Kategoriler
Oyun Oyna

Barbie Kızı Terzide

İhtiyacınız olan her şeyi yapana kadar Apple White durmayacak. Barbie Kızı Terzide Ölçüleri alın, kız için neyin doğru olduğunu görmek için birkaç seçeneğe bakın. Özel aletler kullandıktan sonra, en göze çarpan hanımlardan daha iyi görünmesini sağlamak için elbiseyi süsleyin. Sonunda, kıza daha iyi bakmak için Apple’ı güzel bir saç modeli yap. İyi şanslar!

Kategoriler
Kral Oyunlar

Masha ve Ayı Yaz Partisi

Masha beklememeye karar verdi, polisler tüm oyuncakları sırayla temizledi ve üst üste tüm düğmelere basmaya başladı. Masha ve Ayı Yaz Partisi Bu gibi eylemlerden sonra araba havaya uçtu ve tüm oyuncaklar daha da kirli hale geldi, üstelik ve yırtıldı. Şimdi Masha’ya güzel görünümünü oyuncaklarına geri vermelisin. İyi şanslar!

Kategoriler
Yeni Oyunlar

Örümcek Adam Kurtarma Operasyonu

Oyun “Örümcek Adam Kurtarma Operasyonu” – “Düşman ” filminin arsa dayalı olarak kuruldu. Cesur bir örümcek adam sivillerin ve hatta bütün bir şehrin korunması için ayağa kalkar. Çok fazla ciddi testten geçmek zorunda ve harika! Senin görevin örümcek adam Venom, Goblin ve diğer rakiplere karşı savaşmak yardımcı olmaktır. Oyun hikayesi filme tamamen bağlı, bu demektir ki – bir örümcek erkeğinin sadece bazı eylemlerini kontrol edeceksiniz. Saldırılardan kurtulmak, örümcek ağlarını vurmak ve rakiplere darbe vurmak için ona yardım et. Her seviye geçtikten ve ondan önce, filmin bütün çiziminin oluşturulduğu farklı videolar gösterilecek. Oyunun ilk aşamasını geçerseniz, videoyu oyununuzla izleyebilir veya oynamaya devam edebilirsiniz. Her kötülükle savaşı tamamla ve oyunu tamamla!

Kategoriler
En çok Oynanan Oyunlar

Evrak Hırsızı 4 Japonya

Oyunda “Evrak Hırsızı 4 Japonya“, kardeşlerin hapishaneden kaçmasına yardım edeceksiniz. Kolay olmayacaktır, çünkü polisin güçlü pençeleri, bu yüzden basitçe kavramalarını zayıflatmayacaktır. Her iki soyguncuyu da aynı anda kontrol edeceksin, ama bir arkadaşını ararsan, oyun ikiye çıkar. Akıllı hırsızlarımız, yirmi hapishane bölgesinden geçecek ve her birine para toplayacaktır. Muhafızlara, lazer ışınlarına ve mahkumlara dikkat edin. Biraz mantık, çeviklik ve yaratıcılık, oyun boyunca problemsiz gitmenize yardımcı olacaktır. İyi şanslar!

Kategoriler
Oyun Oyna

Fire Dragon Adventure

Prensesin başarılı olması için, ejderhayı yönetmesine yardım etmelisin. Fire Dragon Adventure Bunun için mümkün olduğu kadar yükseğe uçun, kule ve diğer engellerin üstünden uçun. Ejderhanın enerji tükettiğini görürseniz, geri kazanmaya yardımcı olacak şişeleri toplayın. Prenses varış noktanıza geldiğinde, taç giymek için ana karakteri koymak zorunda olduğunuz krallığa gitmelisiniz. İyi şanslar!

Kategoriler
En çok Oynanan Oyunlar

Leps World Oyunu

Leps World Oyunu Sizin için ek bir görev de, kapıdan bir anahtar alacak olan 30 adet yonca yaprağı toplamak olacaktır. Bu, leprechaun’ların geri kalanının saklanabileceği bir sonraki yere gidebilirsiniz. Mümkün olan yere bakın, talimatları izleyin, öğeleri toplayın ve ipuçlarını vermek için doğru kişilere yönlendirin. Tüm ellerinizde iyi şanslar!

Kategoriler
Oyun Oyna

Kızgın Büyükanne Kaçış Oyna

Kızgın Büyükanne Kaçış Oyna Paraları toplayın ve mağazada çeşitli iyileştirmeler satın alın. Paraları ikiye katlayın, bir mıknatıs, görünmezlik, hızlanma, zaman genişlemesi ve diğer bonusları kullanın. Yapabileceğin kadar koş ve kişisel kaydını mesafeye ayarla. Hesabınızdaki daha fazla para, büyükanneniz için tüm kıyafetleri ne kadar çabuk satın alabilirsiniz. Misyonları gözden geçirin, başarılar elde edin ve eğlenin!

Kategoriler
Yetenek Oyunları

Tombul Tavuk Oyna

Tombul Tavuk Oyna Aşkın gerçek bir sembolü bir öpücük. Genç yavru sadece bilinçsiz olana kadar güzel tavuğa aşık oldu. Sonuç olarak, tavuk da ona çok düşkün oldu. Aşık öpüşür, ama her yerde kırıntılarla çalışan – tavuklar ve diğer hayvanlar, ki bu açıkça romantizmin atmosferini vermez. Sonuçta, birisi onları görürse, tüm ilçe bilecek. Sevgili katmanlar haberleri zamanla yaymayacak.

Kategoriler
En çok Oynanan Oyunlar

Keskin Nişancılık 3d Oyunu

Rakibinizin bir atışının kurbanı olmamak. Keskin Nişancılık 3d Oyunu Düşmanın sizi fark etmesini önlemek için, haritadaki nesneleri arkasına saklayın ve önce ateş edin. Daha fazla rakip öldür ve takımın için cinayet kazan. Sadece en iyinin en iyisi ödüllendirilebilir ve en iyi keskin nişancı olarak adlandırılabilir. İyi şanslar! rakibinizin bir atışının kurbanı olmamak. Düşmanın sizi fark etmesini önlemek için, haritadaki nesneleri arkasına saklayın ve önce ateş edin. Daha fazla rakip öldür ve takımın için cinayet kazan. Sadece en iyinin en iyisi ödüllendirilebilir ve en iyi keskin nişancı olarak adlandırılabilir. İyi şanslar!

Kategoriler
Yeni Oyunlar

Barbie Bademcik Ameliyatı Oyunu

Plyusheva genç hastalarını çok seviyor, sürekli hastanede onu ziyaret ediyor. Sedna Doktor Pliusheva’nın çok tatsız bir durum olduğu, ilk başta büyük bir ayı tarafından dövüldüğü Lammy tarafından tedavi edilmesi gerekecek, sonra yapraklara düştü ve daha sonra onunla başka neler görebilirdiniz. Oyunda,Barbie Bademcik Ameliyatı Oyunu Lambi’nin kuzularını tedavi edeceğiniz çeşitli aşamalardan geçmeniz gerekecektir. Sizler için Dr Plusheva, kuzu eti çok hızlı iyileştirmeye yardımcı olacak birçok araç hazırladı. Eğer tüm görevleri tamamlamıyorsanız, bir sonraki zorluk seviyesine çıkamayacaksınız, bu yüzden bir doktor olarak Lammy’i tedavi etmek için çok uğraşmanız gerekiyor.