Kategoriler
Hileli oyunlar oyna

Saldırı Timi 1 Hile

İki yıl sonra, gezegenimizdeki uzaylı istilacıların işgalleri. Saldırı Timi 1 Hile Her şey normale dönmeye başladı. Ekonomi gelişti, tüm şehirlerde ve ülkelerde yeniden yapılanma tamamlandı, dünya kaostan çıktı ve insanlar yeni bir hayata başlamaya hazırdı. Fakat gezegen yeni bir talihsizlikle sarsıldı. Yeni yabancı güçler atmosferi istila etti. Bu kez Dünya’yı ne pahasına olursa olsun köleleştirmeyi planlıyorlar. Fakat topraklar asla savaşmadan teslim olmaz. 

Kategoriler
Hileli oyunlar oyna

Zombotron 2 Hacked

Zombotron 2 Hacked – zombilere karşı koruma hakkında eğlenceli bir çevrimiçi oyuna devam filmi. Meksikalı kovboy Pedro ve cesur kız arkadaşı Juana çok kötü bir durumdaydı, çölde dolaştılar ve savaş yeteneklerini ve silahlarını kullanma yeteneklerini göstermek istedikleri bir sonraki köye gittiler. Birdenbire bir zombi kıyamet patladı ve şimdi kovboy arkadaşları kendilerini kana susamış zombilerin ordularından korumalılar. Kahramanlarımızın sahip olduğu tek şey birkaç kutu ve tabancaları. Tek şans, aptal zombilerin atlayamayacağı, sadece av arayışına girdikleri ve bu yüzden atlatmaları kolay olduğu.

Kategoriler
Genel

Uçan Hayvanlar Dillo Hills Oyna

Bu oyunda hayvanlar için kendi kliniğini açmaya karar veren gerçek bir hayvan doktoru rolünde olacaksınız. Uçan Hayvanlar Dillo Hills Oyna Çiftlik, klinikte, hayvanların her an belaya girebileceği bir yer haline geldi. İlk olarak, hangi hayvanların hasta veya yaralı olduğunu belirleyin, ardından bunları sağlıklı hayvanlarla paylaşın. Bundan sonra, her birinin hastalık derecesini belirleyin. Her şey hazır olduğunda, her bir hayvanı, seçilen kurbanı tedavi etmeye başlayacağınız belirli bir odaya götürün. Çoğu zaman, atlar ayaklarından yaralanır, tarlada yüksek hızda koşar ve dikkatli olmazlar. Bunlara ek olarak, genellikle çeşitli grip virüslerinden muzdarip ve enfekte olan tavuk ve tavşan var. Tüm hayvanlara mümkün olan en iyi şekilde özen gösterin ve onları tedavi edin. Kliniğiniz tüm hayvanlara yardım etmeli, çiftlikte olan veya şehir dışına çıkarılacaklar. Bu durumda, popülerliğini kaybedecek ve kaybedebilirsiniz.

Kategoriler
Kız Oyunları

Pers Prensi

Oyunumuzda Pers Prensi Bugün genç prens’in şerefine yıllık bir balo yapılacak. Cinderella gerçekten bu topa ulaşmak istiyor. En kötü elbiselerini giymeye karar verdi ve hala prense gitti. Genç prens Külkedisi’ni görünce hemen evini gönderdi, çünkü yırtık ve kirli bir elbiseydi. Sindirella, annesinin annesinin başka bir yerden görünmediği için çok üzgündü, birkaç saniye içinde en zarif elbiseyle Sindirella giymişti. Bu sadece bir peri masalı sonsuza dek sürmeyecek ve Sindirella’nın baloda prens ile geçirebileceği birkaç saati olacak. Tam olarak gece yarısında, Külkedisi tekrar korkunç görünecek. Bu yüzden acele etmeli ve her şeyi yapmalısınız, böylece prens Sindirella’ya aşık olur. Sorularına cevap ver, dans et ve sonunda prens için sihirli bir içki hazırla. İyi şanslar!

Kategoriler
Yetenek Oyunları

Barbie ile Safari Macerası

Bu harika oyun, hayatlarında en az bir kere kendi güzellik salonlarını açmayı hayal eden kızlar için yaratıldı! Barbie ile Safari Macerası Barbie ve en yakın arkadaşları hayatlarını hayal ettiler ve şimdi çocuklarının fantezileri gerçek oldu … Oyuna başlamak için profilinizi oluşturmalısınız: adınızı özel bir satıra yazın. Sonra oynamak istediğiniz bebeği seçin – Barbie, Christy veya Teresa. Bundan sonra oyuna başlayacağınız yeri seçmeniz gerekir, bunlar şöyle olabilir: “Sinema Prömiyeri”, “Rüyalarımın Tarihi”, “Ödül Töreni”, “Güzellik Salonundaki Gün”, “Düğün”, “Yeni Yıl Partisi”, “Model photosession”, “Doğum günü partisi partisi”, “Yılbaşı partisi” – tüm bu kutlamalar hayatınızdaki unutulmaz etkinlikler olacak. Şehrin en havalı güzellik salonunun sahibi olduğunuz için güzel kadınlarınızı hayal kırıklığına uğratmayın. Çünkü mahallenin tüm kızları makyaj, manikür, saç modeli ve kıyafet seçimi için size gidiyor!

Kategoriler
Yeni Oyunlar

Finn Jake Altın Toplama Macerası Oyunu

Bu felaketten sonra hayatta kalan tüm topraklar değişmeye başladı ve sihir hayatlarına girdi. İki arkadaş Finny ve Jake bir ağaçta yaşıyorlar ve aşk macerası. Finn Jake Altın Toplama Macerası Oyunu Ya onları bulmaya çalışırlar ya da Ooh Ülkesi’nin yerel sakinlerinden görev alırlar. Ne de olsa, Finn ve Jake her zaman herkesi kurtaran karakterlerdir. kim dertte idi. Ek olarak, sizi büyüleyecek oyunların bu harika bölümünde pek çok iyi ve kötü kahraman ile tanışacaksınız ve yüksek kaliteli grafikler sizi bu oyunlara kayıtsız bırakmayacak. Finn ve Jake ile iyi eğlenceler, ruh haliniz zirvede olacak!

Kategoriler
Oyun Oyna

Sayı Bulmacası Çöz 2 Oyunu

Sayı Bulmacası Çöz 2 Oyunu, ekonomik ve stratejik becerilerinizi gösterebileceğiniz bir oyundur. Kendinizi küçük adalarla dolu sonsuz okyanusta bulacaksınız. Sonuçta, en küçük toprak parçaları bile, insanlar yaşar. Bu nedenle, tüm adalar birbirlerinden kesildiği için, normal bir yaşam için gerekli tüm kaynakları sağlayacak yerlere ihtiyacınız var. Evlerin üstünde şu anda sakinlerin ihtiyaç duyduğu kaynakların görüntüleri olacak. Önce ormansızlaşmaya başlamanız, ardından ahşabı işleyecekleri küçük bir kereste fabrikası inşa etmeniz gerekir. Bu sadece bir başlangıç ​​ve daha sonra mobilyalarla uğraşabilir, namlu, maden cevheri ve kömür yapabilir, çeşitli tesisler inşa edebilirsiniz. Bunu yapmak için, sizden mantıklı ve düşünceli adımlar gerektiren tesisleri uygun şekilde ayarlamanız gerekir. Keskin istihbarat ve zekâ sayesinde, yolunuzu doğru şekilde döşeyebilecek ve bu takımadaları dünyadaki en zenginlerden biri yapacaksınız. Sizden çok çaba alacak, ama buna değer. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!