Kategoriler
Genel

Domuzları Parçalama Hilesi

Tüm seviyelerden geçin ve oyunun tadını çıkarın! Oyundaki geçiş moduna ek olarak, tüm parçaların ve parçaların tamamen size sunulacağı bir kum havuzu modu da vardır. Uçan bir makineyi tasarlayabilir ve kötü guinea domuzlarıyla uçmayı deneyebilirsiniz. İyi şanslar!

Domuzları Parçalama Hilesi

Kategoriler
Genel

Ateş ve Su 3 Hileli

Yetişkin korsanları küçük çocuklar için savaş ilan etti. Adalet nerede? Çocukların sinsi kötü adamlarla baş etmelerine yardım edin: gemiyi batırın ve öldürün.

Ateş ve Su 3 Hileli

Kategoriler
Hileli oyunlar oyna

Robokill 2 Hile hacked

Evet, evet, Robokil sadece bir atıcı değil, aynı zamanda bir RPG. Silah satın alabilirsiniz, ama ucuz değil.

Robokill 2 Hile hacked

Kategoriler
Genel

Amatör Arı Hileli

Bir şey öğrenmediyseniz veya anlamazsanız, geri dönüp tekrar başlatabilirsiniz. Ama yine de ilerlemeye değer, çünkü çok ilginç! Oyunun yönetimi kolaydır, çünkü içinde sadece fareyi ve sol tuşunu kullanırsınız, böylece kafanıza çekiçleme yapmazsınız. Oyundaki arı siparişinize göre hareket eder ve kolayca kontrol edebilirsiniz. Ama bunlar oyunun tek olumlu anları değil. Oyun çok güzel ve renkli bir animasyon. Neredeyse her yaştaki çocukların kalplerini kazanabiliyor. Ve eğer sıkıcı bulursanız, o zaman müziğe dikkat edin, yani müzik eşliğinde, çünkü onlarla her şey farklıdır.

Amatör Arı Hileli

Kategoriler
Genel

Agar İo Oyunu

Sıralamada ilk sırada yer alın ve mümkün olduğunca uzun süre kalmaya çalışın, bu oyunun özüdür. “Agar İo Oyunu” oyun bölümümüzde, elinizi farklı modlarda deneyebilir ve hatta “Açlık Oyunları” nın ve heyecanının kurbanı olabilirsiniz. Oyunu zevkinize göre seçin, çünkü Agario’nun standart biçimi hızlıca sıkıldı.

Kategoriler
Genel

Kule Savunması 2018 Oyna

Her dövüş için size altın paralar ödersiniz, bu da taşlar üzerinde harcayabilirsiniz. Onlar birleştirilebilir ve kölelik için yeni fırsatlar yakalayabilirler. Oyunun tadını çıkar!

Kule Savunması 2018 Oyna

Kategoriler
Genel

Mordekay ve Rigby Dövüş İkiz Yumruk

Biraz pençe ve yumruklarını sallamaya hazır mısın? Daha sonra oyuna “Normal Karikatür: Fury of Fury 2” ye hoş geldiniz. Bugün Mordecai ve Rigby yeni bir destan bekliyor

Mordekay ve Rigby Dövüş İkiz Yumruk

Kategoriler
Hileli oyunlar oyna

Kaplumbağa Fırlatma Hilesi

Şu anda oyun 18 seviyesi vardır. Oyunun ilk başlangıcında dördü açık. Oyunların geri kalanını açmak için bir yıldız kazanmak zorundasın. Her seviye için 5 yıldıza sahip olabilirsiniz.

Her seviyede bir isim var. Yani “Kurbağa poprygushka” seviyesindeki bir süredir yaprak üzerinde göl üzerinde olası proprygat sürece kurbağa için düğmeleri tıklamanız gerekir. Oyun sürecinde, yapraklar varil, top, tahta ile değiştirilir. Daha fazla atlamak için, toplam süreye birkaç saniye ekleyen saat izlemeniz gerekir.

Kaplumbağa Fırlat Hilesi

Kategoriler
Yetenek Oyunları

Bombacı Robot 6 Oyunu

Bonusların bir kısmı patlama dalgasının gücünü arttırmanıza yardımcı olacaktır. Bu sayede rakipler onlara yaklaşmadan imha edilebilir. Bu, kazanma şansı. Bu oyunu oynayacağınız arkadaşınız ve siz, “Bombacı Robot 6 Oyunu” nin kaliteli grafiklerinden memnun kalacaksınız. Robotlar gerçekten etkileyici görünüyor. Bombalamaya başla, fren yapmayın!

Kategoriler
Kral Oyunlar

Keloğlan Kara Vezirin Peşinde

Bu yüzden minyonlardan biri uzaylıları yok etmek için işi devralacak ve arkadaşı da spanner koleksiyonunda yer alacak. Evet, düğmelere ve kollara tıklayın, sırayla dönecekler.

Keloğlan Kara Vezirin Peşinde