Kategoriler
En çok Oynanan Oyunlar

Yığın Atlama Oyunu

Vampirler, bir çılgın bilim adamı tarafından canlandırılan zombilere isyan etti, bunun sonucunda ikincisi kendilerini kontrolünü kaybetti. Yığın Atlama Oyunu Ve seviyede görünecek tüm canavarları yok etmeniz gerekiyor. Bunu yapmak için, mermileri savaşın sonunda sadece zombiler kalacak şekilde fırlatın. Tüm vampirler yok edildiğinde, bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz.

Kategoriler
En çok Oynanan Oyunlar

Off Road Kamyonu

En iyi kamyoncu olmak için klavyedeki okları kullanmanız ve her şeyden önce hızı artırmanız gerekir, aksi takdirde oyun görevini tamamlamak imkansızdır. Off Road Kamyonu Sonra belirtilen yolda sürüş pratik yapabilirsiniz ve ancak bundan sonra oyun seviyesinin üstesinden gelmek için devam edin.

Kategoriler
En çok Oynanan Oyunlar

Shrek io

Tüm paten manevralarını, şimdiye kadarki Krallığın büyülü ortamında yapmak ister misiniz? Shrek io Bu senin şansın! Kaykayda Shrek’e rehberlik etmeli, hileler yapmalı, engelleri atlatmalı ve tüm yolu tamamlamalısın.

Kategoriler
Oyun Oyna

Tapınak Görevi Koşu

Maceracının tapınağın içindeki tüm tuzaklardan kaçınmasına yardım edin. Tapınak Görevi Koşu O gem alır alır almaz, tüm paraları toplarken delik, sivri, duvar ve diğer tuzakları kaçınarak etrafında koşmak. Yeni maceracıların kilidini açmak için paraları kullanın.

Kategoriler
Yeni Oyunlar

Off The Hook

Off The Hook Turuncu halkanın gri kabloya dokunmasına izin vermeyin! Bunu yapmak için, ünlü oyun Flappy Bird gibi, halka atlamak gerekir. Meydan okuma kazanmak için konsantrasyonunuzu koruyun. Sadece bir dokunuş ve kaybetmek!

Kategoriler
Kız Oyunları

Hazel Bebek Parti

Çok kar yağıyor ve Hazel oynamak istiyor! Hazel Bebek Parti Karda oynamak için Bebek Hazel’in arkadaşlarıyla bir parti planlayın. Bir kardan adam inşa et ve diğer eğlenceli aktiviteleri yap!

Kategoriler
Kız Oyunları

Horoscope Game

Reflekslerinizi fare ile test edin. Hızlı düşünmeniz ve farenizi daha da hızlı hareket ettirmeniz gerekir. Horoscope Game Her mini oyunun bir amacı vardır ve en iyi puanı almak için hepsini temizlemeniz gerekir. İstediğiniz kadar deneyebilirsiniz.

Kategoriler
En çok Oynanan Oyunlar

Desert Road

Merhamet veya merhametsiz ateş et! Desert Road Bir savaşçı sınıfı seçin ve çok oyunculu bir mücadelede çekime başlayın. Çeşitli silahlarla birçok savaşta onlarca oyuncuyu ele geçirin. Sadece en iyiler kazanacak … sen olacak mısın?

Kategoriler
En çok Oynanan Oyunlar

Otobüs Surfers

Bu polis çocukla öfkeli ve yine de onu yakalamak istiyor! Otobüs Surfers Kaçmak ve yolda farklı tehlikelerden kaçınmak için çocuk Yardım. Otobüslerden kaçmayı başarmış olsanız bile, yolun altında çalışan trenlere dikkat edin.

Kategoriler
Kız Oyunları

Pixie Süper Makyaj

Yeni Yıl geldi ve Harlequin görünüşünü değiştirmek istiyor! Pixie Süper Makyaj Yüzünü temizlemesine ve çok zarif bir makyaj yapmasına yardım et. Sonra saçlarına dikkat et ve bir saç modeli yap. Son olarak, yeni görünümle iyi giden bir elbise, bir çift küpe ve ayakkabı seçin.