Ben 10 Alien Unlock

Ben 10 Alien Unlock

Tüm onun tamamlanmasından sonra, hesaba yardım yapmayız ve tüm diğerleri için yol açacaktır ilk süper kahraman açacak eğer ilk atama, o, kendini gönderdi, Ben 10 ile başlar. Her zaman ileriye koşmak gerektiğini labirentine, tüneller ve diğer koridorlar karanlık arasına bulmak için, bu yüzden asla yanlış gidebilir. Ama zorluklar bir çok karşılaşacak aslında hazırlanacak olsa gerekmez burada herkes yendi, ama bir kod kelimesi görevi çözme düzeyi her köşesi size iyi peresherstit yapacaktır.

Oyunda kod sözcüğü gerekli harfler için onlar büyük yeşil çevreler tarafından işaretlenmiş, ama bazen çok iyi, hemen ve sessizce, bu yüzden dikkatli olması gizlidir. Bu görevin yerine getirilmesi olarak bir engel süresi acımasızca biter olacak. Bu engellerin Hepsi çok olması sizi rahatsız, ama açık ve hızlı hareket sayesinde, ilk denemede herhangi bir seviye geçmek mümkün olacak, ama eğer değil, o sadece küçük bir çalışma dışarı.

Ben 10 çizgi film serisinin karakterleri ile serin bir aksiyon dolu bir platform macera oyunu. , Ben 10 favori yabancı dönüşümü seçin uzak bir galaksi keşfetmek, kötü düşmanları mücadele ve bonus puan için yolda yararlı öğeleri toplamak. Taşımak için ok tuşlarını kullanın ve boşluk çubuğuna saldırı.

Ben 10 en iyi oyunlarından biri tarihi el Cartoon Network için oluşturulan. Şimdi oynamak için seçeneği ver, sen Swampfire, dört kollu, humongusour arasında istediğiniz dönüşümü seçin daha birçok ve tüm ekranları geçmek için deneyin yapabilirsiniz IFGO.NET üzerinde ben 10 bu mükemmel oyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir