Kategoriler
Oyun Oyna

Monopoly Oyunu

En popüler ekonomik stratejilerden biri, birçok oyuncu tarafından sevilen “Monopoly Oyunu” dur. Hiç oynamayı denemediyseniz, zaman kaybetmeyin, kurallara hakim olmaya başlayın. İşbirliği modunda, her oyuncunun rakibini mahvetmek için önlemler alması gereken rekabetçi bir oyun prensibi olduğu için oynayamazsınız.

Kategoriler
Yeni Oyunlar

Kelime Oyunu 1 Oyna

Dizin ipucu sayısının sınırlı olduğunu ve biter bitmez kendiniz düşünmeniz gerekeceğini unutmayın. Kelime Oyunu 1 Oyna Oyunun birçok seviyesi var, ancak hepsi engellendi ve sadece bir öncekini, yani birincisini geçtikten sonra açılacak.

Kategoriler
En çok Oynanan Oyunlar

Kim Milyoner Olmak İster 2

Para, para, para, kalın banka demetlerinde çeşitli mezheplerin hışırtı banknotları, hafifçe çınlayan paralar .. Kim Milyoner Olmak İster 2 Bir hayatı nasıl iyi aydınlatabilir ve sahiplerine neredeyse her zevki sunabilirler! Ancak tüm bunlar, sefil bir banknot yığını hakkında değil, önemli olan miktarlardan daha fazladır. Burada, örneğin, bir milyon. Bu güzel düzenli meblağı harcayabilir misin?

Kategoriler
En çok Oynanan Oyunlar

Ben 10 Alien

Her seviye yeni bir karakter ekleyecektir. İki tür bonus vardır – “B” ve yeşil toplar. Her karakterin belirli bir yetenek seti vardır, bunları kullanmayı öğrenin – bu bir zafer garantisidir. Ben 10 Alien Omniverse’deki tüm karakterleri değerlendirin ve mutlaka ünlü Ben’i değil, en iyisini belirleyin.

Kategoriler
En çok Oynanan Oyunlar

Barbie Terzi Dikimi

Barbie Terzi Dikimi Kız, kötü düşünülmüş görüntülerin harika sesinin tüm izlenimini mahvedebileceğinden endişe ediyor. Performansları için birkaç farklı kıyafet seçmesine yardımcı olun. Saç stilleri, elbiseler ve ayakkabılar seçerek zevkinize göre deney yapabileceksiniz. Ancak bir sahne tasarımı seçmeniz gerekiyor.

Kategoriler
Oyun Oyna

Stick Run

Yüksek kaliteli eyleme ihtiyacınız varsa ve heyecan verici fırsatlar için çok mütevazı grafikleri kabul etmeyi kabul ediyorsanız, Stick Fight ihtiyacınız olan şeydir! Stick Run Çöp adamların yaşadığı çevrimiçi evrenlerden birine aktarılacaksınız – ince çubuklardan oluşan komik küçük adamlar. Zorluklara yer yok, her şey çok basit ve heyecan verici, ama burada ne kadar şaşırtıcı savaşlar düzenlenebilir! Gecikmeyin ve geliştiricilerin oyuncular için hazırlamayı başardıkları kartları kendiniz değerlendirebileceksiniz. Çöp Adamınızla tüm işleri bırakın ve dövüş çılgınlığına dalın.

Kategoriler
Oyun Oyna

Basketbol Canavarı

Topu hızlı bir şekilde fırlatmaya alışmalısınız, çünkü sürekli hareket halindedir ve bazen çok hızlı hareket eder. Basketbol Canavarı Mümkün olan maksimum sonucu biriktirmek için yeterli zaman var, ancak tereddüt etmeyin, elinizden gelenin en iyisini yapın.

Kategoriler
Oyun Oyna

Ben 10 Omniverse Collection

Ben 10 Omniverse Collection en sevdiğiniz kahramanı kontrol etmeniz ve vaktinden önce ölmediğinden ve seviyenin sonuna ulaştığından emin olmaya çalışacağınız bir oyundur. Elbette ölmemesi en iyisidir. En azından mümkün olduğunca insancıl. Oyun eski Mario’ya çok benziyor ve içinde okları kullanarak kontrol etmeniz gerekecek. Genellikle iyi eski Mario’da yapıldığı ve sizi ateşli bir insan yapacak bonusları topladığınız için bonusları tuğlalardan çıkarmanız gerekir. Bir olduğunuzda, çok daha yükseğe sıçrayacak ve genellikle daha tehlikeli olacaksınız. Vurulursa, önceki durumunuza dönersiniz.

Kategoriler
Oyun Oyna

Barbie Kuaför

Ekselansları size güveniyor, bu nedenle görünümünüzü tanınmanın ötesinde değiştirebileceğiniz tüm araçları kullanarak görevi mümkün olan en kısa sürede tamamlamaya çalışın. Barbie Kuaför Zorluk asgari düzeydedir, bu yüzden bir acemi bile geçişin başlamasından birkaç dakika sonra ne kazanacağını anlayabilir. Kontrol etmek için fareyi kullanın.

Kategoriler
Oyun Oyna

Basketbol Turnuvası

Sekiz takım var, diğerlerine karşı oynamak ve adamlarını lider pozisyonlara getirmek için bunlardan birini seçmek gerekiyor. Basketbol Turnuvası Sepet içinde bir topa vurmak için alınan en yüksek puanı alırsanız lider olabilirsiniz.
Puanları aşarak ve skor tablosuna vurarak önemli sonuçlar elde edin.