Aylık arşivler: Temmuz 2015

Yaramaz Bebek ve 1 Nisan Şakaları

O 1 Nisan en kötü şakalar, yalan ve fesat bir gün. Değil PC Gamer üzerinde olsa.Yaramaz Bebek ve 1 Nisan Şakaları oyunu Biz gerçeğin sadık savunucuları, aslında yorulmaz kaleleri ve Dragon Age hakkında doğru görüşlerin bitkin sahipleri konum Gibi 2., size lüks bir onları göz atabilirsiniz Bu tek bir sayfada, yuvarlak-up internet kullanıcısının şakalar olacak şüphe bilmenin filtre. Hayır, sevgili okuyucu, sen Nisan adlı Fool olmayacaktır. Değil bu yıl. yine mi.

Savaş Gemisi Savunması

Savaş Gemisi Savunma: Bu tekrar tekrar 1942 ve Pasifik’te bir Amerikan savaş gemisi oturuyorsun. Orada önümüzdeki üzerinde çizerek düşman savaşçıları ve onlar saldırmak için hareket ediyor!Savaş Gemisi Savunması oyunu Düşman savaşçıları dalgalar gemi savun ve onlar size sürüsü ve savaş gemisi batar deneyin! CTRL veya g yangın birincil silah. Basın X, ikincil silah ateş etmeye. Atlamak veya kuleleri geçmek için boşluk tuşuna basın. Hareket etmek için yukarı ve aşağı, sola sağa kullanın. Yangın: Kontrol, hareket: ok tuşları

İndiana Jonahs ile Macera

Heyecan verici bir hikaye ile güzel bir arcade oyunu – başka ne bu geymerskogo mutluluğu için gereklidir?
Ruh hayranlıkla bazen topuk girdi mi? İşte bu oyunda size ne olacağı.İndiana Jonahs ile Macera oyunu Elmas, yakut ve diğer şeyler toplama arabası üzerinde basit bir yolculuk baş döndürücü bir yarış karmaşık bükülmüş parça ile değiştirilecektir. Ağırlık engelleri artan hızı – sert ve sert olacak her an yönetimine ile başa çıkmak için. Harika bir yoldur el becerisi ve reaksiyon keskinliğini test etmek.

Korsan Kral Meyve Avcısı 2

Oyunun kahramanları manga oldukça tanınmış karakterler ve karakterlerin değil «One Piece» denilen az ünlü animasyon filmi ile temsil edilir. Onların adı Luffy ve Franky olduğunu. Her seviyede speialny anahtarı almak gerekir belli bir göğüs var. Göğüs içindeki çıkmak için yardımcı ve süper heyecanlı yolculuk devam edecektir kartı bir parçasıdır.

Sen yol oldukça zor olmasından bahsedebiliriz.Korsan Kral Meyve Avcısı 2 oyunu Ancak, tüm yol üzerinde dağılmış büyülü meyve, yardımı ile yapılabilir. Eğer yolda dağınık meyve tüm almak mümkün olduğunda istediğiniz başka bir düzeye olur.

Bazı yararlı meyve özellikle dikkat edin. Örneğin, yuvarlak şekli ile kırmızı meyve pitaya denir ve mümkün olduğu kadar enerji sayesinde üretebilen vardır:

Hulk ile Daha Yükseğe Zıpla

Aynı isim oyunu, dünyaca ünlü film tarafından oluşturulan “Hulk”. Oyun, film, ilacın etkisi altında terörist gruplarla mücadele, kanında girdim bir adam hakkında bize anlattığı gibi. Vücudunun madde üzerinde birkaç kez artırır ve bazen de baş edemez yenilmez bir güç haline gelir. Sitemizde karakteri Hulk ile ilgili oyunlar çeşitli toplanır. Bedava Oyunlar Hulk, sadece suçlularla mücadele değil, aynı zamanda görevler çeşitli gerçekleştirmek mümkün olmayacaktır hangi renkli ve gizemli bir komplo ile sizi şaşırtacak.Hulk ile Daha Yükseğe Zıpla oyunu Misyonu geçmek için bütün yeteneklerinizi dahildir ve gerekli anahtarları almak istiyorum tüm bulmaca çözmek gerekecektir. Oyun keyfini ve yoluna çıkan tüm kötü şeyler yok, düzeyinden sonra seviyesi geçiyor.
The Incredible Hulk oyunu çocukların yaş altı yıl için tasarlanmıştır. Oyuncunun sahip olacak olan bu beceri oyunu Genel Ross yanlış ile çalışan, Hulk karakterinin çatısına tırmanmaya. Maharet yüksek ve daha yüksek yükselen, platformdan platforma ustaca sıçrama olacağını için gereklidir. Yolda böyle roket, Genel Ross çalışan olarak engeller ve zorluklar, çeşitli karşılaşacak. Onları, atlamak ve yüksek ve daha yüksek yükseltmek kaçının.
Sitemizde oyun Hulk 2 indirebilir ve sizin tarayıcınızdan direkt oynayabilirsiniz. Bunu yapmak için, özel beceri gerekmez. Kavga yapmanız gereken tek şey, mücadele ve yeniden mücadele. Uzakta düz sana yönelik roket ve silah sesleri shying, düşmana kadar koşmak ve onu yok. misyonu tüm rakiplerinizi yok eğer. geçilecek

Silahlı Depo Baskını

Siz eşkıya ile enfekte depoda, geldim. Hayatta bunun dışında almak için, tüm düşmanları ile uğraşmak zorunda.Silahlı Depo Baskını oyunu oyna Onlar dişlere silahlı, çünkü kolay olmayacak etmeyin. Siz de yeniden unutmayın eğer, tabii ki, başarısız olmayacak bir silah var mı. Genel olarak, bu 3D shooter oyunu oynayabileceğiniz Conter-Strike, anımsatan

Pou Jelly Dünyası 2

pu-jöle bulmaca, dünya oyunu. Ücretsiz olarak tarayıcınızda poo jöle bulmaca dünyayı oynayabilirsiniz.Pou Jelly Dünyası 2 oyunu oyna Eğlenceli puzzle oyunu Mr. yardım ny, tüm bulmacaları çözmek, bunları kaldırmak platformun başarısı için geri Sayın PM yardım için onay kutusunu tıklatın. Iyi şanslar! Kontrol: Fare oynamak için

Yetenekli Motocrosçu

Bu oyunda size cross-country motosiklet yönetiminde gerçek sınıf göstermek zorunda. Dikkatinizi sunulan her parça, tasarım benzersizdir.Yetenekli Motocrosçu oyunu oyna Burada bisiklet üzerinde rulo ilgili olabilir dik tırmanıyor ve inişlerde, çok sayıda bulacaksınız. Ana görevi – Bisiklet çarpmadan bitiş çizgisine ulaşmak için, ama aynı zamanda havada akrobasi gerçekleştirebilirsiniz. Bisikletini çok sık havada askıda kalacaktır, çünkü bunu yapmak için, pek çok fırsata sahip olacak.

Tarzan

Tarzan ve arkadaşlarının resmin üzerine gizli numaralar bulun!Tarzan oyunu oyna Bu film renkli oyun grafik klasik Disney gösterir. Sen gizli numaralar açıklanması ile yardımcı olmak için bir büyüteç kullanır. Yakından resme bakın ve tüm gizli numaraları bulmak!