Hulk ile Daha Yükseğe Zıpla

Aynı isim oyunu, dünyaca ünlü film tarafından oluşturulan “Hulk”. Oyun, film, ilacın etkisi altında terörist gruplarla mücadele, kanında girdim bir adam hakkında bize anlattığı gibi. Vücudunun madde üzerinde birkaç kez artırır ve bazen de baş edemez yenilmez bir güç haline gelir. Sitemizde karakteri Hulk ile ilgili oyunlar çeşitli toplanır. Bedava Oyunlar Hulk, sadece suçlularla mücadele değil, aynı zamanda görevler çeşitli gerçekleştirmek mümkün olmayacaktır hangi renkli ve gizemli bir komplo ile sizi şaşırtacak.Hulk ile Daha Yükseğe Zıpla oyunu Misyonu geçmek için bütün yeteneklerinizi dahildir ve gerekli anahtarları almak istiyorum tüm bulmaca çözmek gerekecektir. Oyun keyfini ve yoluna çıkan tüm kötü şeyler yok, düzeyinden sonra seviyesi geçiyor.
The Incredible Hulk oyunu çocukların yaş altı yıl için tasarlanmıştır. Oyuncunun sahip olacak olan bu beceri oyunu Genel Ross yanlış ile çalışan, Hulk karakterinin çatısına tırmanmaya. Maharet yüksek ve daha yüksek yükselen, platformdan platforma ustaca sıçrama olacağını için gereklidir. Yolda böyle roket, Genel Ross çalışan olarak engeller ve zorluklar, çeşitli karşılaşacak. Onları, atlamak ve yüksek ve daha yüksek yükseltmek kaçının.
Sitemizde oyun Hulk 2 indirebilir ve sizin tarayıcınızdan direkt oynayabilirsiniz. Bunu yapmak için, özel beceri gerekmez. Kavga yapmanız gereken tek şey, mücadele ve yeniden mücadele. Uzakta düz sana yönelik roket ve silah sesleri shying, düşmana kadar koşmak ve onu yok. misyonu tüm rakiplerinizi yok eğer. geçilecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir