Prens ve Prenses Oyunu

Ateş ve su prens ve prenses Heroes oldukça sıradışı ve eğlenceli bir görünüme sahip. Onlar muhteşem prens ve prenses çok kurabiye gibi daha fazladır. Görünüşe yaratıcıları komik olacağına karar.Sadece Veliaht Prensi ve kırmızı yay prenses gibi ayırt edici özellikleri mevcuttur onlardan kim kim öğrenin. Oyunun senaryosuna göre, birbirini tapıyorum iki sevgili olduğunu. Prens ve Prenses sorun anne bu ittifak ile son derece memnun ve onların evliliğe karşı kategorik ayarlanmış olmasıdır. Prens ve prenses vazgeçmek ve uzakta onların anlamayan aşk ailelerinden çalıştırmak için değil karar verdik.
Aşk orman geçmesi ve onlara herhangi bir olağandışı yeteneklerini verebilir meyve ve sebze şeklinde çeşitli bonuslar toplamak olacaktır. Örneğin, bir yeşil elma yeme, karakterler yeşil rengini değiştirmek. Bunu tahmin etmek gerekli, ne işe yarar? Buna ek olarak, bu yol boyunca paraları toplamak gerekir.
Oyun arayüzü, bir karikatür tarzında tasarlanmıştır. Rengarenk çiçekler, gölgeli ağaçlar, yemyeşil çalılar, açık masmavi gökyüzünde kıvırcık beyaz bulutlar oyuncular için bir neşeli ruh ışık oluşturun.
Oyun ne yazık ki, sadece İngilizce, talimat gelir, ama. Böylece sadece dil bilenler yardımcı olabilir.
Bir seferde iki karakter kontrol tek başına ya da başka biriyle oynayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir