Aylık arşivler: Aralık 2014

Ren ve Stimpy Çılgın Top

Ne zaman, Stimpy’nin de, meşgul değildi. Bunlar genellikle eğlenceli zorbalık ve birbirlerine birini kullanarak korkunç tür sonuna çünkü açıkça, birbirlerini sevmiyorum. Bugün, Ren & Stimpy bir top dışarı birbirlerini çalışır. Böyle bir macera çekirdeğinin rolü kurbanı hoş görünebilir, ama ikinci adam gülmek için bir şey olacağını pek olası değildir. Silah sorumlu maksimum kullanarak, mümkün olduğunca uçuş yoksul yaratık göndermeye çalışın, ve ikramiye genelinde geliyor yol boyunca tüm. Öncelikle, ölçek silah gücü maksimum dolu olacak anı yakalamak gerekir. Sonra sadece tetiği çekin ve arkadaşınız uzun bir uçuş gitmek, onun dilini dışarı asılı, zaten yakın çöküşü tahmin. O ayaklar eğer çok şanslı yumuşak bir şey olacak, ama zor zemin ile karşı karşıya pratikte kötü adam her zaman parçalanır. O kolayca düşebilir Ancak, önce birkaç güçlü bindirmeler almak için. Altındaki hava sapan garip jelatinimsi parçalar halinde asılı – tüm bu yolculuk uzatır, ancak kütükleri anında uçuş durdurun. Ayrıca, belirli bir rol oynayan, her biri diğer engeller vardır. Şans meselesi – bu zaman düşer.

Hayvanlarla 5 Farkı Bul

Onlar dikkatle mükemmel iki görünüşte aynı resimlerin gizli olduğunda 5 farklılıkları bulmak zor mudur? Ilk fark yok de, onlara bakarak. Sadece bir süre sonra sol ve sağ tarafta farklı küçük ayrıntıları fark etmeye başlar. İkinci, birbiri ardına sona erer. Kimse arama için kullanılabilir zaman durdurabilirsiniz. Yoksa bu eğlenceli görevi ile başa yapmak, ya da burun ile kalır ve ilk seviye geçmiş ilerleyen değil. Oyunun tam sürümü ise elliden fazla farklı aşamaları içerir ve 5 farklılıkların yerleştirme tekrarlanan asla. , Mutlu, üzgün, güzel, siyah ve beyaz, hayvanlar ve insanlar: Çizimler şey olabilir. Burada maymunlar ve uzay yolculuğu, ve sahilde dinlendirici bir tatil ve sıcak güneş keyfini sadece bir kaygısız kedi görebilirsiniz. daha size daha, resimlere dikkatli fark find alışveriş. Aynı Ayrıntılar tüm renkleri ve türleri vardır. Her iki taraf da bazı yan yol işaretleri bir sürü listede varsa kaçırmayın. Aynı zamanda, bireysel karakterler arasındaki küçük farklar da oluşabilir. Sonraki 5 farklılıkları gibi görünüyor nerede asla bilemezsiniz.

Buz Devri Komik Sincap

Buz Çağı komik sincap daima belaya alır. Başının üzerinde sorun bir ton dökülüyor, ama o ihtiyacı nedeniyle çok az! Sadece meşe palamudu bir çift, ve neyse ki Skrat sınırlama yoktur. Bugün, o da favori tedavi bulmaya çalışıyor, ama iyi bir şey tekrar gelecek bu girişimin çıkıyor. Buz Çağı size delik bir sürü görebilirsiniz önce buz ve protein sürekli, bir delikten sonra başka Bakmak edilir. En kısa sürede burnunu gördüğünüz gibi, hemen baş ağır bir şeyle vurdu. Biri diğerinden daha kötü silah dört çeşit vardır, seçim için. Bir tahta çekiç olsun, hayvan stun kısaca vurmak kemik veya saçağı, kemirilmiş, ve sonra tekrar gizlemek. Yani her zaman devam ediyor ve sadece seviyeye ayrılan sürenin bitiminden üzerine özetlenebilir olacak. Eğer uygun bir şekilde ve sık sık hedef vurmak, hiçbir şey geçmek duracaktır. Yeni mermi daha zor ve heyecan verici olmaya söz veriyorum. Şimdi Buz Çağı protein yalnız değildir. Onunla birlikte ve diğer çizgi film karakterleri görünmeye başlar, ama bunları tavsiye edilmez dokunacaktır. Sadece yerine hedefe daha yakın, kazanılan puan alır. Sincap alay için tepki eğitin ve sadece düz eğlenceli.

