Kategoriler
Yetenek Oyunları

Scooby Doo Construction Crash Course

Scooby Doo ve Shaggy’nin cesur işler ve işler yapmasına yardımcı olun. Scooby Doo Construction Crash Course  Oynayacağınız bu neşeli köpek, kendinize daha fazla cesur olma ve yeni olasılıklar keşfetme konusunda yardımcı olacaktır. Scooby-Doo oyunları geliştirme için çok yararlı olacak ve Shaggy’den çeşitli ipuçlarını dinlediğinizde, başarılı bir dedektif de olabilirsiniz.

Kategoriler
Yetenek Oyunları

Prenseslerin Yılbaşı Hediyeleri

Prenses Juliet parkta oynadı. Prenseslerin Yılbaşı Hediyeleri Biraz yorgun, Juliet bankta dinlenmeye karar verdi. Aniden bir kötülük ağacın arkasından kaçtı ve Prenses Juliet’i taşıdı. Juliet’e kaçmadı – trol onu kalesinde kapattı. Şimdi, böylece esaretinden kurtulabilir, – Ona yardım etmelisin! İlk olarak, odadan ücretsiz Prenses Juliet. Bunu yapmak için, altı figür bulmalı ve makaranın saklandığı kabini açmalısın. Rakamlar ararken çok dikkatli olun. Göğsünden gizli anahtarı almak için bir kanca ve ip bulmalısın. Gerçekten de, göğsünde Princess Juliet’in gizlendiği odanın kapısından ihtiyacınız olan anahtarı bulacaksınız. Odadan kaçmak, meşaleyi almak ve gerekli tüm elemanları bulmak, sonra ikinci kapı anahtarı bulacaksınız. Acele et, Prenses Juliet neredeyse bu kaleden çıktı. Uyku haplarının tüm bileşenlerini bul, böylece kötü trol uykuya dalardı ve Prenses Juliet kaleden engellerden kaçabilir ve eve dönebilirdi! Oyunun tadını çıkar!

Kategoriler
Oyun Oyna

Engebeli Kamyon Şehri Oyna

Tüm zor bölümleri sürmek ve ayrılan süre doluncaya kadar hedefinize hayati yük teslim etmek için inanılmaz sürüş becerilerinizi kullanın. Kutuların kamyonunuzdan düşmesine izin vermeyin, aksi takdirde seviyeyi tekrar geçmek zorunda kalacaksınız. Özellikle “Engebeli Kamyon Şehri Oyna” geçerken kargonuzu izleyin. Oyun boyunca ilerledikçe, her başarılı kargo için para kazanacaksınız. Bunları hız, kontrol, denge ve taşıma kapasitesindeki her bir öncekinden daha iyi olacak yeni kamyonlara harcayabilirsiniz. Oyunun tadını çıkar!

Kategoriler
Oyun Oyna

Kafa Topu Şampiyonlar Ligi 2016

Her maçta sadece 2 veya 4 oyuncu yer alır. Kafa Topu şampiyonlar Ligi 2016  Her zaman oyunculardan sadece birini oynar ve aynı zamanda bir forvet, kaleci ve defans oyuncusu vardır. Koş, atla ve doğru atışları yap, böylece top rakibin hedefine doğru uçtu. Futbol oyuncunun süper yeteneklerini kullanın, süper vurulabilir veya ışınlanma olabilir. Bonusu belli bir süre sonra kullanabilirsiniz, ama bu çok havalı. Eğlenin, oynayın ve kazanmak için daha fazla gol atmaya çalışın.

Kategoriler
Oyun Oyna

Balıkçı Doli Oyna

İşten ya da okuldan sıkıldıysanız, o zaman bu balık avı oyunları gününüzü keyifle dolduracak, rahatlamaya ve biraz eğlenmenize yardımcı olacaktır. Balıkçı Doli Oyna Balık tutmayı sevenler, özellikle bu bölümde oyunlar! Bu balık avı oyunlarında dünyanın dört bir yanında balık tutabilirsiniz. Göllerde, nehirlerde, denizlerde, okyanuslarda, taş ocaklarında ve başka birçok yerde balık avı sizi bekliyor. Tuna, crucian sazan, levrek, pike levrek, pike, roach, kılıç balığı, sazan, paddlefish, ruff ve diğerleri gibi en popüler balıkları yakalayabilirsiniz, bu yüzden zamanınızı boşa harcamayın ve balık tutmaya gitmeyin! Oyun oldukça basit, her şey burada, tıpkı gerçek balık avında olduğu gibi. Yem yemini atarız, balığın ısırmasını bekler ve dikkatlice, yavaşça, sudan çıkarırız. Balıkçılık becerilerinizi test edin ve balıkçılık becerilerinizi gösterin! Arkadaşlarını davet et ve onlarla oyna,

Kategoriler
Hileli oyunlar oyna

Drillionaire 2 Hile

Oyun “Drillionaire 2 Hile” – mükemmel bir strateji “kule savunma” tarzında, büyüleyici bir hikaye ve zorluk seviyeleri sıkılmanıza izin vermeyecektir. Gezegeni istila etmek için aralarında bir ittifak oluşturan Hamaliler ve Aludrians, antik gezegeninizi işgal etti. Kurnaz planlarını engellemelisin. Eski teknoloji ve akıllı taktikler yardımıyla, üssünüze giden yolu savunmalı ve tüm düşmanları yok etmelisiniz. Oyunun başlangıcında, tüm kulelerin doğru yeri hakkında bilgi sahibi olacağınız eğitimin yanı sıra, madenlerin kurulumu, gümüş sikkeleri için madencilik yapmanız gerekecektir.

Kategoriler
Hileli oyunlar oyna

Hileli Dinazor Saldırısı

Hileli Dinazor Saldırısı” oyunda bir raptor sürecek çılgın bir binici sürecek. Bu sürücü çok çeşitli yollardan ve tehlikelerden bekleneceği çok uzun bir yoldan geçmek zorunda kalacak. Engellerin arasından seçkin kayalar, ağaçlar, humuslar ve daha fazlası olabilir. Ayrıca yolda Apatosaurus, Pterodactyls ve hatta UFO’lar tarafından saldırıya uğrayacaksınız. Raptor, herhangi bir engelin üstesinden gelebilecek hızlı bir dinozor, ama sadece yardımınla. Devam et ve dayanıklılık stoğuna dikkat et, eğer bitse – raptor durup yere düşer. Her yeni koşu için, raperinizi geliştirebileceğiniz, hızınızı, dayanıklılığınızı artıracağınız, binicinin silahını geliştirebileceğiniz vb. Bir miktar para kazanırsınız. Çok miktarda para topladıktan sonra, uçuşları öğrenebileceksiniz, demek

Kategoriler
Hileli oyunlar oyna

Apple Shooter Remastered Hile

Bir yayı nasıl çekeceğini biliyor musun? Eğer değilse, şimdi bunu öğrenmek için harika bir fırsatınız var. Yeni oyunda “Apple Shooter Remastered Hile“, bir savaş yayı alacak ve kendini yeni bir rolde deneyebileceksiniz. Yani, oyunun ana amacı mümkün olduğunca çok sayıda okçu öldürmek ve sizi öldürmeden önce yapmaktır. Düşmanı yen, üst üste iki başarılı atış ile yapabilirsin. Bununla birlikte, eğer kafasına vurursanız, bir atış yeterli olacaktır, ancak bu düşmanları yok etmek için yeterli olacaktır ve bu atış ölümcül olacaktır. Üst üste iki vuruştan sonra, ateşli bir yayın sahibi olacaksınız, bu da çift atış yapar. Yok edilen her düşman için, yeni yerler veya başka bir Çöp Adam için mağazada harcanabilecek puanlar alacaksınız. En doğru atıcı olan herkesi ve herhangi bir düşmanı yayabilecek herkesi gösterin.