Aylık arşivler: Ocak 2015

Kazanmak İçin Öldür 2 – Earn To Dİe Zombie

Kazanmak İçin Öldür 2

Konular zombiler filmlerde de oyunda sadece popüler hale gelmiştir. Bugüne kadar, zombi ilgili oyunlar bir sürü serbest bırakıldı. Onlar çok sayıda çekim için gereken zombi, orada atıcı, zombiler tehlikeli değildir çocuklar, komik oyun vardır. Ama zombiler aşağı çekmek zorunda nerede başka bu yarış zhanr- var. İkinci kategori 2009 yılında PC’de piyasaya sürüldü “Zombi Driver” adlı bir oyun içerir. Biz otomobille gitmek ve zombi ezmek zorunda bu oyunda. oyun oyuncu yerine zombi sadece “adam” dır enfekte ve terk edilmiş şehir, yer alır. Oyun boyunca, biz 17 adet var olan misyonunu, geçecek. Temelde bu tip belli bir yere gelen zombi dağıtmak, ve mümkün olduğunca çok ezmek. Bazen bir süre için misyonları vardır. Belirli yerlerde kart at, farklı ikramiye her türlü bulabilirsiniz. Her tamamlanmış düzeyi için, biz iyileştirmeler her türlü satın alabilirsiniz para belirli bir miktar, verilir. Iyileştirmeler iki türü vardır:. Binmek Makinenin kendisi ve makine üzerine monte edilebilir, hatta silah Bu ayar, daha zombiler üzerinde ateş oyunda ders grafik iyi ki. Ama oyunun monotonluğu her şeyi berbat. Oyun iyi, bir gün oynamak için ilginç olabilir, ya da iki ve üçüncü o bıkmak olacaktır. Oyun tekrarlayan misyonları sonra: şehir dolaşmak için, ve zombi ve ateş bir demet itmek. Başlangıçta, kesinlikle ama sonra değil, ilginç olacak. Bu, aynı zamanda monoton kartı için de geçerlidir. Her misyonu çevredeki değişmez. Aynı nesneler, binalar, hepsi aynı. Bu arada, oyun büyük bir dezavantaj hiçbir multiplayer modunda, ama geliştiriciler yakında mod eklemeyi planlıyoruz. Yani yakında oyun muhtemelen çok daha ilginç olacaktır. Oyunun küçük bir avantaj gece ve gündüz birbirini olduğunu. Geceleri, oldukça acımasız görünüyor. Korku filmleri gibi. Ve sert oynamak. Her seviye ile, zombiler artar dalgaları ve hatta bazen imkansız hepsini ezmek. Sadece silah ve yükseltmeleri kurtarır. Bu genel olarak kapıları mükemmel grafikleri, ama ilginç bir oyun ile bir oyundur. Ben şahsen beğenmedim. Birkaç saat oynadı ve vazgeçti. Ilginç tekrarlayan misyonları haline geçemiyor. Ama bunu oynamak için tavsiye, sizin gibi olabilir. Genel izlenim : davim zombakov.

Kazanmak İçin Öldür – Earn to Die – Zombie Game

Kazanmak İçin Öldür

Bugün ilk bakışta oyunu Rota Z. gitmek ve zombi vurmaya gerek Sadece bir şey de oldukça iddiasız hakkında biraz anlatmak istiyorum. Ama aslında, Oyun oldukça bağımlılık yapıcı bir oyun ve çok hızlı bir şekilde bağımlılık!

Zombi cinayet ilgili oyunlar bol vardır. Hatta bu yüzden bu oyunların fazla 5 aypadnom blog tarif var. İşte en ilginç örnekleridir:

Ölü Walking bir komut ile büyük bir oyun, çizgi roman ve popüler TV dizisi tarafından oluşturulan -. Gerçek görece özgür oyun, ama birkaç dolar ödeyerek, sen yaşayan ölü bakmak için bir sevgilisi vardır, özellikle eğlenceli bir sürü alabilirsiniz.
Içine Ölü aypad Mini benim en sevdiğim oyunlardan biri -. İşte o zombi sonsuz sürüler kaçmak ve mümkünse eğer oyunu ücretsiz ve oldukça korkutucu) = ne bulabilirsiniz, onları öldürmek için gereklidir.
Ölü Tetik – yeterince bu tetikçi zombi yer almak için. Mükemmel, benzersiz grafik. Birçok misyonlar ve kan =)
Peki, son zamanlarda bu zombi gibi oyun hakkında yazdı Ölmek için kazanmak ve zombi Derby . Birbirlerine benzer – Eğer yol sakıncalı zombiler eleştiri, araba pompa ve mümkün olduğunca gitmek gerekir. Oyunlarda gerçek grafik oldukça ilkel ve bir düz çizgi, içinde sürme biraz oyun engellemektedir.

