Kategoriler
En çok Oynanan Oyunlar

İmkansız Motosiklet 3D

Oyun “İmkansız Motosiklet 3D” dağlarda yarışların ikinci bölümünün harika bir devamıdır. Bu sefer daha fazla sorun ve engel bekliyorsunuz. Oyunun görev basittir – Eğer parça farklı türde bir dizi bir motosiklet binmek altın toplamak ve darbe kaçınmak gerekir. Tüm parçaları geçmek için mümkün olduğunca çabuk olmalı, fakat motosikleti bozmadan.

Yani, tüm oyun yarışları için, yani: Plains, Kochki, Çöl, Arctic ve Hills: 5 benzersiz yerleri içerir. Arazinin her birinde, çok sayıda dağ yükselmesi, tepe noktası ve oyuk bulacaksınız. Bu testleri geçmek için kahramanımızın motosikletini geliştirmesi gerekiyor. Yeterli altın para toplayarak motor, yakıt, lastik ve stabiliteyi pompalayarak motosikletinizin performansını artırabilirsiniz. Özellikler ne kadar yüksek olursa, motosikletiniz o kadar iyi olur. Daha fazla para toplayabildiğinizde yeni bir motosiklet satın alabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı tipte motosikletler: motorlu scooter, motokros, kruvazör ve spor bisiklet. Motosikletlerin her biri, belirli alanlarda özelliklerine ve sürüş yeteneklerine göre farklıdır. Tüm motosikletlerin kilidini açmak,

Farklı kartların farklı bonuslar sağladığını da belirtmek gerekir – örneğin, ilk kart, madeni paraların% 5’ini verir. Her lokasyonda sürüldüğünüzde, kontrol noktalarına ulaşabilir ve yakıt deponuzu dolduran yakıt depolarını toplayabilirsiniz. Ne kadar sürebilirsin ve kaç tane motosiklet alabilirsin? Her şey sana bağlı. Başarılı yolculuklar çocuklar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir