Temple Run Koşu oyunu

Çalışma hareket ettirmek için en eski yol, ve uzun bir süre için çeşitli insan arasındaki rekabet olarak kullanılmıştır. Son zamanlarda o çalıştıran bilgisayar oyunları ortaya çıktı. Onlar hemen nedeniyle dinamikleri ve eğlenceli oyun kendi hayranları kazandı.
Eğer görev onları altında kayma ve diğer şeyler komplikasyonsuz yapmak, engellerin üzerinden atlamak için olduğu bir sürü oyuncak bulabilirsiniz. Dünya çapında indirme milyonlarca alınan birçok «Tapınak Run», böyle orada sevilen ki! Doğru, sadece mobil cihazlarda çalışır ve bilgisayar kullanılamaz. Oyun steeplechase 2 türün en iyi temsilcilerinden biridir, öylesine emin dikkatinizi hak ediyor!

Seçim ama hala şuna çok değil ama Birincisi, önerilen birçok sizin karakter için ana cilt seçin. Temple Run Koşu oyunu Ve sonra büyük bir mağaza yeni arayüzler satın alabilirsiniz, ve daha bir çok burada onların olacak ve 20 adet ve hatta kostüm ve başlıkları hakkında daha kesin olarak. mağaza satın almak için fırsat ve Nyan Cat veya gece görüş gözlüğü ile ilgili oyun gökkuşağı gibi diğer serin görsel efektler, sahip olacaktır. Burada satılan ve tüm karakter paketleri değiştirmek – örneğin, ya da şeytani disko paketi onlar iyi geçirmiş olmasına rağmen!

Online, tek ve toplu (bir bilgisayar) modları – Sen oyun engellide de çeşitli seçenekler var olacaktır. Gerçek online modu sadece karakter seviyesi 2 üstesinden sonra kullanılabilir olacak, fakat kardeşiyle birlikte aynı klavyede mücadele, veya arkadaş her zaman olabilir! Şirket ve sonsuz, biz onlar gerekmez düşünüyorum deşifre etmek – Tek bölümde rekabetin iki tür olacak. Ayrıca, yalnızca bir önceki sonra olacak her yeni açık ile beş kartlarından birini seçebilirsiniz!

Bu oyunun seviyeleri kendileri yeterince kısa olmasına rağmen, bunların her birinin geçişi 30 girişimleri kadar sürebilir, bu yüzden çok inatçı olmak gerekir, yoksa dedikleri gibi şimdi hepsini geçmesi zadrotom! Çok ilginç olacak çünkü Ama, denemek zorunda! Bıkmak Ve eğer hep arkadaşlarınıza meydan ve hızlı engellerin üzerinden çalıştırabilirsiniz öğrenebilirsiniz! Bu çarşı başka önemli özelliği, her yeni girişimi ile oluşturulan Seviye değil, aynı şeyi geçmek için her zaman zevk alacaksınız olduğunu! Eğer gelecek asla bilmek ne kadar bu, belli bir vızıltı ekler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir