Kategoriler
Oyun Oyna

Çarpışan Arabalar

Aslında, patronunuza alışmak zorundasınız. Güç insanları biraz bozar ve bazen yapmak istemediğiniz şeyleri yapmaya zorlarlar. “Çarpışan Arabalar”, patronunuzun arabadan çıkmasına yardım etmeniz gereken bir oyundur. Bunu seninle birlikte yapacak, ama yalnız başa çıkamaz. Çocuklarını bir eğlence parkına sürdü ve çok fazla çöp atmayı seviyorlar, çünkü her şeyi oldukça iyi temizlemelisiniz. Çöp kutusuna atmanız gereken tüm fazla çöpler ve geri kalanların yerine konması gerekir.

Kategoriler
Oyun Oyna

Vitesli Araba

Erkekler ve erkekler arasında popüler TV şovu “Vitesli Araba” nı gördünüz mü? Muhtemelen gördüm ve verilen makinenin sahibinin onunla nasıl endişelendiğini ve ne olacağını bekliyordu. Elbette birçoğunuz bu araca sadece arabanın sahibi olarak değil, aynı zamanda oto tamircilerinden biri olarak katılmak istiyorsunuz. Böyle bir fikrin farkına varmak çok zordur, ama sadece bizi kabul edecek olan, doğru vesileyle kederlenecek tek bir şey vardır. Hey olmasına rağmen, harika bir üç boyutlu uygulama var – bu atölyelerden birinin gerçek bir tamircisi olacağınız Car Mechanic 2017

Kategoriler
Oyun Oyna

Turbolu Yarış Oyunu

Adrenalin sporları için özlemin kızgın kuşlar Angry Birds’e bile yabancı olmadığı ortaya çıkıyor. Her durumda, spor arabalardaki Büyük kuş yarışlarına katılabilirsiniz. Turbolu Yarış Oyunu Ve bu gerçek bir mücadele olacak. Rakipleriniz kararlı olmaları ve sonuna kadar mücadele etme istekleri ile ayırt edilir. Zor bir zaman geçireceksiniz – pist çok sayıda tepe ve dik yamaç ile seçilmiştir. Hızlı hareket eden bir arabaya sahip olmak zorlaşır, ancak ok tuşlarını kullanmak oldukça mümkündür. Oyunda periyodik olarak, daha iyi gezinmenize yardımcı olacak küçük ipuçları açılır. İleride 25 seviye var, ancak sadece sırayla tamamlanabilirler. Kazanan ilk gelen kişi olacak.

Kategoriler
Oyun Oyna

Traktör Çekici Oyunu

Traktör Testi, bir traktör kullandığınız eğlenceli bir oyuncaktır. Traktör Çekici Oyunu İki boyutlu grafikler, 8 oyun seviyesi ve yolda çok sayıda engel – tüm bu oyunda bulacaksınız. Burada sadece en cesur ve hasta kazanır, çünkü böyle bir öngörülemeyen bir yolda bir traktör yönetmek göründüğü kadar kolay değildir!

Kategoriler
Oyun Oyna

Yaşamak İçin Öldür 2 Oyna

Zombiler yaşayan ölülerdir. Yaşamak İçin Öldür 2 Oyna Korku filmlerinden bize geldiler ve bilgisayar oyunları dünyasında kendilerini harika hissediyorlar. Şimdi ürpertici insansı yaratıkları tanıma sırası sizde. Ofisinde işe gelen bir kişi, birkaç saat içinde korkunç bir seçimle karşı karşıya kalacağını varsaymaz – tam bir zafer umuduyla saldırıya uğramış zombi çetesine karşı savaşmak veya ümitsizliğine inanarak savaşı terk etmek. Ama karakteriniz oldukça kararlı bir şekilde karar veriyor – sadece mücadele, savaştan önce yenilgiyi kabul etmek için – wimps ve korkaklar!

Kategoriler
En çok Oynanan Oyunlar

Caddede Zombi Ezme

Kesinlikle en azından köşeden zombi, çok kana susamış ve oldukça aktif fitil cesetleri hakkında duymuş olmalısınız. Caddede Zombi Ezme 2016’daki paralel dünyada, hakkında pek çok filmin yayınlandığı bir zombi kıyameti oldu. Şimdi şehirler dolaşan ölülerin pençesindeler ve az sayıda yaşayan vatandaş az çok güvenli yerlerde saklanıyordu.

Kategoriler
En çok Oynanan Oyunlar

Barbie Yüz Bakımı

Barbie eğlenceli partilerden daha fazlasını seviyorsa, o zaman seyahat. Barbie Yüz Bakımı Ünlü Ever After High öğrencileriyle arkadaşlarıyla vakit geçirmekten hoşlanıyor. Ama şimdi Barbie sadece misafir olmak değil, ünlü ve çok prestijli bir okulun öğrencilerinden biri gibi görünmek istiyor. Apple White ve Raven dolaplarının kapısını onun önünde açmaya hazırlar, ancak yardımınız olmadan Barbie hata yapmaktan korkuyor. Ona yardım et. Ever After High’da popüler olan tarzda bazı şık görünümler oluşturun. Saç modeliyle çalışın ve makyajda bazı değişiklikler yapın. Birkaç orijinal aksesuar kullanmak güzel olacaktır. Barbie albümü için yeni arkadaşlarla birlikte küçük bir gezi ve zorunlu selfie’ler ile sonlandırabilirsiniz.

Kategoriler
En çok Oynanan Oyunlar

Metal Slug 2

Bu sayfa, kayıtsız modern oyuncular bırakmayacak “Metal Slug 2” adlı canlı grafiklere sahip bir uygulama yayınladı. Tek yapmanız gereken çadırlara dinamit atarak düşmanları yok etmektir. Muhalifler sivil nüfusu ele geçirmeyi amaçlıyor, bu nedenle zamanla en kısa sürede onlarla başa çıkmanız gerekiyor.

Kategoriler
En çok Oynanan Oyunlar

Ben 10 Fark Bul Oyna

Atılan puan sayısını artırmak için bonus altın kartlara girmek çok önemlidir. Ben 10 Fark Bul Oyna Pinball oyununda en önemli şey, bir sonraki oyun seviyesine gitmenizi sağlayacak olan ana monisti bir topla “öldürmektir”. Bu durumda, top asla düşmemelidir, aksi takdirde oyun tekrar başlamak zorundadır. Görevi tamamlamak için sol / sağ oklara (kontrol paletlerine) ve bir boşluğa (topu fırlatmaya) ihtiyacınız olduğunu eklemeye devam ediyor.

Kategoriler
En çok Oynanan Oyunlar

Candy Crush Saga Oyna

Tatlı bir dişseniz, “Candy Crush Saga Oyna” oyunu sizin gibi insanlar için özel olarak yaratılmıştır. Her yere dağılmış birçok tatlı var, sadece yemek istiyorsun, ama onları hemen alamayacaksın. Tatlıların tadını çıkarmak için, tatlıları birbiriyle birleştirme görevini tamamlamanız gerekir ve ancak o zaman kendinizi tedavi edebilirsiniz. Maksimum puan almak için mümkün olduğunca çok sayıda kombinasyon seçin.