Totem Topları

Oyun Tribe totem sadece çok daha kolay, ünlü WarCraft ve StarCraft gibi, strateji türünde yaptı. Yani oyunun olanaklarını keşfetmek için çok fazla zaman harcamak zorunda değilsiniz.
İnsanlara Aruku güzelliklerini yönetmek gerekir. Emrinde her düzeyde başında siparişleriniz herhangi binaları dikmek için hazır bir kaç inşaatçılar olacak. Onların sayısını artırmak ve bu nedenle, diğer binaların inşaatı hızlandırmak olacağını – Totem Topları oyunu oyna Onlar inşaatçılar kendileri yaşadıkları kulübe ile başlamak en iyisidir.
Düşmanlara karşı koruma sağlamak için güçlü ve çevik savaşçı kabile Şahin eğitim gören Kışla inşa. Gözetleme kuleleri de düşman sizi korumak ve iyi toprakları keşfetmek için izin verecektir. Her seviye ile mevcut yeni binalar olacak.
Bu oyunda stratejiler çoğu aksine halkını yönetmek için gerek yoktur. Bunun yerine, sipariş vermek: Bir binayı, izci toprakları inşa etmek, vb düşmana saldırmaya Bir bina inşa zaman, sadece tipini ve konumu, istihbarat seçin ve bayrağın pozisyonu ayarlanır saldırı.
Ana görevi gerçekleştirmek için çalışın seviyesi değil, aynı zamanda size bir sonraki seviyeye geçişini kolaylaştıracak kullanışlı power-ups verecektir, ek değil sadece.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir