Aylık arşivler: Nisan 2015

Ormanın Kitabı

Seviyeleri kahraman geçişi ormanda sadece ziyaret, aynı zamanda hayalet kasaba dolaşmak olacak ile, daha önceden bilinmeyen hayvan bilimi ile filler ve ayılar gibi mücadele binmek. Bir sonraki seviyeye gitmek için, kristallerin belli sayıda toplamak gerekir. Onlar herhangi bir seviyede geçişi sırasında toplanan olabilir, ancak kristallerin çoğunluğu iyi gizli ve kamufle vardır. Ormanın Kitabı oyna Bu nedenle Mowgli dikkatle alanı incelemek zorunda yanı sıra mevcut tüm boşlukları kontrol etmek. Seviyesini kristalleri bulmak ve geçmek ek bir zorluk, bir zaman sınırı yoktur. Ama bazen zamanı durdurmak veya ek ekleyebilir ya düzeyleri gibi küçük saat Bazen oyuncu Mowgli düşmanlarına görünmez olacak hangi aracılığıyla özel bir maske buluşacak. Oyun orman kitap geçişi çok hoş ve göze batmayan yapar çok ilginç, eğlenceli ve basit olduğunu. Oyuncu sadece kavgalar sırasında esneme yok ve iyice kristalleri için düzeylerinin araştırılması ve oyunun diğer yönleri herhangi bir zorluk yapmaz gerek. Oyun o geçit mutlaka ortaya tekrarlamak arzusu beri, bir kez bile gitmek için değer.

Barbi Bebek ve Hayvanları

Barbi Bebek ve Hamile Hayvanları Barbie – Bizi kurtarmak! Size sormak! Eğer kim konuşuyor, ne düşünüyorsunuz? Yani, bu savunmasız hayvanların onlarca sağ diyor bulunuyor. Onlar insan haklarının korunması ve desteğe ihtiyaç duyarlar. Ve sonra orada olduğunu. Barbi Bebek ve Hayvanları oyna Onun gerçek aşkı – onun bir pembe elbise, bazı hayvanların bakımından tıp bilgisi ve en önemlisi kız tüm silahların giyen. Bu durumda, hayvanlar için bir aşk. Sen biz kime hakkında tahmin olabilir. Bu bizim güzel Barbie olduğunu. Çok akıllı bir kız haline gelmiştir. Tüm yapmanız için bu oyunu – bu ilgi ve biraz çaba var. Ne yapacağınızı bilmiyorsanız – sadece sezgi güven. Ben örneğin, oynamak için, ben doğru yerde sağ fare tuşuna basmanız gerektiğini anlıyorum. Prensip olarak tüm. Farklılıklar sadece hız ve presleme nesneyi temsil eder. En yüksek seviyede grafik. geliştiriciler oyunun en azından önemli bir özelliği için bu çalıştım. Hikaye artı güzellik – Yani 2 oynarken faydalarını görüyorum. Başka ne mutluluğu için gereklidir? Muhtemelen sitemizde kızlar için kaliteli oyunları

Çocuk ve Robot

Sevimli küçük çocuk büyülü dünyasına yolculuk ve başkalarına iyi yapıyor. Bu oyunda ona eşlik edecek ve birlikte iyi işler yapacağız. Grafik Tür çocuk çizimleri andırıyor. Çocuk ve Robot oynayarak robotlar bir dünyada, afet vurdu, garip bir virüs vardı. Robotlar her yerde birbirlerine, kaos saldıran, kontrol edilmez. Kalan robotlar bir ittifak kurdu. İki derece akıllı robot bir göreve gönderildi: bulmak virüsün kaynağını yok etmek. Onlara kendinizi Yardım veya bir arkadaşınızı arayın. düşman saldırıları önlemek için dikkatli bir şekilde taşıyın. Robotların her bir silahı var, suçlamaların sadece sayısı sınırlıdır. Kesinlikle gerekli silahları kullanın. Robotların renk eşleşmesi özel istasyonlarda olabilir silahı doldurun. Yeni bir seviyeye. Teleport alın , basın Oynat düzeyini seçin. Basın sağ, sol robot kahverengi okları taşımak için. Ok çekim için kullanılan aşağı, yakıt ikmali aktive; Yukarı Ok – Git. S, atlama – – W. saldırı ve presleme robot mavi düğmeleri A, D, hareket kullanın

Dora ile Pazara Meyve Sebze Taşı

Online oyun Dora meyve sebzeleri teslim Kılavuzu: oyunu Dora meyve dağıtım eylem kapıları hareket başrolünü, yeşillikler içinde yer alır. Amacınız Dora ile Pazara Meyve Sebze Taşı oynamak ürünlerini almak için kapı yardımcı olmak. O işine gitmek ve piyasadaki büyükannesi tarafından yetiştirilen bu ürünler satmaya karar verdi. Yolda bütün ürünü kaybetmek değil yani, çok düzgün gitmek gerekiyor, onun arabası büyükannesini koydu.

Kurtarıcı Vinç Helikopter

Ağır nakliye helikopter kurtarma operasyonları sürüş Çift vidalı çeşitli koşullar altında yapılmalıdır. Kurtarıcı Vinç Helikopter oynamak Sıkıntı insanlar için gerekli Yardım, hatta bazen yaralı. Görev tabanına helikopterle bütün kurbanları sunmak için. Kurtarma İşlemleri zor hava koşulları ve engebeli arazi Sahne. İnsanlar ağır helikopterler yönetiminde bazı becerileri olması gerekir kaldırılmasını başarmak için. tüm yolcuların üssünde helikopterden olsun misyonu karşılanacaktır. Ücretsiz oyun Helikopter kurtarıcı oyna:

Uyuyan Kutular 5

Başka, ona biraz büyük nesne kapalı atma, ya da aşağı itmek için, uyanmak istediğiniz kutunun hakkında ilginç mantık flash oyunu bir dizi beşinci parçasıdır. Uyku kutusuna almak ve onu uyandırmak için düzeyinde duruma bağlı olarak, farklı şekillerde nesneleri çizin. Uyuyan Kutular 5 oynamak kutusunun parçası uyanmak, daha renkli grafika.Umelo eldeki malzeme ve kutular kahramanları uyku ile müdahale edecek kütle çekim yasasını, kullanın.

Köpekleri Mutant Yap ve Dövüş

Ücretsiz sitemizde mevcuttur Online oyun Dövüş mutantlar. Kayıt olmadan mücadele mutantlar oynamak ve ek yazılım indirebilirsiniz. Bir kez oynat – ve bu online oyun gerçek bir hayranı olacak. Köpekleri Mutant Yap ve Dövüş oyna Gizli laboratuvar mücadele mutantlar oluşturur. Karakter beceri, yetenek ve silah seçin. Sen dişlek yaratıklar ile savaş bekliyor. Savaş haritası başlatmak ve mutant canavar monte açmak için.

Koşucu Billy 3D

Eğer Unity3D eklentisi gerekiyor bu oyunu oynamak için eğlenceli Birlik 3D teknolojisi ile üretilmiştir. Oyun yükleme tamamlandıktan sonra, RUN tuşuna basarak oyuna başlayabilirsiniz. Yön okları ile kontrol edebilirsiniz altın billy toplamaya çalışacağız mahallede yolda yayınlanıyor. Koşucu Billy 3D oyna rengine benzer oynanış açısından Ünlü Tapınağı Run oyunu yandıktan sonra tekrar oynamak veya gerekli sayfayı yenilemek için F5 tuşuna basın. Size iyi eğlence diliyorum.