Caddede Zombi Ezmece

Caddede Zombi Ezme

Zombi Oyunları oyunları büyük bir tabakadır ve gerçekten çok imparatorluk sizin nefret atın, zombilere karşı zombiler kendilerini bizim kan ve zombi olmayan zombi vs değil zararsız hayvanlar ve insanlar, ve hatta güçlü bir makine Tesisleri, kötü zombi.Mashiny olduğunu içerir Bu kazaların üzerinde ölümsüz zombi yürüyen! ! Onlar kaybedecek bir şeyim yok – – zaten umerli.Igry Otomobil Zombies 2 vs kamyon ve Diğer oyunları çekim heyecan verici yolculuğu: herkes için vs Zombies RossiiBesplatnye Oyun Makineleri Zombies Oyun vs Zombies Robotlar – Bu kazalarda yürüyen undead nefretini atın zombiler! Onlar kaybedecek bir şeyim yok – onlar. Makinelere karşı oyun Zombies size, çok hızlı ve doğru bir şekilde gitmek gerekir Terk ve hatta bazen yanan arabalar sadece orta vardır olacaktır. Efsanevi oyun zombi öldürmek için: Zombies vs sebze artık tarayıcınızda !! Oyun Infernal Machine zombi oyunu Yükselişi. Şeytani Makinası. Ücretsiz Zombie online Flash oyun% 146 1141. 155. 4.98 Mb. Oyun Zombie Attack 3 693. 4.66 Mb. Sakinleri karşı Zombi oyunu Treylerov.Igry zombi popüler online eğlence birleştirmek: atıcılar, araba yarış, zombi ve Eylem vs bitkiler. Oynamaya başlayın. Kategori Oyunlar – Zombi – zombi hakkında online flash oyunlar Gerşomun oynamak! Çöküşü oyun mekaniği alarak ve mücadele karşı birleştirerek. Zombotron 2: Yeni güncelleme sol Time Machine. 13 Mart, vs Zombies oyunu Cars 2012 Açıklama: araba park etmek emrinde. Tüm zombi ayarlamak ve öldürmek için bunları kullanın 2 Ağustos, vs Zombies 2013 Oyun Açıklaması Makinesi: Bu oyunda, oyun gelen doğruluğunu ve sizin gibi son derece dikkatli gerekir. Zombies (vs Zombies Arabalar) vs Online Oyun Makineleri – Zombi Oyunları – tüm zombi Crush ve arabanızı park unutmayın, ücretsiz flash birçok kişi zombi ölü oyun makinesi döner voodoo popüler kült yaşıyor Haiti, gelen hakkında bilmek igry.Ne vs Zombies. Vs Zombies oyunu Makinaları online çizgili blokları ve yol işaretleri düşecek. İlk farenin sol klik ve makineyi kaldırıldı. Vs Zombies Makine ücretsiz bir oyundur. Açıklama: vs Zombies Makineleri, zombi ezmek gerekir ve makine sonbahar izin vermeyin. Ücretsiz online. Vs Zombies oyunu Makinası. Yarış Zombies online oyun vs zombi 2012 Oyunlar Zombi Onlayn.Mashiny karşı – bizim sayte.Est makinede ücretsiz kategori Zombies vs Zombies oyunu oyna Makineleri, bir kurtarma helikopteri Zombies “oyun almak gerekir, ekipman vardır. Vs Zombies bedava oyun oyna Makineleri. Çeşitli araçlar çalıştırın.

Barbie Odası Düzenle

Barbie Hayranı Odası Düzenleme

Kızlar temizlik için oyunlar sadece iyi şeyler öğretebilir. Onlarda benim odaya çıkmak nasıl ve düzeni sağlamak için nasıl anlamaya mümkün olacak. Genellikle oyunlar çöp toplamak için gereken tüm işler zemin vakumlama, onun yerine yattı ve / veya yıkayın. Denemek zorunda bir gelecekte metresi olarak her kız, temiz organize ve düzenli olması için. Pytsya olabilir bu oyun odasında temizlik yaptıktan sonra güzel ve derli toplu oldu nerede. Kız Oyunları şapka sadece bir sevinç. Bu oyunda Selena Gomez partiden sonra onu evine temizlik ile baş yardımcı olur. Halen bir karışıklık olduğunu, ve yine misafirler bekliyor. Oyun Oyna temizlik Oyunları Selena Gomez , web sitemizde gamegi.ru yorumların oyunun gösterim bırakın, sosyal ağlarda oyun linki paylaşmak ve sitemizde oyun kontrol ediniz !