İngiliz Bulldog – Köpekten Kaçma

Sizi bir İngiliz Bulldog kovaladığını düşünün. Bu köpek kendi çenelerinin insan bacak boyunduruğundan sıkmak ve onu parçalamak istiyor. Ölümcül yüzde yüz – Ne zaten boyun bir lokma bahsediyor. Ama köpek böyle tehlikeli bir cins adına okullardan birinde bir eğlenceli bir oyun çağırdı. Sürekli çalıştırmak için var çünkü O, çok etkindir. Orta yaralanmalar, sen manşet almak için tüm şansını olmasına rağmen. Nasıl eğlenceli gibi geçebileceği? Dersler arasında tatilinde, bahçesinde birçok çocuk bir engel kursu çalışan çapraz gidiyor. Bu durumda, tüm engelleri ana koşucu birini yakalamak için çalışıyoruz diğer adamlar. Hala isteyen başka hiçbir değildir çünkü, sen olacağım. Kendi çeviklik için umut şeyler iki yığınları finiş çizgisini işaretli geçmeye uzun bir yol üstesinden gelmeye çalışırlar. Eğer arkadaşlarından birinin bir kucak dolusu kapmak için yolda iseniz, yarışa devam etmek için hızla kırmaya çalışın. Eğer zamanında yaparsanız o zaman İngiliz Bulldog hala önüne geçti, mümkün değildi, ama yenilgiyi demektir. Artacak düşman her yeni sayıda yuvarlak ve beceri ile. Onlar çok dikkatli olmak gerekir. Çarpışmaları önlemek için deneyin.

Tehlikeli Sincap

Ormanda en az bir çılgın canavar yara varsa, diğerleri sürekli etrafa, uyanık olmalıyız. Deli ile Toplantı o sığ olsa da, büyük olsa bile, iyiye işaret değil. Aslında onlar büyük bir tehlike olduğunda Mad proteinler, örneğin, komik bir şey olarak algılanıyor. Kuduz sincap, bir makineli tüfek ile ateş çevresinde ya da arka arkaya tüm ateş topları atmaya başladı eğer sakince alana boyunca gezintiye çalışın. Bugün çok heyecanlı olacağa benziyor bu harika küçük hayvanların çatışma, izleyecekler. Rezervasyon hayatın sınırlı, ama rakip bile tamamen ağrı duyarlılığı kaybetme, çıldırmak üzere. Bu sadece bir sonraki dünyaya göndermeye çalışıyor, mevcut tüm araçları kullanır. Kendi taktikleri uygulayın, ancak diğer insanların kabukları yerine dikkat edin. Düşman yine shestistvolki konsantrasyon ateş etmeye başladılar, ya da patlayıcı ile kirpi bir çift yardımına çağırdı, o zaman uygun bir barınak bulmak için zamanı geldi. Onlar büyük kayalar veya düşmüş ağaçlar. Bir süre sonra, çok yıkıcı savaş nedeniyle, bu öğeler, kırık bölünebilir.

Siyah Robotlar

Birbirlerine çok zalim küçük siyah biorobots. Bu savaşta zafer neden sadece kendi hükümdarları, mümkün olan tüm yollarla onları patlatma, onların “konuları” feda etmeye hazırız. Oyuncu sanal askerleri, yıkıcı füzeleri bağlı patlayıcı sarılı ve sadece keskin kılıç ile silahlı rakip yönelik böyle bir kral olur. Önce, ilgili asker seçin atmak için yönünü ayarlamak ve daha sonra düşmana çalıştırmak gerekir. Mevcut tüm askerler ekranın alt kısmında görülür, ve her bazı eylem gerçekleştirir: koruyucu duvarı inşa, düşman oturduğu yerden onu bayıltır donuyor, ve, tabii ki, çeşitli şekillerde havaya uçurdu. Seviyesini kazandıktan sonra, mevcut olanları yeni biyo-robotlar satın almak veya geliştirmek için özel bir mağaza gidebilirsiniz. Bu savaş sırasında kazanılan bonus para harcadı.

Çiftlik

Bir seçenek büyüleyici ve heyecan verici oyun Çiftliği. Tüm sizin karakter seks ve arabanın rengini seçmek gerçeği ile başlar. Sen un üreten, basit bir çiftçi olarak oynamak. Evinizi, değirmen var, bir çiftlik alanı var mı, o elde edildiği artan buğday unu var. Ve çiftçi doğru ürünleri sürdü ve bunu satan küçük bir köy alanı vardır. Özellikle ihtiyaç un fırıncı olarak. Tamamlanıyor çeşitli görevler, bonus paraları, daha sonra açık alanlarda olsun ve ekonomisini geliştirmek. , Atlar, domuzlar, koyun, tavuk alın, küçük bir gölet balık yerleşti patates, domates, üzüm ve diğer meyve yetiştiriciliği için bölgeyi kesti. hızlı çalışmak, daha fazla sipariş ve bu nedenle daha fazla fırsat genişletmek ve işinizi geliştirmek için. Eğer ertelemek Ve eğer kaybedebilir. Genişletin, yeni ekipman satın, depolama kurmak ve değerli müşteri proglyadite

