Kategoriler
Kral Oyunlar

Hazel Bebek Ren Geyiği

Hazel Bebek Ren Geyiği” mükemmel mantık ve reaksiyon hızı geliştiren bir oyundur. Yılbaşı partisi tam hızıyla! Oyunun ana kahramanına, dün kurduğu görevi başarıyla tamamlamak için mümkün olan her şeyi yapmasına yardımcı olun – saat gece tam 12 saatinde eğlenmek ve unutulmaz bir zaman geçirmek için tatil ile ilgili tüm öğeleri toplamak.

Kategoriler
Yetenek Oyunları

Araba Yiyen Araba 6 Zindan Macerası

Extreme Racing Car Tricks, basit yarış denemelerinin beklenmemesi gereken heyecan verici bir yarış. İstediğiniz hedefe giden yolda engellerden korkmayan çaresiz bir yarışçı olmaya hazırsanız, şimdi devam edin! Oyuncak harika grafikler ve ayrıntılı fizik hazırladı, bu yüzden gözlerinizin önünde olan her şey inanılmaz derecede gerçekçi görünecek. Buradan Araba Yiyen Araba 6 Zindan Macerası ücretsiz online oyun oynayabilirsiniz 

Kategoriler
Oyun Oyna

Subway Clash 3D Oyna

Bu Subway Clash 3D Oyna size büyük ve büyük ölçekli bir çatışma hakkında bilgi verecektir. Makineler gezegeni fethetmek ve insanlığı yok etmek için bir plan tasarladılar. Tüm insanların son umuduna sahip olduğu gizli bir süper ajan rolünü oynayacaksınız. 

Kategoriler
Skor Oyunlar

Cube Ninja Hacked Hile

Cube Ninja Hacked Hile” oyununun kahramanı, çeşitli testlerden geçmeye ve gerçek bir savaşçı olduğunu kanıtlamaya çalıştığı diğer bölümlerde buluşmak zorunda kaldı.
Bir kez daha, ninja, kendisine zarar vermemekle birlikte, sürekli dönen kılıçlar şeklindeki engelin üstesinden gelmeye çalışacaktır.

Kategoriler
Kral Oyunlar

Cut The Rope Zaman Yolculuğu

Oldukça tipik sorular olmasına rağmen, alışılmadık derecede boyanmış karakterlerle eğlenceli bir oyun! Bunlar, Adventure time animasyon dizisinin kahramanı hakkında sorular. Sorular oldukça alışılmadık, örneğin: “Genellikle nasıl zaman harcıyorsunuz?”, “Hayatınızın geri kalanında sadece bir ürün yiyebileceğiniz söylendi, bu ne olurdu?” Vb. Tüm sorulara alışılmadık çizimler eşlik ediyor ve daha az ilgi çekici cevaplar yok.Burada ücretsiz online “Cut The Rope Zaman Yolculuğu” oyunu oynayabilirsiniz

Kategoriler
Oyun Oyna

Neşeli Dondurmalar 2 Html5

Kötü dondurma işine geri döndü, önceki bölümlerle aynı görevle karşı karşıya, ancak bu sefer düşmanlar güçlendikçe geçiş biraz daha karmaşıktı. Rakipler buz bloklarını yok edebilir, bu nedenle daha önce yollarını sorunsuz bir şekilde engelleyen blokların yapımını her zaman kurtarmaz. Dikkatli olun, ancak gerekli eşyaları toplamak zor bir iş değildir, ancak yine de labirentte dolaşan canavarlardan korkmanız gerekir. Düşmanları gözlemleyin, yeteneklerini belirleyerek, buna dayanarak, hareketleri önceden düşünün, böylece daha sonra garip bir durumda olmayacaksınız. Meyve labirentten güvenli ve sağlam olsun.

Burada ücretsiz “Neşeli Dondurmalar 2 Html5” oyununu ücretsiz oynayabilirsiniz

Kategoriler
En çok Oynanan Oyunlar

Bricks Breaker 2018

Bricks Breaker 2018 Oyunun özünü anlamak oldukça basittir: küplerden oluşan büyük bir figürün içinde, aynı renkteki 4 tuğladan oluşan, her türlü dikdörtgeni oluşturan ve bunları birleştiren tanımlayın.

Kategoriler
Hileli oyunlar oyna

Handless Milyoner 2 Hile Hacked

Oyunun özü aynı kalır, elimizi alır ve düşen kağıt parçalarına bakarız, daha sonra giyotini serbest bırakan mekanizmanın prensibini anlamaya ve elimizi koymak için zamanımız olmaya çalışırız. Ancak mesele sadece el koymak için zamana sahip olmanız değil, hala düşen parayı almaya çalışmalısın. Paraya ek olarak, ikramiyeler yukarıdan düşecek, örneğin, bir seferde tüm dolarları toplayacak bir elektrikli süpürgenin işareti veya bir yavaşlama işareti, daha sonra giyotin daha yavaş hareket edecek ve bu da tüm banknotların toplanmasına yardımcı olacaktır.Burada ücretsiz oyun “Handless Milyoner 2 Hile Hacked” oynayabilirsiniz

Kategoriler
Oyun Oyna

Adem ile Havva 6

Peki, evet! Sevgili Adam kahramanımız olan uyurgezer! Adem ile Havva 6 Zombi kedilerle savaştığı son maceradan sonra Antarktika’ya gitti. Bütün istemlere göre Havva’nın orada bir yerde saklandığı söylendi. Güçlenebilmek için yeni maceralardan önce Adam biraz uyumaya karar verdi. Şimdi, sadece birkaç saat uyuduktan sonra, Adam uykusunda yürümeye başladı!

Kategoriler
Oyun Oyna

Basketball Stars Game

Oyun oldukça ilginç ve basittir. Basketball Stars Game Topu fileye atmak için doğru uçuş yolunu seçmeniz ve güç atmanız gerekir. Oyun, kalkanı sepetin yanlara ve dikey olarak hareket ettirmesiyle karmaşıklaştırıyor, ancak bu gerçek bir basketbol ustası için sorun değil. Dünyanın bütün ülkelerini yenip şampiyonluğu kazanabilir misiniz? Hadi oynayalım ve yeteneklerimizi test edelim!