Yaramaz tavşan sert Croche dans eğitimi – Sovunya organize disko, arkadaşlar önünde yüzünü kaybetmek istemiyorum. Ona en şık hareketi göster: çalışan hattı yanı sıra ok tuş takımını basın ve Croche çeşitli pas imal edecek. Eğer oklar takip etmezseniz birikmeye başlar ve bizim kahraman nihayet karıştı alır.

Barbie Yüz Bakımı Yapma

Barbie Yüz Bakımı

Kızlar görünüşleri ile deneme seviyorum. Ama, kozmetik uygulayarak, düzgün bir cilt için bakım unutmamak önemlidir. Örneğin, bizim yeni oyun salonu kahraman yatmadan önce yüz yapıyor tapıyorum, ve onlar kahve kişinin bakımıyla ilgili daha fazla öğrendiklerini hakkında konuşmak. Online ücretsiz güzellik salonu bizim en iyi oyunu oyna. Yani, önce iki kız – oturan ve yüz yapıyor. Dönüştür Bu noktayı edelim.

KREDİLER saçlı kız başlatmak için. Onların görünümü hakkında bakım beri, bunlardan biri muhtemel bir havlu saçınızı kurutun olacaktır, ve diğer curlers saçlarını kıvırmak için. Ardından kıyafeti seçin. bu akşam olduğu gibi, o zaman kesinlikle kızlar zaten pijama içine değişti. Kızlar oturup ne pijama içinde seçim. Kızlar keyfine varacaksınız hangi maske karar sonrasında. Sizin takdirinize – Bu meyve, kil veya scrubs bir karışımı bir parçası olabilir. Pijama için güzel ve uygun tonu – Sonraki kızlar terlik pick up. Bizimle yeni oyun güzellik salonu oynayın ve eğlenin!

Metal slug 2

Metal Slug 2 Ölüm Savaşı

online oyun Metal slug 2
Online oyun Metal slug 2 Kılavuzu: isyancılar ile başa çıkmak için iyi bir tankı kullanın. Oyunun misyonu düşman direncini bastırmak ve sivillerin harap kasabasında düzeni sağlamak için. Ağır makine veya teröristlerin kümeleri yenmek için cephane kullanılır. Savaş araç bir silah ve bir makineli tüfek gibi güçlü bir pikap ile silahlı. daha iyi daha fazla puan, bir ödül almak, görev ile başa. Makineli tüfek en uzak hedeflere sizin için yardım almak istiyorum. Fortune asker!

Ben 10 Fark Bulmaca

Ben 10 Fark Bul

Amerikan animasyon televizyon dizisi kahramanı adanmış erkek Ben 10, Oyunları, ilk bölüm olan 2005 yılında çekildi. On yıl Boy – Ben Tennyson kız kardeşi Gwen ve büyükbaba Max ile kamp tatile gitmeye karar verirler. Ben ormanda gizemli cihazda bulur – Omnitriks. Bu cihaz süper kahramanlar alan birine açabilirsiniz. Tüm bu süper kahraman – on. Daha sonra seri süper kahramanlardan sayısı büyük olur. Yani Ben gezegeni korumak için olur, ve tatil çocuk ve ailesinin hayatında büyük macera vardır. Ben Vilgax yüzleri – Anti-kahraman, Dünya’ya devralmayı planlıyor ve bunun için o Omnitriks ihtiyacı var. Oyunda yer alan bu hikaye karakter veya farklı faaliyetlerle ilgili tüm yeni Ben 10 oyunları. Ben 10 Alien süper güçler oyunları tüm dünyada çok popüler. Sitenizde onları koymak için karar nedeni budur. Bu seride biz dizi karakterleri ile sadece doğrudan karşı karşıya olduğu ilginç, ama aynı zamanda çok popüler, ama Amerikalı değil ve Japon dizi karakterleri ile – Naruto. Bu Konohamaru, Udon ve Moegi gibi karakterler var. Oyunlarda sadece diğer karikatürler Ben 10 karakter ile rekabet olur.

