Hawaii Kızlarıyla Alışveriş

Hawaii-alışverişi-oyunları

Yine, onları oynamak için en önemlisi oyunu seviyorum ve herkese büyük bir merhaba. Bugün size yenilikçi bir şey, hatta oyun sunmak için mutluyuz. Bu oyunun özü partisi için çeşitli görevleri içerir. İlk aşamada size kız sevdim lehine bir seçim yapmak zorunda kalacaktır, burada onlar 3 kişilik bir miktarda (Afrika ırk bile temsilcisi var) sunulmuştur.

Seçtiğiniz sonra, eroin adını vermek gerekecektir, oldukça değiştirilebilir. Tüm ana eylem Hawaii sıcak güneşin altında gerçekleşir. Isı baygın mesire insanlar boyunca yürüyün, bir dondurma yeme birisi, diğerleri sadece, onun sevgili köpeği ile bir yürüyüş yapmak onun tasma tutarak, ve birisi bir dalga yakalamak ve ona binmek umuduyla bir sörf tahtası ile denize doğrudan gönderilir. Aynı zamanda bu oyun gerektirir ve karakter koymak zorunda kalacak oyuncu, zihinsel aktivite, mağaza ve butikler farklı görevleri yerine ve aynı zamanda eğlenmek gerekli tüm alışveriş yapmak unutulmamalıdır. Tüm alımlar mümkün üzerinde para hükümlerine kredi kartı varsa.

Oyunun oyuncular ile başlamak için o ilk onu gözlük görüş veya kız güzelliğini ve kişiliğini geliştirecek elbiseler için bazı renkli takı için kendinize gerekli tüm şeyleri satın almak mümkün olacak para vardır. Aşağıda, satın almak için izin çeşitli özelliklere sahip bir paneli görmek onları görmek ve kız onları deneyebilirsiniz. Bunun küçük bir oyun tam oyunun tüm inceliklerini anlamak mümkün ve karakterin kaderini belirlemek için sağlanacaktır.

Yani cesaretle ileri, en keyifli çünkü. Benzersizliğini yapma, bu oyunu oynamak için denemek için tüm oyunların keyfini çıkarın

Alışveriş oyunları, kız oyunları, Türkçe alışveriş oyunu oyna.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir