Kısa Zamanda Temizlik Yapma

kisa-zamanda-temizlik-yapma

Bizimle olmaya devam ne için teşekkür ederiz! Bu yeni oyunda size gerçeğe en yakın gerçekleştirebilirsiniz tüm eylemler içinde. Kaçınız kendi ev ya da daire temizlemek için seviyorum? Biz nasıl cevap bilmiyorum, ama şahsen biz ebeveynlerine yardım etmek için iş her türlü gerçekleştirmek için kabul büyük bir zevk ile kız çok iyi örnekleri olmasına rağmen sık sık temizlik, insanları sevmiyorum düşünüyorum.

Ama aksi takdirde ev veya daire olduğu belli olacak, sadece gerekli olan kendi konut için o bakım katılıyorum !!! Size şimdi mevcut oyun, istediğiniz ve take away farklıdır, ancak bazı özel kuvvetler uygulanmaz. Temizleme nerede kontrol, sevdiğiniz fare tarafından yapılır ve tüm getirmek zorunda odalar için evinizin.

İlk aşamada, sen kiminle mutlaka yönetecek, çocuğunuzun odasında çıkmak ve orada mükemmel bir düzen içinde şeyler koymak zorunda olacak.

Bir sonraki adım genellikle misafir almak ve en çok zaman ve oda sonra böylece, oda harcamak odası, temizlik. Ama maksimum Özellikle zaman ayrılmalı için tüm vybudete yapmak gerektiği gibi, çabuk toplanabilir ve.

Zamanlayıcı için dikkat ve bir şey odasında olması gereken yerde ve ne olduğunu hatırlayamıyorum. Tek bir yerde Oyuncaklar, rafta başka bir kitap şeyler, ve bugüne kadar, sırayla her şeyi neden olmayacaktır. Biz çok zaten ev veya daire temizliği, satın alabileceği ev deneyimi, şimdi size yardımcı ve düzen getirmek ve konfor uyum geri emin olun umuyoruz.

Temizlik Bütün bu süreç, size odaklanmak ve odalar tarafından önerilen şekilde bir şeyler koymak yardımcı olacak ritmik müzik yürütmek mümkün olacak. Hepimiz kızlar başarılı sanal temizlik diliyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir