Aylık arşivler: Kasım 2015

Hırsızı Yakalamaca oyunu

Sevgili oyuncular, online oyun polis ve kendisini çalışmaz hırsız, Hırsızı Yakala farenin sağ düğmesine tıklayın ve oynamak için seçerseniz. Tüm muhtemelen Yalnız film Ev gördün mü? Oyun neredeyse aynı anlamı içerir. Küçük çocuk video oyunları oynarken hırsız evine sızar. Ve oğlan evinde öğeleri kullanarak hırsızı cezalandırılması gerektiğini Dövüş Oyunları Bir Tic Tac Toe gibi daha oyunu. Polis hırsızı yakalamaya yardım etmelisin. Hücreleri üzerinde atlamak ve onu yakalamaya.

Woobiesleri Yoket 3

Woobiesleri Yoket 3 – Buz Devri İki yayınlar arasında geçen süre içinde toplayıcılar küpler. Zengin varoluşsal deneyimlerle dolu çarpıcı üç ay geçirmek için fırsat vardı Adalet, işin garibi, zafer ve tarihin katılımcılar sağ salim hayatta. Ve cesur ve genç bir Doberman olarak inatçı Alexey Burov, zaten kendi neşeli ambalaj monte yayınlandı küpler. Sayılarla pencereler ve boyama açılış karton ev.. Woobiesleri Yoket 3 Mukavva ev 37h27h21 cm büyüklüğü, duvarın her birinde – Hikaye boyama kitapları İçeride tüm bu . posterler ve ses kasetleri ile (toplanan) karton küp Zaitseva o … önce olduğu gibi fiyat, işin garibi, aynı eski Açıklama: “Bir kez Zaitseva sadece bir fikir vardı küpler. Fikir hece içine ve depolara kelimeleri bölmek için. Bu fikir bir yere seminare.Pozzhe üzerinde srisovat olabilir onlar almış olabilir, bu internetten indirilen olabilir rabotala. Sünger Bob Oyunları Kubiki, verimli olduğu ortaya çıktı. 500 ruble için büyük bir karton kutu içinde. alıcılar hala sadece yarısı bitmiş ürünüydü kubikov.I birkaç afiş, ses kaydı ve karton boşlukları bulundu: küpleri o kadar kolay değildi yapıştırılmış çünkü Bunlardan, parlak, kalın karton ve olukları uzkie.Krome sağır ve dolgun içeriği ve bu içeriği (ahşap dübel ve bira metal tapalar)

Maceracı Küpler İle Maceraya Başla

Modern ticaret yollarının dünyanın en ücra köşelerine uzanıyordu. Gezegenimizde kimse “temel mal” sunan ayak seyyar satıcı gitmişti neredeyse hiç yerlerdir. Ama her zaman … Maceracı Küpler Birkaç yüzyıl önce, kaşifler, keşfedilmemiş arazi çekti onun kaşifleri şöhret ve servet vaat değildi. Yelken, gemi kaptanları girişimci büyük bir ikramiye kırmak için umut denize gönderdi. Bugün Pembe divan – torgovootkryvatelnaya tahta oyunu “Passage to India”. Portekizli tüccarlar tarafından perili birkaç yıldır gizemli Hindistan hakkında söylentiler. Baharat satışı muhteşem gelir elde yeteneği denizcilere umutsuz eylemleri itti. Dinazor Oyunları Tam yelken altında devasa gemiler nadir emtia tutar doldurma umuduyla uzak diyarlara yarıştı. Birçok erkek bu nedenle diğer ekip üyeleri gelirlerini artırarak, yolculuğun sonuna kadar canlı yoktur.

Tehlike rağmen, uzun bir yolculuk gitmek isteyenler hiçbir bırakma yoktu. Düşünün – bir buçuk yıl toplumun başarılı bir üyesi fakir bir adam dönüştürülmüş olabilir … Küçük bir kutu Hindistan’ın sahiline Lizbon büyüleyici bir yolculuk yapacak. Bu kartların bir dizi, ahşap bloklar ve kısa talimatlar acemi navigasyon bir avuç gerektirir.

Eğlenceli Ofis oyunu ile farklılık yaşayın

Eğlenceli Ofis oyunu Dünya Savaşları 2 mutlaka Axis & müttefiklerin adıyla, daha yesteryear serin bir strateji oyunu gibi görünüyor bana, popüler tahta oyunu Risk size hatırlatacaktır. Eğlenceli Ofis Oyun benim için her zaman çok eğlenceli bir oyun yaptı. Ama Dünya Savaşları 2, sen buna asker ile bazı alanlar sahibi 4 Milletler biri olarak oynamak bir kılavuz oluşturmak. Bu birlikler ülkenizi savunmak ve diğerleri devralmak zorunda. Bebek Oyunları Hatta size daha fazla savunma, ya da benzer bir şey verir arazi kendisi kartları yerleştirebilirsiniz.

Dünya Savaşları 2 sizlerle

Dünya Savaşları 2 Oyuncunun Dünya Savaşı ayarlanan savaşlarını oynamaya, Dünya Savaşları 2 Amerikan, İngiliz, Rus, ya da Alman kuvvetlerinin kontrolünü alabilir. Oyun öncelikle bir strateji oyunudur, Tom ve Jerry Oyunları ama oyuncu kendi güçlerinin kontrol altına almak ve kontrol ek derinliği için klavye ve fare ile onları yönlendirebilirsiniz.

Meyveleri Savun 3

saklandığı bütün hayvanlarla, mağaza gıda, şimdi meyve dükkan standı açmak için en iyi zaman olduğunu! Meyveleri Savun 3 Hayvanların bu bahar iyi beslenen ve mutlu olduğundan emin olun Bir çatı Need” serisinin bir sonraki oyunda favori meyve koruyun! Onları incitmesine izin vermem! Silah Oyunları Meyveler güvenli olduğunu çok düzgün öğeleri atmak. Yakında bir cani yağmur geçecek! Burada grafik stili seçebilirsiniz – “tatlı” veya “asit”; altta anahtarı.

Domino Avcısı

Domino Latino 2 oyuncuların iki takım oynamak, sen (önünde oturacağı) ve 200 puan gerekiyor kazanmak ve ekiplerinden biri tüm oyunlarda kazanmak için 1 puan attı eğer. Domino Avcısı Bir bilgisayar ile takım olacak
kazanan taraf olduğu Ekip, hızla onun 7 taşlar her kurtulmak oyuncu. Scooby Doo Oyunları Puanla kalan domino kazanan takım eklenen
oyun ipucu, başka bir güzel bonusu yok ücretsiz domino – taş algısını geliştirir eklemleri üzerindeki noktaların rengini değiştirmek için yeteneğidir.

Savaş Meleği Acil Yardım 2

RPG tarzında Demons 2 vs Renkli sıra tabanlı flash oyun Melekler. Savaş Meleği Acil Yardım 2 Sen kötü iblisleri karşı hafif tarafında savaşmak zorunda. Kontrol sistemi bir özelliği vardır: Motor Oyunları Eğer sırayla değil mücadele ve belli bir süre sonra düşman vurabilir.

İnşaat ustası

İnşaatçı Adından da anlaşılacağı gibi, bu oyunda kule inşa etmek gerekir. İnşaatçı oyunu Krallık sürekli genişleyen ve büyüyen olması. Bu nedenle, kalkınma alanı ve inşaat işleri hızını arttırır. Dakika dikildi kulenin blok yapısı sayesinde. Oyun karmaşıklığı vinç biriminden asılı sürekli sallanan olmasıdır. Yemek Oyunları Cennete, muhteşem uçan ejderhalar ve balonlar kadar monte sağlam ve düz kule, kurmak.

Çelik Tekerler

Çelik Tekerlekler Senin jeep dev çelik jantlar kentsel yollar anlamına gelmez. Neden sık sık trafik sıkışıklığını durmak yok, özellikle de petrol, bu sıkıcı yerler hediye atık. Çelik Tekerlekler Tabii ki, sadece kendi çatıları çelik, diğer arabalara dikkat değil göze alamazdı. Ama, insancıl bir sürücü olarak, doğada deli şeyler yapmaya tercih yapmak. Off-road geniş geniş zorlayıcı wastelands için tehlikeli bir yarış düzenlemek davet size kapılarını açın. Araba rüya asla ne yolcu tepeler ravines yüksek fethetmek için mümkün olmaz. Ama çelik tekerlekler güvenliği ve mükemmel çekiş sağlamak. Aksi takdirde aşırı ve raslantı dönebilirsiniz çünkü sadece, çok güçlü hızlandırmak için çalışın. Bulmaca Oyunları O zaman kim hendeğin dışında büyük bir jeep çekecek? Herhangi yedekte kamyon ve traktörler için çok alır. Hiç kimse daha sonra uzak çölde senin izinden gitmek istiyor. Ama burada ekstra benzin kutular ile bulabilirsiniz. Bu özel oyun ikramiye, hangi olmadan yolculuk çok hızlı bir şekilde sona erdi olurdu. Onları almak unutmayın. Bazen o kadar atlamak için gerekli olabilir. Bu tür hileler çelik jantlar da elbise biliyorum.
Etiketler: sürücü, araba