Spartalılar

Sadece Chip ve Dale arkadaşlarınız ve savaşçı Spartalılar Kurtarma. Onu kurtarmak için denemek için – Birisi başı derde girince, diğer bir uzun olarak kabul edilir. Ve bıçaklar, mızrak ve baltalarla silahlı bizim cesur kahraman, onun kardeşlerini gönderdi disembarrass. Yani Spartalılar sadece onlar hakkında kötü yanlış, bir uçurumun bundan sonra reset yapmak gibi düşünce herkes. Gerçekte, bu rezerv fonlarının tüm atma sınırlıdır, ve Spartan – değil bir keskin nişancı. Bazen bir bıçak veya balta yeterli olacaktır, ya da kurtarıcı kalp asılan talihsiz bir baş mızrağını veya hançerini zasandalit gelen, bir kasıtsız suikastçı haline olmayabilir çünkü. Eğer oklar ve bıçaklar tükendi Ve eğer arkadaşın yüz maviye döner ve onun ruhunu nasıl mutlaka, bakın cennete gidecek yanlışlık için lanet gerekir. Bu arada, daha doğru vurmaya çalışın. Sonuçta, kendinizi onların yerine olabilir. Çok uzun kanatları sallayarak ruh gibi, Sparta cennet gitmemiş, yerine asılı yerine, bir ip içine bir bomba atmak için çalışın. Bu onlar ne Spartan tanrılar olduğunu ve kesinlikle gökyüzüne almak için, ölümden sonra size teşekkür edecek.

Bomb İt 4 Darbe

Bombochek ve patlayıcı, yeni bir eğlence tüm sevenler için. 4 farklı oyun modları, haritalar, ve birlikte oynamak için güzel bir fırsat bir sürü sunuyor darbe. Dekore edilmiş maçı gayet. Renkli grafik ve karakterler ve geçit ilginç versiyonları daha da cazip hale getirmektedir. Toplamak ve rakiplerinizi darbe, ancak geçerken, kişisel renkli oyun alanının hücreleri boyamak için değil, sadece var Özellikle serin modu. Oyuncunun büyük alan yarışmayı kazandı çizilecek. Ve tüm bu hala zaman ile sınırlıdır. Eğer yeniden boyamak için zaman yoksa, örneğin, elli hücreleri, seviye geçirilecek olmadığı kabul edilir. Ancak, geçiş klasik sürümü az ilginç. Ama diğer üç hikaye anlatmak istiyorum. Kadar 4, bu darbe sonrası uzun bir süre için dalış istediği her biri maceralarını bir dizi, ve hepsi özeldir. Dik sökme ilk on rakiplerinizi yok etmelisiniz. Yapabileceğiniz veya görev ile baş edemez tüm göstermek zorunda kalacak. Bir başka düzenlemede, ilk geçiş on altın paraları toplamak gerekir. Oyun teşvikler sunar. Kahramanlar, yeni giysiler satın almak için puan elde edilebilir.

Robotlarla Arena 3

Birçok deli onun manik eğilimleri karşılamak için gerekirse? İnsanlar öldürmek için izin, ve onlar sokaklarda kan rengini boya olacaktır. Bu talihsiz gerçeği bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok, doğa biz agresif olduklarını söylüyor. Ama seçenekler, nasıl hala kullanılabilir toplumdan özellikle önlenemez çılgınlıkları izole etmek. Ve biz köklü tedaviler, kasvetli cezaevleri veya hastanelerde bahsetmiyoruz. Son zamanlarda herkes kanlı turnuvaya taraf olmak için silahı ile açabilirsiniz bir arena yarattı. Herkes tüm rakiplerinden kurtulmak yalnızca bir şampiyon olabilir hayatta kalma, bir savaş var. Eğer en acımasız ve değişmez bir yol gerekiyor. Bir karakter seçin makineli tüfek veya tabanca bir çift ile donatmak – zevk olacak. Sonra arena cinayet susuzluk yanan, aynı doyumsuz oklarla mücadele sunuyor. Herkes etrafında yedek etmeyin. Bu düşman hayatımızın noktaları her hit götürüp, ateş açılacak gibi, dinlenmeye değer. Setleri verilmezse, ancak başarılı çekim kaçmak, yarasız kalır gibi, sağlık yavaş yavaş kendini doldurulan. Yani Arena, şampiyon teşvik eder.