş uçan sürekli tekrar tekrar sağlam bir metal borular ile karşı karşıya yaşayacaktır. Onlar manevra için çok küçük bir oda bırakarak, alay gibi görünüyor. Ve yerine düzgün bir planlama hamlelerle uçuyor.

Büyük Yenilgi

Büyük-yenilgi

Oyunun orijinal adı: Mass Haymem
Kategoriler: Destruction
Tür: Casual
Açıklama:
Manyak ve eğlenceli bir oyun olacak. Sadece sokakta çıkmak ve çok ağır bir yenilgiye sahne gelemez. Eğer doğru yerlere biliyorum, ya da doğru insanları almak için eğer oyunu silah kontrolü çok zor değil. Ve sonra bir dik kanlı delilik başlar. Siviller, sadece el bombaları bir demet ortaya, onun ceketinin kanatçıkları açtıktan sonra hemen, her yöne korku içinde kaçmaya, bir yürüyüş yayımladı. Büyük roketatar gelince, onun mermiler radioupravlyaemy. Bu bebeğin çekimi sonra, mümkün olduğunca çok sayıda vurmak için bir roket uçuş kontrol altına almak. Bazı görevler gibi birçok kişi öldürmek isteyebilir olacaktır. Diger – etraftaki nesneleri kahraman yok. Onlar tüm bu yıkıma karşı hassastır vardır. , Mezar taşları kutuları Damper – durumun orada yeterince eğlenceli elemanları. Üstüne Arsenal çok büyük değil, ama bunu yoluyla ilerleme olarak yeni harika şeyler ile güncellenecektir. Sert onların dürüst para kazandı kanlı harcama, bir mağaza onları satın. Doğal olarak, kaos ölçek, bağımlı ve kazanç düzenlenmiş. Sadece bir yerleşim alanı işletmek mümkün olsa. Daha fazla devam mükemmel misyonu izleyin.