Aylık arşivler: Ağustos 2015

İtfaiye ile Yangını Söndür

Alev onun eylemleri pişman değilim tutumlu, etrafındaki her şeyi yok çünkü Ateş, her zaman korkunç bir trajedi. Hatta bizim modern teknoloji ile başa çıkmak için zordur,İtfaiye ile Yangını Söndür oyunu ama öğrenmek ilkelerin bazıları, ücretsiz online oyun oynamak için ateş başlayan. Yangın kaynağı etkileyici varsa, havadan bileşiklerin söndürme sıfırlar bir helikopter, yardımı olmadan yapamaz. Yerde,çizgi film oyunları itfaiye çalışmaları ve hızlı bir şekilde alevler büyür önlemek ve daha geniş bir alana patlak trajedinin olay yerine gelmesi gerekiyor. Alevler ve su su jeti hortumu hedefliyoruz.

Kayıp Su

Bu dar toprak yürüyüş yolları ile akan sıvı akımını, doğrudan gerekir. Maddenin tek bir damla kaybetmeden görevi gerçekleştirmek için çalışın.
Bu bağımlılık bulmaca oyunu olan nüfusu kendi gezegenlerinin,Kayıp Su oyunu merkezinde meydana gelen olağandışı maddenin bağlıdır uzak bir galakside götürür. Bu kaynağı kullanarak komşu dünyalar arasında seyahat ticaret. Her yıl ile yakıt, sürekli derin rezervuar içine daha zor gider hale üretmek. Sizinle birlikte, yabancılar uzaktan kumanda ile malzeme üretimini kurmaya çalışın.beceri oyunları Bunu her damla bir servet maliyeti nedeniyle, akış yönünü belirtin ve maksimum pompa sıvı teslim deneyin!

Dengeyi Sağla ve Yıldızlara Ulaş 2

Senden önce – sonsuz eğlenceli ve bağımlılık oyun ile üç boyutlu mantık bulmacası. Oyunun amacı -, yerçekimi kuvveti kullanarak çeşitli ve tuhaf düzenlemeler bir labirent küçük bir topu tutmak için. Eğer yoluyla ilerleme olarak Denge görevleri daha karmaşık hale geliyor ve başarıyla tüm testleri geçmek için maksimum çeviklik ve marifet göstermek gerekiyorsa.Ballance – tek parça olgusu. Bu tür hediyeler sanayi bize son derece nadir atar.Dengeyi Sağla ve Yıldızlara Ulaş 2 oyunu Yine de – karşılamak: fizik kanunları, 3D yapılan ve saygın yayıncı Atari nestydno dağıtılan dayalı bir arcade puzzle oyunu.
Ahşap topu kontrol ederek, biz büyük labirent düzeyleri ile özel olukları üzerinde geçireceksiniz. Periyodik top malzemesi değişiyor hangi ile “Transformers”, yolunda özel vardır.ilerlemeli oyunlar Ahşap, taş ve kağıt üç resim var. Herkes kendi özellikleri ve zayıf yönleri vardır. Böylece, taş ağır nesneleri itmek olabilir, ama kesinlikle dik yamaçlarda rulo değil. Neredeyse ağırlıksız kağıt şey ödün ama hava basıncı altında gezinen ve her açıdan kolayca yükselir olamaz. Ağaç – çoğu zaman harcamak hangi nötr devlet.

Doktor Palamut

Bizim oyunda bizim zavallı zheludenok zihin boggling labirentinde kaybolmuş ve dış gidemez çok basittir. O yanında olduğumuzu ve anında onu tüm karmaşık görevleri düşünerek, Doktor Palamut oyunu uğursuz meşe dalları çıkmak yardım şanslıydım. Fareyi kullanarak, yük kesme fan tıklayın veya kötü bir şey bırakın emme üyesi açın.

Yapışkan Damlalar

Oyun Yapışkan lekeler / Yapışkan tatlı ahududu alma, mantık bulmacaları çözmek zorunda bırakır. Yabancılar gezegenimizin gerçek bir hazine bulduk ve şimdi onların gezegene onu teslim etmek gerekir. Gerçek şu ki burada bir problem, onların teleporting yoksul doğruluğunu vardı. Yapışkan Damlalar oyunu Onlar ahududu alanında ekilen ve daha sonra birbirlerine tutunarak almak vardır. Eğer, iyi düşünmek zorunda tatlı hazineleri ulaşmak için böylece Ancak, sadece kilo sınırlı siyah damlacıklar teleport sınırlama yoktur. Eğer gitmek gibi, nesneleri hareket öğrenmek sivri üzerinden atlamak ve hatta uçmak için öğrenmek gerekir.

Şeker Yakalama 2

senin görevin onları onları eğlendirmek için şeker beslemektir, sevimli hayvanların Malenik Grubu gizemli şekerleme ziyaret etti. Oyunun amacı çok basit olduğunu ve oyunun amacı, oyun sevinç ulaşır. Şeker Yakalama 2 oyunu Çeşitli nesneler ile çarpışma, her çarpışma ve evcil hayvanların altındaki şeker budetizmenyat yön eklenmesinden sonra ekstra puan alırsınız sonra tatlılar sıçrama olacaktır.

Çürük Domates

Bugün, Trixie adlı bizim favori aktris midilli bir izleyici kitlesi önünde sahnede performans sergiliyor. Aniden bir şey performansı harika midilli kaymış ve seyirci sahnede domates atmaya başladı,Çürük Domates oyunu ama hoşnutsuzluklarını göstermek için, yanlış gitti. Trixie yoksul ihtiyaç uçan domates, domates kaçmak için ya da elbisesini tokat. Trixie’yi Yönet ve diğer bir ucundan sahneye koştu. Her dakika ile domates daha uçan, ancak umut kaybetmek yok, sonuna kadar uzatmak ve çok puan çalışın.