Aylık arşivler: Nisan 2018

Amatör Arı Hileli

Bir şey öğrenmediyseniz veya anlamazsanız, geri dönüp tekrar başlatabilirsiniz. Ama yine de ilerlemeye değer, çünkü çok ilginç! Oyunun yönetimi kolaydır, çünkü içinde sadece fareyi ve sol tuşunu kullanırsınız, böylece kafanıza çekiçleme yapmazsınız. Oyundaki arı siparişinize göre hareket eder ve kolayca kontrol edebilirsiniz. Ama bunlar oyunun tek olumlu anları değil. Oyun çok güzel ve renkli bir animasyon. Neredeyse her yaştaki çocukların kalplerini kazanabiliyor. Ve eğer sıkıcı bulursanız, o zaman müziğe dikkat edin, yani müzik eşliğinde, çünkü onlarla her şey farklıdır.

Amatör Arı Hileli

Agar İo Oyunu

Sıralamada ilk sırada yer alın ve mümkün olduğunca uzun süre kalmaya çalışın, bu oyunun özüdür. “Agar İo Oyunu” oyun bölümümüzde, elinizi farklı modlarda deneyebilir ve hatta “Açlık Oyunları” nın ve heyecanının kurbanı olabilirsiniz. Oyunu zevkinize göre seçin, çünkü Agario’nun standart biçimi hızlıca sıkıldı.

Kaplumbağa Fırlatma Hilesi

Şu anda oyun 18 seviyesi vardır. Oyunun ilk başlangıcında dördü açık. Oyunların geri kalanını açmak için bir yıldız kazanmak zorundasın. Her seviye için 5 yıldıza sahip olabilirsiniz.

Her seviyede bir isim var. Yani “Kurbağa poprygushka” seviyesindeki bir süredir yaprak üzerinde göl üzerinde olası proprygat sürece kurbağa için düğmeleri tıklamanız gerekir. Oyun sürecinde, yapraklar varil, top, tahta ile değiştirilir. Daha fazla atlamak için, toplam süreye birkaç saniye ekleyen saat izlemeniz gerekir.

Kaplumbağa Fırlat Hilesi

Bombacı Robot 6 Oyunu

Bonusların bir kısmı patlama dalgasının gücünü arttırmanıza yardımcı olacaktır. Bu sayede rakipler onlara yaklaşmadan imha edilebilir. Bu, kazanma şansı. Bu oyunu oynayacağınız arkadaşınız ve siz, “Bombacı Robot 6 Oyunu” nin kaliteli grafiklerinden memnun kalacaksınız. Robotlar gerçekten etkileyici görünüyor. Bombalamaya başla, fren yapmayın!