Kategoriler
Genel

Kargo Köprüsü Kur 2 Hileli

Adam evini iyileştirmeye karar verdi, ama her şey orada teslim edilmedi ve şimdi onunla onun arasındaki şeyler bir uçurum ve sadece köprü durumu kurtarabilir. Kahramanın ona ve daha sonra yükü hareket ettirmeye yardım etmeye karar veren arkadaşlarına dayanacak sağlam bir köprü kurmasına yardım edin.

Kargo Köprüsü Kur 2 Hileli

Kategoriler
Hileli oyunlar oyna

Hain Yarış Hilesi Oyna

İlk önce sen geleceksin, görev tamamlandı. Hain Yarış Hilesi Oyna Ama kaybeden belli ki hiç şeref almayacak. Hileler gelince, Gökyüzünde, hem ileri hem de geri ayaklanmalar içerir. Ve siz rekabet ettikçe, seviyeleri fethetmek ne kadar zorlaşırsa, o kadar çok sıçrama yapmanız gerekir. Her dublör, arabasında bir takla atmayı riske atmayacaktı, birçoğu bunun için açıkça tasarlanmadı. Arabayı vur, daha kolay olacak.

Kategoriler
Hileli oyunlar oyna

Hile Çağlar Boyu Savaşlar Oyna

Oyunumuz Hile Çağlar Boyu Savaş Oyna Düşman üssüne göndermek istediğimiz savunma veya askere kurmak istediğimiz silahı seçiyoruzu. Düşman askerlerini öldürmek için silahları iyileştirmek ve yeni askerler almak için harcanabilecek paralar alıyoruz. Görev, düşmanı üssü yeneceğinden daha hızlı yenmektir.

Kategoriler
Genel

Çöp Adam Savaşı Hileli

Oyun Çöpü Smash, biz şehir çöplük ana karakterleri ile gidersiniz. Bölgesinde, çöplerden ve kahramanlarımızdan gelen büyük çöpler ondan biraz temizlemeye karar verdi.

Çöp Adam Savaşı Hileli

Kategoriler
Hileli oyunlar oyna

Basketbol Efsaneleri Hilesi

En güzel basket bol oyunu olarak ragbet gören bu oyun basket severlere ilaç gibi gelecek. Basketbol Efsaneleri Hilesi Bugün şehirde bu yılın ana yarışması olacak – Cadılar Bayramı basketbol efsaneleri turnuvası. Tüm kasvetli yaratıklar, zaten dinamik ve dik bir manzara bekliyorlar.

Kategoriler
Hileli oyunlar oyna

Suşi Dükkanı İşlet Hilesi

Her şeyi çok dikkatli yapmaya çalışın, özellikle de suşi, böylece müşteri her şeyi seviyor ve size iyi bir ipucu verdi. Oyunda “Suşi Dükkanı işlet Hilesi” oyununda topları alabileceğiniz ve suşi restoranınızı geliştirebileceğiniz bir mini oyunlar denizi bulacaksınız. Her yeni günde, suşi seçimi artacak ve bu da işinizi birazcık zorlaştıracaktır. Her zaman zirvede olun, Papa Louis’e izin vermeyin ve projesini araziden yok etmeyin. İyi şanslar!

Kategoriler
Genel

Hileli Komando 2 Hacked

Askerlerinizin sayısını ve maddi refah düzeyini kontrol ederken binaları inşa etmenizi, iyileştirmenizi ve onarmanızı gerektiren bir oyun. Kontrol, fare ile gerçekleştirilir

Hileli Komando 2 Hacked

Kategoriler
Hileli oyunlar oyna

Ben10 Torpedo Hilesi Oyna

Oyun Ben10 Torpedo Hilesi Oyna yine de sadece kare önlemler silahlar meydanı ölçmek güçlü bir sürü ölçün. Alien Simgesi dışında, Bu Oyun Sırasında Size Yardımcı Olabilecek Farklı Simgeleri Kare Kare Ölçün.

Kategoriler
Genel

Kafa Topu 2 Hile Hacked

Oyun “Futbol Heads 2” – iki için harika bir futbol oyunu! Her zamanki futbol maçlarından sıkıldınız mı? Yani futbol kafaları zamanı.

Kafa Topu 2 Hile Hacked

Kategoriler
Hileli oyunlar oyna

Strike Force Heroes 2 Hile hacked

Oyun Strike Force Heroes 2 Hile hacked – 3D grafikler ve gerçek anlamı olan sıcak bir tetikçi. Terörle mücadele görevi yerine getirmesi gereken askeri bir asker rolünü oynuyorsunuz. Rehineleri kurtarmanız ve yeniden dağıtılan nesneleri – binalar veya bölgeler – herhangi bir tehditten korumanız gerekir. Özel kuvvetler ekibine katılın ve şehrinizi konut binalarını işgal eden teröristlerin saldırısından korumaya çalışın.

Toplamda, oyunun 4 görevi var ve bu da geçişi kolay olmayacak. Görevlerin her birini tamamlamak için, verilen görevleri tamamlamanız gerekir. Her görevde, kalan düşman sayısına bakabilirsiniz. Ne kadar çok terörist öldürürseniz, görev o kadar hızlı geçer. Çok sayıda silahın yanı sıra, bir sonraki savaş için yeni silah türleri, vücut zırhı ve mühimmat satın alabileceğiniz bir mağazanız var. Düşmanı görmenin çok zor olacağı, günün karanlık zamanı için hazırlıklı olun. Evlerin içine gir ve tüm teröristleri yok et. Yaşam kaynağınızı yenilemek için mühimmat ve ilk yardım çantası toplayın. Oynayın ve şehrinizi sağlam tutmaya çalışın, terörizmden kurtulup kurtulun! Sıralamana layık iyi bir asker ol!