Kategoriler
Hileli oyunlar oyna

Knife Hit Colors Hilesi

Parlak renkler ve güzel çiçekler her zaman göze hoş geliyor. Bu şaşırtıcı hediye bize günlük yaşamımızda doğa verir. Etrafımızda çok güzel şeyler var. Zamanında farkına varmanız yeterlidir ve hayat yeni renklerle parlayacaktır. Yeni renkteki “Knife Hit Colors Hilesi” oyununda renklerle biraz oynamanızı ve inanılmaz güzel renkler, ağaçlar ve bitkiler yetiştirmenizi öneriyoruz. Bunu yapmak için, biraz sabır, mantık ve iyi bir ruh hali gerekir.

Kategoriler
Hileli oyunlar oyna

Zombie Gunpocalypse Hilesi

Olabildiğince hızlı koş ve belki de zombilerden kaçabilecek ve hayatta kalabileceksiniz. Zombie Gunpocalypse Hilesi hızlandırabilirsin, ama uzun süre değil. Yolda, faydalı şeyler almak için dükkanlara rastlayabilirsiniz. Olabildiğince hızlı koş ve belki de zombilerden kaçabilecek ve hayatta kalabileceksiniz. hızlandırabilirsin, ama uzun süre değil. Yolda, faydalı şeyler almak için dükkanlara rastlayabilirsiniz. Olabildiğince hızlı koş ve belki de zombilerden kaçabilecek ve hayatta kalabileceksiniz.

Kategoriler
Yetenek Oyunları

Stickman Ninja Dash Hilesi

Lego Ninjago oyunlarının muhteşem dünyasına hoş geldiniz. Stickman Ninja Dash Hilesi Yeni bir bilinmeyen dünyayla macera denizi, köpüklü savaşlar ve tanıdık bulacaksınız. Ninjago topraklarının ana savunucuları Sensei Wu’nun dört öğrencisi: Cole, Jay, Kai ve Zane. Cole, dünyadaki elementlerin ustasıdır. Tamamen kibirden mahrum olmasına rağmen, çok güvenilir, kısıtlı ve yeteneklerine güveniyor. Jay şimşeklerin efendisidir.

Kategoriler
Kral Oyunlar

Handless Millionaire Hileli Oyna

Tereddüt ederseniz, o zaman tüm bilekleriniz olmadan değil, parmaklarınız olmadan bırakılma riski vardır. Handless Millionaire Hileli Oyna Ama parayı daha fazla almak için kalemlere ihtiyacın var, o yüzden onları kurtar. Her yeni seviyede, miktar daha da artacak ve bıçak tuzağı daha hızlı ve daha tehlikeli olacaktır. Ancak risk almayan milyoner olmayacak. Ama gerçekten istiyorsun! Bu harika oyun size oldukça fazla miktarda aşırı ve adrenalin verecek ve bilgisayarınızdan kalkmanız bile gerekmez. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

Kategoriler
Yeni Oyunlar

Kılıç Kalkan 4 Oyna

Şimdi yine dünyayı Kaptan Amerika ile kurtarmak zorundasın. Bir sonraki gizli görevde devam et. Düşmanın ülkesinde gerçek bir pogrom ayarlamalısınız. “Kılıç Kalkan 4 Oyna” oyununda çizgi romanların en vatansever kahramanlarından birini oynayacaksınız. Adalet kalkanı – Ana silahınızla düşmanları yok edeceksiniz.

Kategoriler
Yeni Oyunlar

Paper io 2

Haritanın diğer oyuncuları, tuzakları ve kenarlarıyla doğrudan çarpışmalardan kaçının. Paper io 2 Düşmanın evcil hayvanınızın bedenine çarptığından emin olun. Ölümden sonra, solucanlar, yakınlardaki şanslılar tarafından hemen yenen tüm birikmiş kütlenin arkasında kalır. Düşmanı beslemek için kütleyi hızlandırabilir veya atabilir ve sonra onu yok edebilirsiniz. Hepsi sana bağlı. İyi şanslar

Kategoriler
Kız Oyunları

Güzel Prenses Mia dövme dükkanı

İnanmayacaksın, ama bugün Prenses kendini güzellik salonuna getirdi. Güzel Prenses Mia dövme dükkanı Kız tarzını değiştirmeye karar verdi ve bu konuda ona yardım etmelisin. Her şeyi mümkün olan en iyi şekilde yapmaya çalışın, böylece prenses salonunuzun hizmetlerinden memnun kalacak. Öncelikle cildinizi rahatlamanıza ve yenilemenize yardımcı olacak spa uygulamaları yapmanız gerekir. Her işlemden sonra her şeyi suyla iyice durulamanız gerektiğini unutmayın.

Kategoriler
Yeni Oyunlar

Snail Bob 8

Bugün, Snail Bob 8‘in muhteşem bir devamı: Adadaki Bir Hikaye sizi bekliyor. Her şey sıradan balıkçılıkla başladı; Bob ve büyükbabası gölde balık tutuyordu. Balıkçıların her biri büyük bir avlanma hayalini kuruyordu. Fakat aniden korkunç bir şey oldu ve buz kırıldı ve Salyangoz Bob dedesinden bilinmeyen bir yöne doğru yüzmeye başladı. Yakında Bob, yeni hikayesinin başladığı ıssız bir keskinlikte kendini buldu.

Kategoriler
Kral Oyunlar

Puppy Blast Play Now

Puppy Blast Play Now, 2B modundaki sanal türün bir yapım oyunudur. Kendilerinin ürettikleri gerçeğinden dolayı hayatta kaldığınız yer. Asıl göreviniz hayatta kalmak. İkinci görev, yaşanabilmesi için koşulları olabildiğince konforlu hale getirmektir. Oyuna, hayatta kalmak için kaynaklara ihtiyacımız olduğu gerçeğiyle başlayalım. İlk başta, pirzola, benim, mümkün olan her şeyi ara. Her şeyden önce bir ağaç. Ne de olsa, ilk kazayı bir ağaçtan yapabilir ve daha sonra kömür, demir cevheri ve daha fazlasını maden yapmaya başlayabilirsiniz.

Kategoriler
Kral Oyunlar

Clash of Armour Oyunu

Çoğu insan kedileri sever, ama onları sevmemeleri çok tatlı, kabarık ve naziktir, bu kayıtsız kimse bırakamaz. Bu nedenle, hemen hemen her evde onları görebilirsiniz. Şefkat severler, iyi beslenirler, oynar ve uyurlar. Ama neyi sevmiyorlar? Clash of Armour Oyunu Oyunun geliştiricisine göre, kediler zombilerden ve diğer kötü ruhlardan nefret ediyor. Zırhlı kedi yavrusu – Erkekler için oyunlar kategorisinde, kült olmadan, türünde, shooter oyunu yapamadı. Oyunun kahramanı, Bio Laboratuarında araştırma yapmak için uzun zaman önce Mars’a gönderilen sert bir yavru kedi.