Aylık arşivler: Aralık 2016

At Bakıcısı Ol Oyna

Atları gerçekten yetiştirmeye başlama zamanı. Atlara ve midillilere dikkat edebileceğiniz ve at biniş kompleksinizin gelişiminde yer alabileceğiniz atlar “At At Simülasyonu” ile ilgili oyuna gösterilmektedir. İşte her şey gerçekte olduğu gibi düzenlenmiştir! Atınızı eğitebilecek ve dünyadaki binlerce başka oyuncuyla yarışarak spor müsabakalarına katılabilirsiniz. İlk olarak, kendiniz için en iyi at türünü seçin, sonra onun için bakım yapmaya başlayın, yemeyin, yemeyin, temizleyin ve onunla yürüyün.

At Bakıcısı Ol

Aşk Parfümü Yap

Ya da plaj sezonu boyunca biraz para kazanmaya karar veren bir öğrenci, neşeli ve sevimli bir barmen olacak? Tek kelimeyle testi geçtik, sonuçları yorumlarda paylaşıyoruz ve görüyoruz, Bu yaz ne tür bir adam en popüler olacak. Oyunun tadını çıkar!

Aşk Parfümü Yap

Kötü Yumurtaları Ez Oyunu Oyna

Yeni oyun “Büyük Yumurta Macera” hoş geldiniz. Burada, iyinin kötülüğü nasıl fethedebileceği ve asla pes etmemeniz gerektiği hakkında harika bir hikaye bulacaksınız, ama her zaman kendi kazancını geri kazanmaya ve sevdiklerinizi korumaya çalışın. İçinde küçük ama çok cesur bir yumurta oynayacaksın. Yumurtalar ve Skorlupy dünyasında bir zamanlar canavarlar oldu – gölgeler.

Kötü Yumurtaları Ez Oyunu Oyna

Winx Peri Giydirme Oyunu Oyna

Geri sualtı dünyasını idi. Bir Neptün var denizcilik devlet ve onun en sevdiği kızı Ariana, bir prenses var orada. Hatta bu muhteşem ülkede kendi moda var, ve Prenses bu konuda çok titiz. denizin komşu krallık onları misafirler için kale ve Arians güzel bakmak gerekir Bugün, onu alımı için bir takım elbise tercih yardımcı olur.

Winx Peri Giydirme Oyunu Oyna

Canavar Geliştirme Oyunu Oyna

Sonuçta, görünüş çok aldatıcı ve arkadaşı sivillere herhangi bir tehdit almıyor. Ayrıca, Fauna’nın diğer hayvanlarına da bakmak zorunda kalacaksınız. Onları besleyin, onlarla oynayın, böylece hepsinin tatmin olmasını sağlayın. ve arkadaşı sivillere herhangi bir tehdit taşımadı. Ayrıca, Fauna’nın diğer hayvanlarına da bakmak zorunda kalacaksınız. Onları besleyin, onlarla oynayın, böylece hepsinin tatmin olmasını sağlayın. ve arkadaşı sivillere herhangi bir tehdit taşımadı. Ayrıca, Fauna’nın diğer hayvanlarına da bakmak zorunda kalacaksınız. Onları besleyin, onlarla oynayın, böylece hepsinin tatmin olmasını sağlayın.

Canavar Geliştirme Oyunu Oyna

Tetris

Zeki ve Zeki! İlginize yeni bir mantıksal oyun sunuyoruz. Oyun “1010 Deluxe” iyi eski Tetris için en havalı ve bağımlılık alternatifidir. Ama bu oyunlar arasında büyük bir fark var ve sadece güzel grafikler ve parlak doygun renklerden oluşuyor. Önceden on ila on karelik bir alan olacak. Oyunun başında hepsi boş. Oyunun özü, boş hücreleri doldurmak, böylece yatay veya dikey olarak bütün bir sıra oluşturuyor.

Tetris

Mumyanın Kafasını Bul

Çocuklar, eski mumyaların yaşlarına rağmen çikolatalı tatlılar ve diğer tatlılara bayıldığını biliyor muydunuz? Yani, yeni serin oyunda “Mumya İçin Tatlılar” da, tatlı dişlerimiz için bandajlarda lezzetli bir şeyler toplayacağız. Hazır mısın Sonra iş için! Oyun alanının ortasında bir mumya olacak ve şekeri bandajlarıyla almaya çalışacak. Bunu yapmak için el becerisine sahip olmanız ve doğru yörünge ve yönü hesaplamanız gerekir.

Mumyanın Kafasını Bul

Çiçekci Eliza

Bugün Flora’nın bahçesine gireceksin. Bu büyücü doğa ve bitkilerle çevrili olduğu bir gezegende büyüdü. O tüm hayatın prensesi. Flora çiçek yetiştirmeyi çok seviyor ve sık sık çiçekleri döllemek için iksirler demektedir. Bu oyunda, çiçek yetiştirmeniz gereken Flora’nın sihirli bahçesine gireceksiniz. Flora size birinci seviyede zor bir görev vermez. Yani bir sonraki seviyeye gitmek için yirmi altın para kazanmanız gerekiyor. Toprak kapların olduğu bir çiçek yatağı olmadan önce. Her şey çiçek tohumları dikmek için hazırdır. Flora ayrıca sizin için bir emek aracı hazırladı. Scapula, bir torba çiçek, biraz su topu, bir el ve makas.

Çiçekci Eliza