Kategoriler
Hileli oyunlar oyna

Kırmızı Top 3 Hilesi

Eşyalarını ve onların yuvarlak halkını istilacıların işgalinden korumak zorundasın. Birçok tehlike ve zeki tuzak sizi yolda bekliyor. Ve bu, gri düşmanlardan bahsetme. Yani, tüm zekâlarınızı ve zekâsını almalısınız. Bu oyundaki mantıksal problemleri çözmenize yardımcı olacaktır. Kırmızı topun düşmana değmemesi gerektiğini unutmayın. Gri küp sadece doğaçlama araçların yardımıyla ya da düşmanın kafasına atlayarak imha edilebilir. Oyunun tadını çıkar!

Kırmızı Top 3 Hilesi

Kategoriler
Yetenek Oyunları

Yeni Bıçak Atma Oyunu

İlk konumda, bıçağı yukarı fırlatacak ve böylece bıçak ileriye doğru büyük tahta güdük üzerine çıkacak. İkinci konumda, bıçağı sadece hedefe atacaksınız. Öncelikle, hedef sadece pozisyonları değiştirecek ve daha sonra sürekli olarak hareket edecek, bu da isabetini zorlaştıracaktır. Her vuruş için ya da yere inen bir iniş için para alacaksınız. Yeni bıçaklar, baltalar, kılıçlar, baltalar ve diğer silahlara harcanabilirler. Yapabildiğin tüm el becerilerini ve doğruluğunu göster. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

Yeni Bıçak Atma Oyunu

Kategoriler
Yeni Oyunlar

Masha ve Koca Ayı ile Eğlence

Oyunda yıldız işaretlerini sayar ve harfleri sırayla katlarsınız. Yıldızların her biri harflerle işaretlenecek ve bunları alfabetik olarak tıklamanız gerekecektir. Sonunda başarılı olursanız, yıldızlardan farklı rakamlar ekleyebilirsiniz.
İşte online oyun Masha ve Ayı Sayıyoruz Yıldızlar, şimdi ücretsiz ve ücretsiz oynayabilirsiniz.

Masha ve Koca Ayı ile Eğlence

Kategoriler
Skor Oyunlar

Uçan Şişman Adam Oyna

En azından düşmana yüzüne tükürebilirsin, hatta uygunsuz teknikler bile kullanabilirsin – her şeyi yapabilirsin, sen bir serserisin. Hapishaneden odaya oda dolaşmak ve dik taş ocakları ve kavgalar düzenlemek. Her adımda, polisin düzeni izlediği kameralar olacak, bu sayede herhangi bir zamanda onları karşılamaya hazır olun. Oyunda ilerledikçe, Hobo yeni yetenekler öğrenecek, şimdi hasta olabilir, hatta daha da kötüsü olabilir. Kaçmaya ve neşeli ve acımasız bir Hobo ile oyunun tadını çıkarmaya devam!

Uçan Şişman Adam Oyna

Kategoriler
Hileli oyunlar oyna

Koyunları Eve Getir 2 Hileli

Londra’daki kayıp kuzuların zor durumlardan kurtulmasına yardım edin. Her seviye ile çıkışları bulmak daha zor olacaktır. Asıl mesele üç koyunu oklu işaretçiye teslim etmektir. Rahatlatıcı gözlükler getirecek çorapları toplayın. Dikkatli ol ve çok iyi düşün. Düzgün düşünülmüş eylemlerden, kuzuların eve dönüp dönmeyeceklerine ve çiftlikteki normal yaşamlarına geri dönüp dönmeyeceklerine bağlıdır. Risk al ve başarılı ol. Size iyi şanslar!

Koyunları Eve Getir 2 Hileli

Kategoriler
Oyun Oyna

Jetpack Noel Baba 2

Yeni yılın bu yaygarasının bir parçası olmak ister misiniz? Sonra, oyuna “Jetpack Noel Baba 2 Oyunu Oyna” hoş geldiniz. Kendi ellerinizle hediyeler, yani oyuncaklar yaratacaksınız. Üç şerit üzerinde oyuncakların detaylarını gidecek. Bir daktilo veya tren oluşturmak için hediyeleri doğru yönde göndermelisiniz. Oyunun alt bloğundaki oklar tarafından uyarılacaksınız. Adamları gerçek bir tatil düzenleyin. Oyunun tadını çıkar!

Jetpack Noel Baba 2

Kategoriler
Yeni Oyunlar

Hareketli Pota Oyunu

Yeni oyun “Hareketli Pota Oyunu Oyna” hoş geldiniz. Bu oyun spor ve mantığı birleştirdiği için zeki ve zeki spor için mükemmel bir hediye olacaktır. Her seviyede, basketbolun sepete çarpması için mekanik bir top atmanız gerekiyor. Bu sadece ilk çiftlerde kolay olacak. Önünüzde on beş seviye bekliyorsunuz, her birinde zor düşünmek ve mantığınızı sıkılaştırmak zorundasınız.

Hareketli Pota Oyunu

Kategoriler
Genel

Bombacı Robot 7

Kaptan Brown adında eski bir deniz kurdu tüm kariyeri için bir korsan olarak çok fazla altın soyuyor. Şimdi o şimdiki devletin sahibi oldu. Sadece, şimdi yabancılardan nasıl saklamak için? Her şeyden önce, Brown’un anlatılmamış tüm hazineleri için, herkes tembellikten değil avlanıyor. Zombiler bile.

Bombacı Robot 7

Zombi oyunları

Kategoriler
Hileli oyunlar oyna

Yarış Araçları 6 Hileli Oyna

Yarış Araçları 6 Hileli – sadece bir oyun daha var! En hızlı yarış arabalarında çılgın dublörlere hazırlan! Bu 3d oyunda kendinizi gerçek bir yarış dublör rolünde test edebilirsiniz. Üç farklı kart için bekliyorsunuz, bunların her biri, en havalı arabaları kovalayan, keşfedebileceğiniz ayrı bir oyun alanı! Mevcut tüm makinelerin listesini öğrenmek ister misiniz? İşte bunlar: Lamborghini, Pagani, Ferrari, Ford GT, Aventador, Huracan ve diğerleri. Oyunda iki polis arabası, Bugatti Veyron ve bir jeep SUV bile var. Her kart benzersiz bir engel ve atlama seti içerir. Oyun modlarından birini, tek veya çok oyunculu, daha sonra herhangi bir makineyi seçin ve oyunu başlatın. Harita üzerinde gezinin, sıçrama tahtalarından atlayın, dağların üzerinden uçun, Cascadero oyunlarını yapın ve oyunun tadını çıkarın. Hızla rekabet edebilmek için oyun modunu diğer oyuncularla denediğinizden emin olun ve eğlenceli oyunlar yapın. İyi şanslar!

Yarış Araçları 6 Hileli Oyna

Friv oyunları

Kategoriler
Yetenek Oyunları

Tır Parketme 3D

Her zaman park yerinin en kısa yolunu gösteren ok yönünde hareket edin. Kesişme noktalarından geçerken ve yüksek binaların yakınındayken, kamera türlerini yolun zor kısımlarında değiştirebilirsiniz. Tüm seviyelerden geçmek ve görevleri başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için bir kamyonu bir römork ile sürmeyi öğrenin. İyi şanslar!

Tır Parketme 3D