Aylık arşivler: Mart 2018

Hain Yarış Hilesi Oyna

İlk önce sen geleceksin, görev tamamlandı. Hain Yarış Hilesi Oyna Ama kaybeden belli ki hiç şeref almayacak. Hileler gelince, Gökyüzünde, hem ileri hem de geri ayaklanmalar içerir. Ve siz rekabet ettikçe, seviyeleri fethetmek ne kadar zorlaşırsa, o kadar çok sıçrama yapmanız gerekir. Her dublör, arabasında bir takla atmayı riske atmayacaktı, birçoğu bunun için açıkça tasarlanmadı. Arabayı vur, daha kolay olacak.

Suşi Dükkanı İşlet Hilesi

Her şeyi çok dikkatli yapmaya çalışın, özellikle de suşi, böylece müşteri her şeyi seviyor ve size iyi bir ipucu verdi. Oyunda “Suşi Dükkanı işlet Hilesi” oyununda topları alabileceğiniz ve suşi restoranınızı geliştirebileceğiniz bir mini oyunlar denizi bulacaksınız. Her yeni günde, suşi seçimi artacak ve bu da işinizi birazcık zorlaştıracaktır. Her zaman zirvede olun, Papa Louis’e izin vermeyin ve projesini araziden yok etmeyin. İyi şanslar!

Strike Force Heroes 2 Hile hacked

Oyun Strike Force Heroes 2 Hile hacked – 3D grafikler ve gerçek anlamı olan sıcak bir tetikçi. Terörle mücadele görevi yerine getirmesi gereken askeri bir asker rolünü oynuyorsunuz. Rehineleri kurtarmanız ve yeniden dağıtılan nesneleri – binalar veya bölgeler – herhangi bir tehditten korumanız gerekir. Özel kuvvetler ekibine katılın ve şehrinizi konut binalarını işgal eden teröristlerin saldırısından korumaya çalışın.

Toplamda, oyunun 4 görevi var ve bu da geçişi kolay olmayacak. Görevlerin her birini tamamlamak için, verilen görevleri tamamlamanız gerekir. Her görevde, kalan düşman sayısına bakabilirsiniz. Ne kadar çok terörist öldürürseniz, görev o kadar hızlı geçer. Çok sayıda silahın yanı sıra, bir sonraki savaş için yeni silah türleri, vücut zırhı ve mühimmat satın alabileceğiniz bir mağazanız var. Düşmanı görmenin çok zor olacağı, günün karanlık zamanı için hazırlıklı olun. Evlerin içine gir ve tüm teröristleri yok et. Yaşam kaynağınızı yenilemek için mühimmat ve ilk yardım çantası toplayın. Oynayın ve şehrinizi sağlam tutmaya çalışın, terörizmden kurtulup kurtulun! Sıralamana layık iyi bir asker ol!