Aylık arşivler: Mart 2015

Süper Sonic Mario Kurtarma 2

Kirpi sonic mümkün olduğunca kötü olma adına, Mantar Krallık korkunç Bowser kaçırdı Sonic – Süper Mario Sonic kaydeder. Onu kurtarabilecek tek kişi Super Mario olduğunu. Süper Mario Sonic kaydeder Mario onun eskiden düşman kaydetmek Yardım. Sonic Mario Kurtarma 2 oyunu Bu ücretsiz video oyunu Sonic kurtarmak için Super Mario Bros tarzı düzeylerinin birden seviyeleri ile çalabilirsiniz. Her seviye klasik Super Mario Bros oyunları düşmanlarının çeşitli özellikleri.

Benim Yunus Gösterim 6

Yunus Balığı Gösterisi 6 Sevimli yunus eğitim oyunu, büyük puan kazanmak için kalabalığa becerilerini göstermek. Ve burada bu büyük oyunun altıncı parçasıdır. Yunus Balığı Gösterisi 6 oyununda Bugün size yunus ile güzel bir gösteri yapmak gerekir. Tatmin seyirci. Sen çevreleri arasında bir yunus atlama ve beklediğiniz asla bir şey göstereceğim. Sonra da değerli, bu yüzden iyi bir puan atalım çalışın.

Tahta Köprü Araba Yarışı

Bu bir yarış oyunu oyna lezzetli. Özel senin fişekler yarış tüm rakiplerini yenmek zorunda. Yarış pisti klasik yarışları yerine bir roller coaster benzer. Tahta Köprü Araba Yarışı oyunuyla Arabanızı başlatın ve bitiş kadar gidin. Arabanız her yarışları sonra geliştirilebilir. Yukarı ve coaster parça aşağı Sürücü ve destek kazanmak kadar ellerinizi koyun. Dışarı yarış Bu rollercoaster temalı dalış oyunu diğer sürücüler sizi Can.

Çöp Adam Samuray

Çok iyi klınç kullanan çöp adam samuray ile Kung Fu mücadele kontrol ve tüm düşmanları savaşarak öldürmek elinden geleni yapın. Çöp Adam Samuray oyununda Saldırı, «S» tuşu ile anahtarının Mortal Strike ve «C» anahtarı «A» işaretini değiştirmek için ninja stickman, basın kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın. Iyi eğlenceler!

Kafa Futbolcu Kartları

Kafa Futbolcu Kartları oyna Spor oyunlarıyla gelen birçok yeni özellik Futbol Şampiyonası oyunları sizin memnuniyetiniz adına daha da gelişiyor. Kafa Futbolcu Kartları oyunu Yükseltmeleri ve kulüp fonları yeni entegre edildi. Bir lig sistemi ve çok daha fazlası. “Ok tuşları” ile kafa kontrol ve “boşluk” ateş başlayabilirsiniz.

Kuru Kafa Yaratıklara Karşı 2

Monsters 2 vs Ölüm seni vurmaya çalışırken, çekim şeyler çok bir tutku ile bir kafatası oynar. Hey, ben yargılamak değil. Herkesin bir hobisi ihtiyacı var. Bazı insanlar kaz oynanabilecek. Kuru Kafa Yaratıklara Karşı 2 oyunu Oyun hareketi için kullanılan fare, neredeyse tamamen kontrol ve otomatik olarak bazı alışmak alır Eğer gidiyoruz ters yönde … patlamaz olacak, bu yüzden de sol fare tuşunu basılı tutabilirsiniz Geçerli yönde ateş kilitleyin. Kötüleri dalgalar halinde ekran üzerinde tüm görünür ve iş onları dışarı ve hayatta ‘almak sonuna kadar etmektir. Mümkün olduğu kadar harcamak onları gerekir çünkü, düşman ve mermi, ama nab paraları kaçının yükseltmeleri düzeyleri arasında dükkanında ve yeni yetenekleri. Eğer o kadar düşünüyorsanız, meydan seviyeleri de, ya da kazaya olmadan sadece belirli ekipman ile bu aşamalarda belirli gereksinimlerini karşılamak için size zorlayarak bir yaratıcı ama acımasız ek sağlamak.