Kategoriler
Oyun Oyna

Leps World 2

Ünlü kahraman Mario ve kız arkadaşı prenses, Rainbow Island adlı egzotik adada var. Gökkuşağı Adası dinlenmek için inanılmaz renkli ve göksel bir yerdir. Fakat arkadaşlar dinlenmek için değil. Oyunda “Leps World 2” oyununda iki karakterden birini seçebilirsiniz: Mario veya Princess. Ayrıca, arkadaşınla her iki kahramanı da oynayabilirsin. Oyunu tamamlamak için yirmi seviyeyi aşmanız gerekiyor. Her seviyede, puan kazanmak için tüm bonus yıldızlarını toplamalısınız. Bir sonraki seviyeye geçmek için sihirli kapıyı açmalısın. Ama sonra büyülü, sen onu açamazsın. Bunu yapmak için sitede bulunan bütün mantarları toplayın. Daha akıllı olun, çünkü her seviyenin geçişi için 75 saniye verilir.

Kategoriler
Kral Oyunlar

Akıllı Bal Arısı Oyna

Bu, tren iletken dinozor ile birlikte her gün eğlenceli ve heyecan verici geçer. Akıllı Bal Arısı Oyna Ve tüm bunların yanı sıra, Mesozoik çağın farklı bölgeleri arasındaki olağan yolculuklara ek olarak, milyonlarca yıl öncesine gidebilir ve tarih öncesi dünyayı ilk elden görebilirsin. Bu çok şaşırtıcı! Ama en önemli şey, sizinle birlikte Sonny adında profesyonel bir şef olacak. Bazen dünyadaki her şeyi biliyor gibi görünüyor ve ondan öğrenecek bir şeyiniz olacak. Ve şimdi hepimiz dinozor trenine biniyoruz ve ilerliyoruz!

Kategoriler
En çok Oynanan Oyunlar

Hileli Drillionaire 2

Şimdi çok heyecanlı bir oyun bekliyorsun. “Hileli Drillionaire 2” – Bir taktik, strateji ve dövüş karışımı. Doğru bir titanyum yapmak ve suçluları yenmek zorundasınız. İlk giden siz olacaksınız, ve sonra suçluların bir hamlesi olacak. İlk aşamada, sadece bir titanınız olacak – Genç Titans takımının lideri olan Robin. Saldırganı duvarda lekeleyebilirseniz, kazanabilir ve bir sonraki seviyeye gidebilirsiniz. Raven ve Starfire suçluların buluşması hakkında daha fazla bilgi edinin. Hemen yardımınıza koşarlar. Bu iki güçlü ve güçlü güzelliğin yardımı sana zarar vermeyecek. Hareketleri iyi düşünün ve suçlular asla zaferi görmeyecek. Sonuçta, genç titans kazanmak çok kolay değil. Oyunun tadını çıkar!

Kategoriler
Oyun Oyna

İki Kişilik Dinazor Maceraları Oyna

Köpekbalıkları, jet skileri, savaş gemileri ve diğer şeyler gibi ciddi tehlikeler ve düşmanlarla karşılaşacaksınız. Isırıkları, atlayışları ve güçlü silahlarıyla Rex dinozor kesinlikle tüm engellerle başa çıkacak ve gücünü kanıtlayacaktır. İyi şanslar! Her seviyeyi tamamladıktan sonra Rex için yükseltmeler satın alabilirsiniz. 2 Kişilik Dinazor Maceraları Oyna Şimdi dinozorumuz daha da güçlü ve korkutucu olabilir, çünkü baş, gövde ve bacakların yanı sıra genişlemiş dişler ve hatta çeşitli silahlar için gelişmiş zırhlar elde edebilir. Bir dinozor kullanmaya başlayın ve şehir sokaklarında ilerleyin. Devour, insanlarla tanıştı ve tüm arabaları, kutuları, varilleri ve daha fazlasını yok etti. Köpekbalıkları, jet skileri, savaş gemileri ve diğer şeyler gibi ciddi tehlikeler ve düşmanlarla karşılaşacaksınız. Isırıkları, atlayışları ve güçlü silahlarıyla Rex dinozor kesinlikle tüm engellerle başa çıkacak ve gücünü kanıtlayacaktır. İyi şanslar! Bir dinozor kullanmaya başlayın ve şehir sokaklarında ilerleyin. Devour, insanlarla tanıştı ve tüm arabaları, kutuları, varilleri ve daha fazlasını yok etti. Köpekbalıkları, jet skileri, savaş gemileri ve diğer şeyler gibi ciddi tehlikeler ve düşmanlarla karşılaşacaksınız. Isırıkları, atlayışları ve güçlü silahlarıyla Rex dinozor kesinlikle tüm engellerle başa çıkacak ve gücünü kanıtlayacaktır. İyi şanslar! Bir dinozor kullanmaya başlayın ve şehir sokaklarında ilerleyin. Devour, insanlarla tanıştı ve tüm arabaları, kutuları, varilleri ve daha fazlasını yok etti. Köpekbalıkları, jet skileri, savaş gemileri ve diğer şeyler gibi ciddi tehlikeler ve düşmanlarla karşılaşacaksınız. Isırıkları, atlayışları ve güçlü silahlarıyla Rex dinozor kesinlikle tüm engellerle başa çıkacak ve gücünü kanıtlayacaktır. İyi şanslar!