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga Dünya sevimli renkli oyunun birçok versiyonu vardır! İnsanlar gerçekten yeni oyun eğlenceli sürümü ve tatlı her zaman görünür neden olan, yeterince alamayan böyle bir şirin oyun oynamak ister. Ne bu oyunda gerçekten harika kurallar her şeker ezmek destan oyunu benzer olmasıdır. Oyunun temel amacı karıştırın ve büyük bir patlama veya bir combo oluşturmak ve puan çok olsun aynı renk şeker maç için. Bizim yeni ücretsiz oyun Candy Crush Renk ve bu yeni meydan kazanmak için, ‘S ne alacak görmek kontrol etmek zamankinden şimdi havalı ve tatlı şeker oyunun ilginç bir yeni sürümü kontrol ve istiyorum. Başka herhangi bir şeker oyunda olduğu gibi bunları karıştırın ve onları değişimi için aynı renk şeker tıklamanız gerekiyor. Eğer hamle sınırlı sayıda var çünkü bir oyun sırasında bir göz atın ve size adım dışında kalmak eğer Eğer seviye olamaz. Bizim yeni eğlenceli ücretsiz online oyun şeker oynarken eğlenin! Bizim şeker ezmek destan yeni geliştirilmiş bir oyun seçtiğiniz için teşekkür ederiz!

3D New York Taksi Kullan

New York Taksi 3D

Taksi şoförü Yükümlülüğü City 3D oyunlar, yeni bir iyi ücretsiz simülatörü 2014!
hızlı binici taksi şehir etrafında binmek ve hedef için yolcu olun. Onları öldürmeden yolcu Pick up ve bu yeni ücretsiz 3d sürüş simülatörü online liderler tepesinde olmak, sokaklarda deli gibi sürücü. Sürüklenen ve yarış Taksi Şoförü Görev City 3D oyunlarda size zamandan tasarruf ve daha fazla para kazanmak yardımcı olacaktır. Yeşil bölgede arabanızı park çok önemli! Edilmektedir
Hiç New York ya da San Francisco’da bir taksi şoförü gibi hissetmek istedim? Şimdi sürücü koltuğunda yarış! Bu ücretsiz simülatörü taksi size zaman biterse önce hedefe yolcu bırakmak zorunda. , Drift aşırı hız, yarış ulaşmak ve taksi şoförü Yükümlülüğü City 3D oyun liderleri zirvesine ulaşmak ve en iyi arkadaşı olmak için para kazanmak!
Taxi Driver Duty City 3D Özellikleri:
—————- ———————————- ———
– Gerçekçi fizik ve sürüş
– İnanılmaz dublör atlar
– GPS Entegre
Tam taksimetre –
– Çeşitli aşırı misyonlar
– 2 oyun modları
online leaderboards

Temple Run 2

Temple Run 2
Android için Temple Run 2 – Son zamanlarda her şeyi bırakın ve belli bir idol bakmak için onun hayranları milyonlarca yaptı aynı adı, oyunun bir devamıdır. Totem sonra bulmayı başardı ve uygulama kendini bitkin, ama bir oyuncak dünya çapında popülerlik kazandı gibi, kendi geliştiriciler aynı kutsal nesneler etrafında olayları açılımı bir netice ile geldi. Aslında o çalındığında, kalıntı koruyan gizemli korumaları uyandı olduğunu. Doğal olarak, onlar, sevgili oyuncular, uzakta tüm-güçlü takipçilerinden almak için bütün gücüyle, koşmak gerektiğini, böylece onların dinlenme rahatsız cesaret birine bakmak için koştu. Eğer Guardians pençesine alırsanız, hayat veda etmek zorunda kalacak unutmayın …

Temple Run 2 İndir ve heyecan verici maceralar büyülü dünyasını tecrübe. Önünüzde engeller, tuzaklar, ustalıkla gizlenmiş tuzaklar bir sürü çünkü bu oyunun tek gerçek hayranları can düşmek için değil, çok dikkatli aynı zamanda yolunuzu üstesinden, ancak sadece hızlı olmak, ama. Bu bir tuzak indi unutmayın, şans kaybedersiniz oyun kazanan terk bir şey değil – mantığı izleyin sezgi dinlemek, hayatta kalmak, yani zekâ meşgul ve iyi şanslar gülümseme olacak!

Özellikler:

Hatta çocuk ile başa çıkabilirim kolay kullanım;
Eğer karakter geliştirmek için harcamak gerekiyor yol boyunca bonusları toplamak için ihtiyaç;
yüksek kalitede mükemmel doku;
renkli grafikler;
heyecan verici bir oyun;
ilginç bir hikayesi varlığı.