Minecraft 3d

Minecraft 3d

Yeni bir heyecan verici bir oyun Maynkraft 3d üç boyutlu dünyayı oluşturun: Üç boyutlu olarak !!

oyunlar Maynkraft evrenini – insan doğasının bir zafer, sizin bakış bir felsefi açıdan şeyler bakarsanız. Nitekim, böyle bir çılgınca popüler oyuncaklar haline aniden kimse ölen ya da zulüm olması gereken yerde, nerede, ilke olarak, hiçbir ordular ve ölüm lejyonu ve ölüyor çığlıklar! İnşaat – Dünyaca ünlü oyun anahtar etkinlik Oldu! Bu yaratılış – Bir oyuncu daha ana kalabalıklaştı hangi!

Biz şiddet ve savaş dünya ile doymuş bizim bu hayal edebiliyor? Belki aslında, temsil edilebilir tek şey! Tüm korku ve kan akşam haberlerinde yeterli bize daha, ve bilgisayar önünde dinlenmek için oturarak sonra, biz insan kaderi hakkındaki fikirleri ile daha uyumlu bir şey görmek istiyorum. Sonuçta, dünyada misyonumuz – inşa etmek ve inşa etmek. Onların soyundan göstermek çekinmez güzel bir şey yaratmak. Bizden sonra gelecek bir şey yapmak için …

Oynanış
Ve oyun Maynkraft 3d: Üç boyutlu – bu kendi üç boyutlu bir dünya yaratmak için büyük bir fırsat !! Bir kural olarak, oyun fazla grafik günah Maynkraft. Üç-boyutlu – Prensip olarak, bugüne kadar ilkellik sekiz grafik geleneksel yapımcıları, ancak tüm nesneler orada kaldırılmaz. Evet, piksel, ilkel takip – ancak üç-boyutlu !! Gibi gözükse de garip.

Ve bu şartlar altında, ve onların dünya inşaat yapan edilecektir. Bazı şekilleri temizleyin ve bunları başkaları ile değiştirin. Eğer var Tüm bu yapmak için – sadece seçim değişmeyen, kendi ellerini – beyin! Yani yetkin ve yaratıcılık için gerekli olan zihin vardır.

Oyun Maynkraft 3d Kontrolü: Üç boyutlu olarak !!
Tuşları WASD kullanarak oyun dünyasında karakter taşıyın. Bir düğme sizin başlangıçlar yıkıcı ve diğer sorumlu, fare ile yapacağız, ve – – E. oyunun en önemli şey – – peyzaj elemanlarının oluşturulması ve imha platformda atlamak için, envanter görüntülemek için açmak için boşluk çubuğuna basın için yapıcı. Karışık alamadım!

Tabii ki, alır yanında diğer araçlar olacak. Eğer karakteri elinde ekranda gördüğünüz – Tüm eylemler etkin olduğunu aracını kullanarak varsayılan olarak yapılmaktadır. Aracı değiştirmek için fare tekerleğini kullanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir