Aylık arşivler: Şubat 2015

Çılgın Roma Trafik Yönetme

Bu oyunda size bir şehrin işlek bölgesinde trafik kontrol görevi var bir trafik polisi olarak olacağım. Eğer dikkatli trafik ışığı yönetmek gerekir, trafik devam etmek durdurmak için kırmızı sinyal ve yeşil sinyal üzerine tıklayın ve herhangi bir araba var çarptı izin vermeyin. Çılgın Roma Trafik Seviyesini tamamlamak için alt gösterilen atanan hedef temizleyin. Trafik çılgınlık: Roma (Araba Oyunu) 22 seviyeleri ile bir oyundur. ▼ Daha
oynamak için farenizi kullanın

Roket Eksik Devreler

Sizin uzay gemisi kazasında yabancı bir gezegende indi vardır ve sizin uzay gemisi tamir ve eve böylece şimdi tüm bitleri toplamak gerekir bu yüzden bit her yerde atılmış. Devreleri Eksik büyük ve ücretsiz fizik tabanlı oyun. Oyun kombine fizik, serin strateji ile birlikte bulmaca. Eksik Devreler Bu ev uçan bir küçük robot bir hikaye. O bir acele oldu, ama ne yazık ki onun roket çöktü ve tüm parçaları garip yaratıklar yaşadığı gezegende dağıldı. Dostumuz hızlı yüzden tüm gemi düzeltmek ve ev uçup küçük robot yardım sağlar eve almak gerekir! farkında olmak, oyun oldukça addicting!

Tango Elbisesi Giydir

Bu tango zamanı! Bu tango için iki kişi gerekir, ama sadece mükemmel tango salsa elbise dışarı almak için tek bir şık fashionista alır! Tango Elbisesi Giydirme Bu sıcak dansçı ile kulüp gece için hazır olun. Olivia mükemmel tango kıyafeti bulmasına yardım edin. Müthiş şımarık elbiseler, dar ve kıvrık saç stilleri ve gösterişli aksesuarlar arasında bir seçim yapın!

Sofia Göz Doktoru

Prenses sofia göz doktorunda bugün. o bulanık görme çünkü o gözlük bir çift ihtiyacı var. Sofia Göz Doktorunda Bize daha sonra, bir dizi test yaparak sofia göz görme kontrol o mükemmel bir vizyona sahip olabilir emin olmak için tüm adımları takip edelim. sonunda onun için gözlük sevimli çifti seçin. O harika görünecek. iyi eğlenceler! !

Pou Şeker Toplama

Pou aşk şeker çok! Ama bu şeker var kolay değil! En, Pou yardım tüm bulmaca çözmek, tüm eğlenceli düzeyleri tamamlamak, onun en sevdiği şeker alalım! Iyi şanslar! Pou gibi Candy heyecan verici olduğunu biliyoruz.
Pou Şeker Onu şeker kendisi elde edebilmek için Pou onun kadar zor çok şeker yemeyi seviyor, ama. En, Pou yardım tüm bulmaca çözmek, tüm eğlenceli düzeyleri tamamlamak, onun en sevdiği şeker alalım. Iyi şanslar.

Tom ve Jerry ile Peynir Topla

Ücretsiz online oyun Tom ve Jerry animasyonlu sürümü daha az hışırtı yapmış. çifti başka hayatta kalmaya çalışan, Onun peynir toplaması devam ediyor. Jerry harap tuzaklardan kaçmak için iyi planlar ayarlamak, kavgalar kışkırtmak ve şaka başarısız olduğunda sevinmek devam ediyor. Tom ve Jerry Peynir Topla Ama eylemleri daha eğlenceli gibi, ama heyecanla, onlarla eğlenceli, komik oynuyor çünkü. Kim, iz pusu çapraz tuzakları önlemek ve hedefe ulaşmak için bir labirent dakika geçmek zorunda olduğu yeni bir macera katılmayı reddediyorum. Bir kez deneme az, bir kahraman gibi hissediyorum geçti.

Süper Mario ve Sonic

Açıklama online oyun Mario ve Sonic . Bu düşman gibi görünüyor, ve diğerleri – Farklı kavramlar vardır! Ancak, “düşmanımın düşmanı – arkadaşım” yasası her zaman geçerli değildir. Düşman tüm canlıları tehdit eğer Sonuçta, arkadaşlar kesinlikle değil var! Mario ve Sonic Kendi ana dünyaları savunan yan çelik tarafında, – süpersonik kirpi Sonic ve bıyıklı İtalyan tesisatçı Mario – ortak bir tehlike karşısında, tehlike en iyi platforming başlığı oldukça ciddi, uzun süredir rakip olduğunu. Ve sorun kendi oyun dünyalar kana susamış ölü dönüşüyor, korkunç zombi virüsü saldırdı ve eski önce oldukça samimi yaratıklar olmasıdır. Biz kale yangın bize kapsayan, bizim kale çözecektir Luigi, ve Sonic kiralama düzeltmek, Mario oynayan ve silah satın almak için para ile, kötülük bize oluyor vuracaksın.

Ateş ve Su 7

Oyunu oynamak için ilk düzeyini seçin ve fare ile tıklamanız gerekiyor. Geçen zorluk derecesi farklı oyun kırk aşamada tüm. Bir yuvarlak tamamlamak için proaktif bir ekip çalışması, hem karakterleri ihtiyacı var. Çıkıntılar kutuları, anahtarlar ve asansörler kullanmak zorunda buzlu tırmanmaya. Ateş ve Su 7 tüm paraları tahsil takdirde seviyesi geçti dikkate alınacaktır. Sadece bir sonraki aşamaya geçiş yapmak. Tüm paraları toplamak için yüksek atlama bazen gereklidir. Bazen bir arkadaşının yardımı olmadan bir kahraman para almak zordur. Bu harika Playing oyunu – Ateş ve su 6 , çocuklar birbirleri ile müzakere ve kurtarma için bir araya gelmek için öğreneceksiniz. Ateş ve Su 7 Oyun eylem değil bireysel bir oyuncuya önemli olduğu tüm bebekler bir ekip çalışması öğretmek ve ekibinin eylemleri olacaktır. Bu zorluklar geçen nedenidir. Gelecekte takım çalışması becerileri adamlar gerçekte uygulamak mümkün olacak. Ebeveynler için güzel bir bonus – çocuk kavga durdurmak ve beraberlik içinde oynayacak.