Kategoriler
Skor Oyunlar

Elsa Moda Çarkı 2 Oyna

Elsa’nın ünlü bir balerin olma hayali. İşte böyle bir rüyaya karşı sadece Anna ve Ollaf. Elsa’nın bir yazar olmasını istiyorlar. Elsa Moda Çarkı 2 Oyna Bugünün oyununda, Elsa’nın hayalini gerçekleştirmesine yardım etmelisin. Kimse Elsa’nın bale ile uğraşmayacağını ve sahnede neler yapabileceğini göstermek için kıyafetini dikeceğini düşünmez. Ama her şey o kadar basit değil, çünkü Anna ve Ollaf sürekli olarak doğru şeylerle meşgul olduğundan emin olmak için odada Elsa’ya gidecekler. Provalar için prova yapmayı ve bitirmeyi deneyin. İyi şanslar!

Kategoriler
En çok Oynanan Oyunlar

Hileli Kick The Buddy

En sevdiğin Pou’nun bebeği ile tanış. Pou ailesi yenilenmiş oldu ve şimdi onların hayalleri elinizde, kaprislik nedeniyle Pou Jr. özellikle gece bakım ve bakımı seviyor. Hileli Kick The Buddy Bu nedenle, göreviniz zevk almak ve sadece Pou’nun ağlayan bebeğine bakmak için Baba Pou’ya yardım etmektir. Işık açıldıktan sonra, bebek Pou’yu bir bebek bezine sarın, eğer bir sıcak battaniyede tekrar ağlarsa, belki de biraz kaprisli donmuş. Başka bir bebek beslemek gerekir, ancak bir kez bütün karışımın bir çocuk verilemez, ancak yerlerinde, aralıklarla bebek Pou artık o, bir şişeden süt içmek onunla bir oyuncak etrafında oynamak istiyorum ne zaman ki ve sarılmak güçlüdür – çocuk aşkı hissetmek ve teşekkür edecek kelimelerle değil, en tatlı bakışla olsun. Tüm karışım bebek Pou tarafından sarhoş edildikten sonra, onu beşiklere koyun ve odanın yeni tasarımı ile sevin, Oyun ekranının alt paneli sayesinde tam anlamıyla iki fare tıklaması yapabilirsiniz

Kategoriler
Oyun Oyna

Süper Rakun iki Kişilik

Ormanda yaşayan bu küçük rakunla tanışın. Topraklarındaki tüm hayvanlarla arkadaşdır ve onlara çok değer verir. Bir gün arkadaş olarak korkunç bir şey oldu. Zararlı maymunlar küçük civcivleri çaldılar ve kafeslerinde keskinleştirdiler. Anneler civciv yavrularını nasıl saklayacağını bilmiyor ve derin üzüntü içinde. Ama çizgili arkadaşımız kurtarmak için acele ediyor. “Ormandaki Runner” oyununda, tüm orman için sprint yetenekleri ile ünlü bir rakun oynayacaksınız.

Kategoriler
Yeni Oyunlar

Hileli Çöp Adam Savaşı Noel

Dexterity – darbe düğmesine basmak için zaman. Antrenmanların her birinde, bir mini göreviniz olacak ve bunu tamamlayarak, yetenekleri olabildiğince hızlı bir şekilde geliştireceksiniz. Hileli Çöp Adam Savaşı Noel Her antrenmandan sonra kahramanın odasına girmeyi, özelliklerini geliştirmeyi ve ona yeni beceriler pompalamayı ihmal etmeyin. Arenaya, eğitim üssüne ve kahramanın odasına ek olarak, haritada bir müze, bir dükkan ve bir ev de var. Müze, arenada kazandığınız tüm kupalarınızı barındırıyor, istediğiniz zaman onlara bakabiliyorsunuz. Banka ayrıca, her dakika faizden pasif gelir alacağınız para yatırmak suretiyle de oradadır. Tüm bunlara ek olarak, arenada ve çeşitli bonuslar için eğitimde elde edilen yonca taç yaprakları değiştirilebilir, bunun için odanın sağ köşesindeki mantarı tıklamanız yeterlidir. İyi bir kalkan olmadan yap, kılıç, zırh ve yay bu tür bir faaliyette imkansızdır, bu yüzden bir dükkan olmadan arenada uzağa gidemezsiniz. Buna ek olarak, çeşitli iksirler ve ateş ve buzun büyüsüne ait sihirli kaydırmaları da satın alabilirsiniz. Peki, onun evi ve bir kızı olmayan bir gladyatör, bunu unutmamanızı tavsiye ediyoruz. Bir ev inşa ettikten sonra, sadece ruhunuzun sevgilinizle ebediliği kolayca geçirebileceği bir yer hazırlamakla kalmaz, aynı zamanda arenada savaşlar için kazanılacak gümüş ve deneyim katsayısını arttırırsınız.

Kategoriler
Skor Oyunlar

Hileli Medieval Rampage 4

Hileli Medieval Rampage 4” oyunda, kurtarma ekibine liderlik edeceksiniz. Ama bu sefer bir yabancı bir sürpriz bekliyor. Askeri güçler, zamanla saldırı girişimlerinin tekrarlanacağını ve gizli bir silah geliştirdiğini varsaydı. Bu gizli silahlar robotlardı – özel eğitimli insanlar tarafından kontrol edilecek olan kürkler. Oyunda hem insan hem de robot oynayabilirsiniz. Dünyanın bu kanlı savaşında insanlığın ana desteği olacaksınız. İyi şanslar!

Kategoriler
Yetenek Oyunları

Ben 10 Ateş Adam Oyna

Ben 10 Ateş Adam Oyna‘u kontrol et ve Gwen’e ulaşmak için oyunun tüm seviyelerine yardım et. 8 boru olacak önce, bu 8 seviyeleri, kolay geçmesi mümkün olmayacaktır. Başlamak için antrenman yapın ve ardından ilk borudaki seviyenin geçişine devam edebilirsiniz. Ben 10 tamamen silahsız, tek olasılık düşmanı kafasına atlıyor, ama bu her zaman yardımcı olmuyor. Oyun sırasında ayrıca blokları kırıp simgeleri toplayabilirsiniz.