Kazanmak İçin Öldür – Earn to Die – Zombie Game

Kazanmak İçin Öldür

Bugün ilk bakışta oyunu Rota Z. gitmek ve zombi vurmaya gerek Sadece bir şey de oldukça iddiasız hakkında biraz anlatmak istiyorum. Ama aslında, Oyun oldukça bağımlılık yapıcı bir oyun ve çok hızlı bir şekilde bağımlılık!

Zombi cinayet ilgili oyunlar bol vardır. Hatta bu yüzden bu oyunların fazla 5 aypadnom blog tarif var. İşte en ilginç örnekleridir:

Ölü Walking bir komut ile büyük bir oyun, çizgi roman ve popüler TV dizisi tarafından oluşturulan -. Gerçek görece özgür oyun, ama birkaç dolar ödeyerek, sen yaşayan ölü bakmak için bir sevgilisi vardır, özellikle eğlenceli bir sürü alabilirsiniz.
Içine Ölü aypad Mini benim en sevdiğim oyunlardan biri -. İşte o zombi sonsuz sürüler kaçmak ve mümkünse eğer oyunu ücretsiz ve oldukça korkutucu) = ne bulabilirsiniz, onları öldürmek için gereklidir.
Ölü Tetik – yeterince bu tetikçi zombi yer almak için. Mükemmel, benzersiz grafik. Birçok misyonlar ve kan =)
Peki, son zamanlarda bu zombi gibi oyun hakkında yazdı Ölmek için kazanmak ve zombi Derby . Birbirlerine benzer – Eğer yol sakıncalı zombiler eleştiri, araba pompa ve mümkün olduğunca gitmek gerekir. Oyunlarda gerçek grafik oldukça ilkel ve bir düz çizgi, içinde sürme biraz oyun engellemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir