Kategoriler
Yeni Oyunlar

Strike Force Heroes 2

Oyun “Strike Force Heroes 2” – 3D grafikler ile yepyeni bir online shooter. Çizgi film karakterleri dünyası tehdit altında. Acımasız bir savaş kendi topraklarına yayıldı ve kimse bunu beklemedi. İki farklı kabileden gelen renkli karakterler savaşıyor ve liderleri bu kan banyosuna son vermek için bir çözüm bulamıyorlar. Bu silahlı çatışmanın taraflarından birine katıl ve takımının savaşı kazanmasına yardım et. Jungle, Ada, Mısır, Şehir, Kasaba ve Süpermarket: Oyun sadece ateş için 6 farklı haritalar, yani. Her harita çok güzel ve kendine has özellikleri var.

Kategoriler
Yetenek Oyunları

Single Line Geometrik Şekiller Oyna

Single Line Geometrik Şekiller Oyna” oyun bölümüne hoş geldiniz. Burada en dinamik ve inanılmaz derecede havalı oyunları oynayabilirsiniz! “Çizgi. Geometri” dünyasında en inanılmaz testi için hazırlanın. El becerilerinizi, hızlı seçimler yapabilmenizi ve engellere anında cevap verebilmenizi sağlayın. Sizi bekleyen tüm engellerin üstesinden gelebilmek için tüm yeteneklerinizi maksimum seviyeye getirin.

Kategoriler
Yetenek Oyunları

Deniz Savaşları Oyunu

Her iki oyuncu da sırayla yürür ve eşit sayıda torpidoya sahiptir. Oyun alanında farklı yerlere vur ve hedefi vur. Her dönüşte bir limitiniz var, bu yüzden eylemlerinizi önceden düşünmeniz gerekiyor. Oyun oldukça ilginç ve eğlenceli, bu yüzden sıkılmayacaksınız!
Deniz Savaşları Oyunu

Kategoriler
Skor Oyunlar

Uzaylı İstilası 2 Hile

Oyun başladığında savaşçılarınızı şu anda en yararlı olacak yerlere taşımanız gerekir. Savunucuların ayrılmasında önce fare ile tıklayın, daha sonra onları yeniden gruplandırmak istediğiniz yere. Doğru savunmayı kurduktan sonra, pozisyonları tutmaya çalışmayın ve pes etmeyin. Kahramanlarının seviyesini arttırın, her türlü savaşçının özelliklerini geliştirin ve yeni yetenekler öğrenin. İyi şanslar! Saldırı hızını ve hareket hızını yavaşlatır. Bunun için zaman yönetimi düğmelerini kullanarak oyunun akış hızını kontrol edebilir ve aynı zamanda düşmanların saldırısını zamanın başlangıcında da başlatabilirsiniz. Ordunu kontrol et. Oyun başladığında savaşçılarınızı şu anda en yararlı olacak yerlere taşımanız gerekir. Savunucuların ayrılmasında önce fare ile tıklayın, daha sonra onları yeniden gruplandırmak istediğiniz yere. Doğru savunmayı kurduktan sonra, pozisyonları tutmaya çalışmayın ve pes etmeyin.
Uzaylı İstilası 2 Hile

Kategoriler
En çok Oynanan Oyunlar

Soyguncular ve Polisler Oyunu

“Çöp Adam: Soygun” adlı oyunda, küçük hırsıza büyük ve efsanevi bir rascal olmada yardım edeceksiniz. Bunu yapmak için bir dizi farklı ürününüz olacak: teleport, top ram, roketatar, kürek, kamuflaj çantası ve patlayıcılar. Tüm eşyaları dene ve ne olduğunu görün. İyi şanslar!
Soyguncular ve Polisler Oyunu

Kategoriler
Yeni Oyunlar

Güzel Melek Prenses

hepsi bir araya gelerek sohbet toplandı, bütün prenses onu destekledi. Bir şey olmasaydı, kızlar hiçbir yere gitmek istemiyorlar. Bu sorunu çözmek için Princess Rapunzel online alışverişi kullanmayı önerdi. Prenseslere yardım etmeli ve onlar için en iyi kıyafetleri satın almalısın. Prenses elbiseleri, mücevher ayakkabıları ve diğer süs eşyaları satın almalısınız. Kurye prenses gelene kadar bekleyip parselleri getirir. Şimdi yeni kıyafetler kız elinde zaten olduğu, şık kıyafetler onları giydirmek ve özçekim’i yapabilirsiniz. İyi şanslar!

Kategoriler
Kral Oyunlar

Büyülü Safari 2 Oyunu

Ama Hazel hala oturamayan bir çocuk. Bu Afrika’da, bebek bir macera aramaya karar verdi. Hazel her şeyi görmek için çadırdan biraz uzaklaşmaya karar verdi. Ve sadece birkaç dakika sonra bebek Afrika safarisinde kaybolduğunu fark etti. Şimdi senin görevin bebeğin soya ailesine dönmesine ve yolculuğa devam etmesine yardım etmek olacak.
Büyülü Safari 2 Oyunu

Kategoriler
Yetenek Oyunları

Zombi Kafa 2 Oyunu

Onların yardımıyla topraklarınızı korumak ve hatta bir zombi ile savaşmak zorundasınız – bir tanrı. Çatışma sırasında, her öldürülen zombi için para alacaksınız. Her seviyenin sonunda, bu parayı karakterinizin ve asistanlarının dövüş özelliklerini geliştirmeye harcayabilirsiniz. İyi şanslar!
Zombi Kafa 2 Oyunu

Kategoriler
Yetenek Oyunları

Tek Gözlü Yaratık Aksiyon

Ana görev, ulaşılması zor bir yerde bulunan kırmızı bir topu yakalamaktır. Her seviyede bulmacayı çözmeniz gerekecek ve bundan sonra tatlı bir şekere benzeyen kırmızı topa ulaşabileceksiniz. Hesabınıza ikramiye kazanmak için, seviyeleri mümkün olduğunca az tıklama yaparak geçmeniz gerekir. 25 seviyenin hepsinden geçebilir misin? Hadi deneyelim!
Tek Gözlü Yaratık Aksiyon

Kategoriler
Kız Oyunları

Angry Flappy Wings

Angry Flappy Wings – basitliği ve aynı zamanda entelektüel bir bileşeni olan binlerce hayranı kazanan en popüler oyunun klasik versiyonu. Kötü kuşların tarihi, yeminli düşmanlarına karşı sonsuz bir savaşa dayanır – kuşları sürekli olarak terörize eden, yumurtalarını rahatsız eden ve kaçırılan kötü domuzlar. Kuşlar, sırayla, saldırganlara sürekli olarak, sapanlarından çok sayıda çekim yaparak onlara saldırır. Bu oyunda, sadece sapan kuşları yeşil domuzlara çekmek zorunda değilsiniz, domuzlarda doğru atış yapmak için fizik kurallarını göz önünde bulundurmalısınız.
Angry Flappy Wings