Kategoriler
Oyun Oyna

Gölge Haydut iki Hileli Hacked

Alternatif adalet dünyasına hoş geldiniz. Oyunda “Soyguncu Bob 2”, yine Bob adında eski arkadaşımızla buluşacaksın. Bu sefer hırsız soygunları oyunun ilk bölümünde çok daha büyük olacak. Artık zenginleri sadece normal yöntemlerle çalamazsınız. Şimdi süper modern araçlar mevcut olacak: ana anahtar, güç mühendisi, kamera, elektrik çarpması ve maskeleme spreyi. Passepartout, değişen karmaşıklığa sahip kilitleri anında açmanıza yardımcı olur.
Gölge Haydut iki Hileli Hacked Oyna

Kategoriler
Skor Oyunlar Yeni Oyunlar

Perili Köşk

Her kız biraz pokazriznachat, gülümseme, yaramazlık vb. Hepimiz farklı duygulardan etkileniriz. Çok büyük sayılarını kısa sürede hissedebiliyoruz. Kızlar genellikle duygusal ve hassas insanlardır. Ama güzelliğimiz ve öfkemizle küçük periler gibiyiz. Gerçek, her gün, sonra bir, diğeridir. Bugün hangi peri olduğunuzu bilmek ister misiniz?
Perili Köşk Oyna

Kategoriler
En çok Oynanan Oyunlar Oyun Oyna Skor Oyunlar

Helix Jump Oyna

Elmore’da dayanılmaz ısı. Güneşte bir gözün parıldamasını kavrulmuş olabilirsiniz. Küçük kahraman Gambol sıcağa karşı duruyor. Arkadaşı Darwin’in balığını alır ve memleketinin sakinlerini serinletir. Bunu yapmak için Gambol, insanlara koşmak için su topları ile silahlandırılmıştır. Gambol ve Darwin: İki karakter oynayacaksınız. Gambol topları ve Darwin’i yıkacak, engelleri yok edecek. Fareyi kullanarak doğru açı ve darbe kuvvetini seçin ve atmak için sol tıklayın. Oyunun alt alanında, su bombalarının ve çakıl taşlarının sayısını gözlemleyebilirsiniz. Boşluk ile karakterler arasında geçiş yapın. Oyunun tadını çıkar!
Helix Jump Oyunu Oyna

Kategoriler
En çok Oynanan Oyunlar Oyun Oyna

Lady Bug Ayak Tedavisi Oyunu

Birçok hayvanın karnı ağrıyor, bu yüzden onların tümörlerinde neler olduğunu öğrenmek için X-ışınlarına ihtiyaçları var. Birçok hayvana, sağlıklı olmalarına yardımcı olacak enjeksiyonlar yapmak gerekli olacaktır. Kuyruğu geciktirmemeye çalışın, çünkü hayvanlar çok fazla olacak ve hepsini iyileştirmeniz gerekiyor. İyi şanslar!
Lady Bug Ayak Tedavisi Oyunu

Kategoriler
Yetenek Oyunları

Jurassic World

Oyunların çok bilgilendirici ve ilginç bir bölümünü sunuyoruz – “Fixiki”. Bu küçük küçük insanlar teknoloji alanında çok büyük uzmanlar ve herhangi bir sorunu çözüp ortadan kaldırabilirler. Fixikas’la ilgili oyunlar çok bilgilendirici ve size düşüncenizi geliştirmenin yanı sıra yaratıcılık da sunuyor. Animasyonlu dizi “Fixicas” gibi, onlar hakkında oyunlar hem kızlara hem de erkeklere uygun olacak
Jurassic World

Kategoriler
En çok Oynanan Oyunlar

Bomberman Atari 2 kişilik

İlk olarak, oynayabileceğiniz karakterleri tanımanız gerekir. Sünger Bob, Ninja Kaplumbağaları, Panda ve diğer kahramanlar gibi olabilir. Kahramana karar verdikten sonra, süper savaşlara devam edebilirsiniz 3. Karakterinizin becerilerini kaybetmemek ve dikkatli olmak için kaybetmemeye çalışın.
Bomberman Atari 2 kişilik

Kategoriler
Yetenek Oyunları

Adam Asmaca Türkçe

Bir tramplen atlama öğrenmek zorunda yepyeni çevrimiçi oyun. oyun oynayacak Her çocuk, trambolin bir gerçek usta haline gelebilir, ama bu egzersiz çok ihtiyacı var!

Ve böylece, oyunu başlatmak için kısa bir antrenman geçmeniz gerekiyor ve oyun başlayacaktır. Karakterinizi yönetin ve iyi atlayışlar gerçekleştirmesine yardımcı olun, aynı zamanda iniş çıkışlarla ters çevirebilirsiniz.
Adam Asmaca Türkçe

Kategoriler
Hileli oyunlar oyna

Mutant Dövüşleri 2 Hilesi Oyna

Saldırıya devam edecek misin yoksa koruma becerilerini mi uygulayacaksın? Düşmanlarınızı yok etmek için akıllıca seçimler yapın. Yeterli eşleşmeleri kazanarak kristaller kazanın ve daha sonra onları benzersiz saldırılara ve yeteneklere sahip yeni mutantların kilidini açarak geçirin. Savaş mutantlarınızın seviyesini artırın ve yeni beceriler kazanmak ve onları her zamankinden daha güçlü hale getirmek için bir para. İyi şanslar!
Mutant Dövüşleri 2 Hilesi Oyna

Kategoriler
En çok Oynanan Oyunlar

New Star Soccer Hilesi

Dışarıda kötü hava var mı? Önemli değil! New Star Soccer Hilesi “Futbol”, en sevdiğiniz oyunu oynamak için eğlenceli ve harika zaman geçirmenize yardımcı olacaktır. Futbol, ​​dünyanın en popüler sporudur. genç yaşta Tüm çocuklar futbol sahasında ya da sadece çim bu ilginç oyunda arkadaşlarıyla oynamak için. Herkes bu oyunun temel kurallarını bilir. Oyuncular iki takıma ayrılır ve rakibin golünde atılan gollerin sayısıyla yarışırlar. Futbolla ilgili oyun bölümümüzde, 3D grafiklerle en parlak ve en havalı oyunları bulabilirsiniz. Ayrıca futbol kuralları, takımlar, mantık oyunları ve yetenek bilgisi ile ilgili oyunları da bekliyorsunuz!
New Star Soccer Hilesi

Kategoriler
Yetenek Oyunları

Çöp Adam Savaşları 2 Hilesi Oyna

En iyi dövüşçü olduğunuzu ve eşit olmadığınızı kanıtlamanız gereken Çöp Adam Savaşları 2 Hilesi Oyna adlı bir başka iyi dövüş oyunu. Savaşçıların büyük bir seçkisi ve dövüş stilleri stilleri sıkılmanıza izin vermez. Burada düşmanı yenmek için tüm vücut parçalarını kullanabilirsiniz. Avcı uçağı kontrol etmek için bir sürü hile ve düğme var. Düşman saldırılarınızı sürekli olarak engelliyorsa, yumruklarınızın şeklini değiştirmeyi deneyin, adım atmaya ve ona çarpıcı darbeler yapmaya başlayın.
Çöp Adam Savaşları 2 Hilesi Oyna